Tuesday, June 26, 2012

gangstas paradise, mo terrorkajakas

yo, what's crackin?

oh, cute


just vaatasin seda vilmi, twisted my heart inside n' out, kas just heas mõttes, aga siiski. või noh, emotsioon on hea, mis tuli. kuigiiii pole sellise muusikalise jebedijee eriline austaja ja sattusin selle muuvi peale täiesti kogemata, oli see siiski vaadatav. aga see laul tõmbas kohe alguse käima, sest nii cuerrido ikka annab olla.

ja muid asju, kukkusin oma peaga vastu mingit latti, või mis iganes tala see ka poleks. tulin just trepist alla, jalg vääratas ning ma hakkasin lihtsalt alla hüppama ja muidugi kolksatas mu pea piki seda pagana latti, mis on täpselt trepi kohal ja teeb veidi pikematele isikutele trepist üles tulemise keeruliseks. igaljuhul, peas on paar head meetrit muhku, väike lõikehaav vms jaaaaa mitu tonni valu. õnnega on lood ead

kalbassssõõõ

HARDBASS

pläralära


niinii, pole taas ammu näinud, noh, vb, ei mäleta, millal see teema oli. igaljuhul, ead jaani, poisid. vähemalt praegu on jaanipäev, kui ma seda kirjutan. ilma netiühenduseta. nuuks.
igaljuhul istun ma hetkel vanaema köögis, sest mujal on kassid, ausalt. las nad olla, igaljuhul, olen terve nv tööd möllanud, tegelikult terve nädala. ja ütleme nii, et kobinad on räigelt ees. nüüd
väike palavikupoiss kah, võttis uimaseks ära. hetkel ootan, et saaks rongi peale liikuda, sest härra nilssonit on vaja külastada. baizevei, ma pole vist terve elu jooksul ka nii palju rongiga ringi
traavinud kui viimase kuu jooksul. mingi kass tuli siia praegu, vaatas mind kurjalt.
aga muidu, täna veel paar juhtumit. kõigepealt on mul kombeks toas kohe muss peale tõmmata ja kahjuks saab nagu lihtsamat teed pidi ainult powerit kuulata, millest on mul nii koll ees kui üldse olla
saab. iga teine laul on mingi kuradi pitbulli solk või eufooria ja ülejäänud paska lastakse samuti 10 korda tunni jooksul, õõõeh. igaljuhul, täna tabati mind šokiga, st, et oli ülikõva tiesto c'mon ja siis sellele räpiti
peale?!?!?!? ja ma ausalt mõtlesin, et kas ma olen surnud äkitselt ja kas see nüüd ongi põrgu. oi taevast küll, oli vaja träänsil nüüd usasse pürgida? ei aitääääh.
ja siis veel. kajakas. koristasin just ühte tuba ja korraga on akna taga üks ilgelt suur kajakas. and i was blown. pmst jeh, mul ehmatusel tuleb kohe kaitserelfeks peale ja selleks on stiilikas
PIKALI MAHA!  ja nii ma siis lendasin. ja siis hakkas see kajakas nokaga akent toksima ja möllama. läksin rääkisin juttu veits, tegin paar sõbrapilti, jne, siis tuli aeg tööle tagasi asuda. ta vist tiksub ikka seal,
ma arvan :D
ja nii nüüd olen ma siin köögis siis.
ja kui tuleb veel midagi, siis kütan juurde. ma valutan kõikjalt, keegi tulgu mudigu.

Thursday, June 21, 2012

Wednesday, June 20, 2012

at the top of our montain, we could see the Atlantic

mu jalad hurt like HELL ja daipohh kui homme tööl samasugune trall tuleb
rõõmsamal toonil, back into the future õhtu oli siinpool ning lükkasid käima kõikide väikeste tüdrukute lemparmängu ze Sims mitte 3, ega ka 2 vaid 1. vana ea originaal. ülilagi. ja siis ehitasin mingi ullu villa valmis ja kobinad ees. suurepärane.
suvi on lagi
ja mina olen nüüd kolm dees sitaks popikam pliks
et te jumala eest enam magada ei saaks. oot, kes see üldse siia satub enam peale neid põude ja huinjaasid? :D:D

