Sunday, July 29, 2012

kristuspäev

hellooooooooooooooooooou
hundid, vabandust,vabandust, paus on olnud pikk, aga ega ma pole kodus väga viibinud ja mujal on parematki teha kui siin mingit möla ajada. eksju onju, kes ikka seda saasta enam lugeda viitsib.
eniveis, rootsi ma ei jõudnudki :D jõudsin sadamasse, kus öeldi, et broneering polnud läbi läinud, aga ega väga ei morjendanud, sestsest mul oli kolm vaba päeva, mida raisata nyt. rootsi mõeldud raha lasin samal õhtul õhku, ostsin uue koti, paar riideeset veel ning teksad, mille ma suutsin esimesel õhtul ära rikkuda. mina ja teksad ei käi kokku. siis aegviidus paar päeva, kodus paar päeva, uuesti aegviidus kuni tänaseni.
tööst niipalju, et saatsin pikalt pmst. käin 2 päeva veel ja siis võib suvevaheaeg alata kahekuise hilinemisega, jehüüü

Thursday, July 19, 2012

yeee-haw!

faking fantast on magada hommikul kaua ja kaua ja kaua. ja muidugi pidi öde mind äratama tulema vähemalt kolm korda ja lõpuks läks mu kurk valusaks "VÄLJA!" karjumisest, aga asi oli väärt seda. niisiis, täna rootsiminek, mis mind eriti ei huvita, sest ma tunnen juba praegu, et see laevasõit venib meeeletult pikaks kui tinti ei saa panna. vähemalt mõtlesin välja plaani, et võtan mingi joonistustavaari kaasa, saab vähemalt projektidega tegeleda, mis mul suve algusest saadik unustusse on vajunud. ahjaa, üks põhjus veel, miks ma minna ei taha väga: ma jään kahest sensovi osast ilma, bläääät. vahepeal vilksatas suurepärane mõte, et kajutites on ju telkud, mis eestit näitavad, aga siis saabus kurb tõsiasi, et selleks ajaks kui sensov hakkab, oleme me eesti levialast juba väljas. fuck me.
aga vähemalt saab snüüsi osta, loodame, et thunderit(või mingit analoogi) seal veel müüakse. muidu on kellad.

Tuesday, July 17, 2012

viha välja elatud, saame jätkata

nii. On 32. päev saarel, siiani pole ma ühtki laeva mööda sõitmas näinud ja nii ma istungi siin, üksi, näljas. Mu intuitsioon ütleb, et 15-ndal augustil saabub üks suurte valgete purjedega(või on see purjetega? who gives a shit) laeva-moodi-värgendus ja päästab mind siit.
Jaa tegelikult räägin ma siiski orjapäevadest ooooolümpias ning kuidas ma juba vähem kui kuu aja pärast saan enda nädalakese suvepuhkust. ja siis nädal aega hullumeelsetega kusagil bussides ja laevades kinni. jebedijeee.
aga mis vahepeal. midagi. väga. põhimõtteliselt oli nii, et pühapäeval põgenesin cat-cave'ist aegviitu, vahepealse põrkega U19 finaalmängule. esmaspäeval tööle ei läinud, olen rebel, tean küll. ja veetsin  aega, mida hoolimata selle rohkusest on siiski vähe. aega nimelt. saite aru? mina ei saanud.
anywhoooo seal siis, väike tudu väike võrk väike tudu väikeeeee hommik jaaaa väike tööleminek. ja olemegi jõudnud tänasesse päeva, mis oli hunnik lõbu! töö kestis poolteist tundi tavapärasest vähem, niiet marsani jäi aega veelgi rohkem üle, masendav. ja nii ma siis läksin virrru, ostsin mingi lambise pluusi, ajatäiteks, ja möllasin niisama mõttetu näoga ringi. olemas. headaega. :D

jaaa..

lakkuge kotte, ahvid!

Sunday, July 15, 2012

thunderrrrr

Essa negra sem sandalia e samba.
woooooo jee
ja, seda, et on pühapäev, on täielik torm ja just siis kui mina tahan jalka U19 finaali vaatama minna. tänks, scumbag weatherman. niisiis, ma nüüd veel mõtlen ja vaatan, kas minnna või ei. vihmal on kusagil kolmveerand tundi aega lakkamiseks, muidu on kellad in da hausen. namiiin?

Saturday, July 14, 2012

kui suve nautida ei saa, saab vähemalt nautida suvist muud jebedijeed. naguuu näiteeeks mussssooni nagu see šedööver


tereeeee tallinn

hellouhellou, elan hetkel kohas, kus on kassid. liiga palju neid. täpsemalt olen vanaema juures :D
ja jaaa ljubljuuuu tallinn. kuradi lamp koht ikka. eile õhtul, peale sensovit(kohustuslik), tõmbasin kristiinesse, siis kasiino juures ukerdasid juba mingid käpuli vennad, "tere, ilus tüdruk!" tuli igast ilmakaarest. ok, see selleks, agaaaa põhiteema, keegi oli lampi bussipeatuse juurde, pmst apteegi kõrvale, täiesti ulmelisele muruplatsile grillpeo püsti lükanud. või noh, mis pidu see oli, 2 venda ja sitaks liha. kõndisin sealt siis irvitades mööda jaaa kittycat landi.
mu klaviatuur on ka kuradi kassikarvu täis. raiped.

Friday, July 13, 2012

vaba päev. mmmmmmmmm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm vaba päev.
rohkem sõnu pole vaja.

Wednesday, July 11, 2012

Tuesday, July 10, 2012

ja et oleks olemas


fishyfishy

see kaluritepäev neemes on ikka üks tore püha, aga kuidagi läheb mustriga.
üks aasta pean hommikuni vastu, siis väga vähe aega, siis eelmine aasta uuesti kusagil kella seitsmeni hommikul ja nüüd jälle ainult südaööni. aga pole viga, nalja sai ikka.
või kas sai,  ei tea, noh, ega vigu polnud. käristasin kõvasti esimese palgapäeva puhul välja, VIGA. läksin platvormkingades sinna hullama, polnud eriti suur viga, kuigi oli imelik seal plätude keskel.
jälgisin võrguvõistlust ilase suuga ja tuletasin meelde eelmise aasta fishday võrguvõistlust, kus sai isegi sangarit mängitud. juba parem.
igaljuhul, nii see õhtu läks, siider siidri järgi, neeme pood sai minu ja pirnisiidrite pealt hüva kasumit, toetan alati rõõmuga kohalikke asutusi. jajah. jaaaaaaaaaaaa jah õhtu läks, vahepealse padukaga.
sõin üle pika aja taaskrod suuremast näljast seda õudsat lägast burksi, millest pool oli koguaeg mul näos kinni ja isegi peale mitmekordset dušikülastust hommikul oli ikka salati-ja kastmelebra ninas kinni. jühhhuuu.
siis väike päike, randa korraks hengama ja juttu puhuma, grill ja siis koju, riidevahetus slash pakkimine slash jebedijeee ja aegviitu pajeeehali. ja ongi vsjo laaaaadna

nänänänänänänä batcuddy

ma ütlen ausalt, see on täielik lape, mis siin kuradi blogis toimub. aga samas pole mul ka midagi erilist kirjutadagi. ma ei viitsi iga kuradi päev seda joru ka ajada, et oi kui vastik mu töö on ja kuidas tahaks ikka lebos olla ülejäänud suve aga samas olen nii juut, et cashmoney youngmoney on vajalik või muidu ei tule hollandist ega muudest trippidest eriti midagi välja.
aga räägiks nõnda palju, kui rääkida on. või noh, ei ole vist.
nii, vaikselt piinlen siis marsruudil kodu-aegviidu-töö-aegviidu-töö-kodu-jnejne.
aegviidu on samas tore. tulin just täna läbi suurpärase olümpia hõutelli sealt tagasi, eile sai ka esimesed rannavollepelad teha, mis sel suvel on ikka normaalselt unarusse jäänud. agaaa mängu sai ikka pika peale käima, mõnuga. vot seda tahaks terve suve. terve suve passida päikese käes peaaegu tulisel liival ning sukelduda palli järgi niiet veel järgmine päevgi on kõik kohad liiva ja muud jebedijeed täis. agaaaa cashmoney.
ja tööst natuke veel midagi. ma vihkan asiaate nüüdsest. nad on kõige räpakamad tegelased üldse. ja tippide koha pealt ka täielikud juudid. õudne.
jaaaaa veeel seda ka, et väike rootsi šopingujebedijee hüppab ka varsti ligi, 19-21 džulaai olen seilemas maal ja merel, ahoi, värdjad. perega lähme, aka, isa saadetakse kassuga kuhugi lõbustushuinjasse ära ning meie emaga kolistame poodides. fun fun fun.
jaa nüüd tuleb kaluritepäeva intervjuu minuga.

Monday, July 2, 2012

tervitustega aegviidust