Tuesday, June 19, 2012

mitäs nädalat

no teeme nii, et alustagem eelmisest nädalast, väga töisest nädalast. 4 päeva tööl, reedel safrabovsky 18, nädalavahetuse tööga oli nagu oli, kuigi pühapäeval sai ikka jõudsalt köetud, nice. ja siis aegviidu hüüüd. esmaspäev ja teisipäev. eile sain täiesti uskumatult mitterahuldavad eksamitulemused sõnumitega teada. oh öuduuuu. tähendab, et sitasti läks ning keemia peab järgmine aasta uuesti tegema. lihtsalt, sest muidu hakkaks igav.
yes i can!
aga muidu, žerno eighttiiiiin oli päris ea pull. vanas litsimajas oli kohe tunda hoorade hõngu ning odava sisekujunduse säravaid eksemplare, aga muidu pidu oli ea. sai vist surnuks räägitud nii mõndagi, kedagi. ja siis superhea pull, millega ma omistasin ühe suuresuure toa ainult iseendale ja ülejäänud virelesid ruumipuuduses, ahvid. höhöhöhhööhöhöhö
aga mul mingeid jäädvustusi ega huinjaad pole, las olla.
ja täna on teisipäev ja saabusin aegviidu huudist, kahjuks. ja homsest esmaspäevani lihtsalt täiega tööd tööd tööd. isegi jaanipäeval on kõik fakked appp
igapäevane fiiling

oh kurat küll

langetagem pead ning nukrutsegem koos, või siis laske üle, agaaaa on lahkunud mu trummijabassi teekonna üks alustalu, Pendulum. ja et nad jumala eest mingi aeg uuesti kokku tuleksid.

Tuesday, June 12, 2012

bomb da base, act Olümpia

no teretere. chillingrillin, puhkan ja mängin ja mu J-täht ei taha väga töötada ja kell on palju. ja vaatan venema-poola pela. no mitäs nyt. olles ainult 3 päeva tööl käinud, on mul juba praegu siiralt kopp ees, ausalt. ja täna oli niigi poolik päev, nuubide koolitus oli 4 tundi tööajast. ja sai siis 4 tundi mingis toolis passitud, joonistatud ja sigur ros'i kuulatud. väärt värk. kulutasin ära 2,5 pastakat.
mingi kahe paiku naasesin kuningriiki ja kütsin kella viieni worki ja siis koju. kodus on nii hea.
ops, üks venemaa ründaja on päriiiis roogitav. väike vahecommentary.
igaljuhul, homme ka tööle, ülehomme ka. ülehomme mingi koolitus veel. ja reedel sarfabovski 18.
ops, mingi kena poolakas ka. sobib küll.
ja, päikest ka mu päeva: leidsin enda kadunud hambaharja pesumasinast.
ja siit mu tänase tööpäeva viljad:

Monday, June 11, 2012

you don't want to be judged? you wont be.

nii, olles lõpetanud Hitleri loomingus sirvimisega, otsustasin enda järgmine tättari kavandi ära teha. just fo the fun of it. põhjendaks ära ka kohe, et ei oleks mingit kahtlust mu sõnade siiruses ning mõtteid, et see on lihtsalt selleks, et oleks ilgelt lahe ja diip. tähendab, et võib-olla te ei tea/pole märganud/teate küll, et ma olen täis pussy tegelikult. ma ei oska üldse olla ning läheb mul enese kokkuvõtmiseks sigakaua aega, aga saab tehtud. see on lihtsalt protsessi kiirendamiseks. ning kronoloogiliselt/sisuliselt klappiv mu teise kaunistusega.
ja teemant on lihtsalt strong, u kno. ja ma pakun, et see variant meibi vajab ümbervahetamist nende järgmiste vastu, sest käsi pisike ja äkki jääb suht pudru ja kapsad keiss, kui nii pisikestesse detailidesse laskuda.
ksskssmäu

nii, lähme kõige lähemasse minevikku ning alustagem mu ristiretke jätkamist näiteks näiteks näiteeeks äöäööü reedest. oki, reede siis. keemia eksam kell 10, 2 tundi passisin seal, tõmbasin nihhi linna. seal väike kogus uv-lampi peale ning rongile. RONG ON RÄIGE GANGSTAS PARADISE. jes. ja Aegviidu huudi. niiniinii, mis me seal korda saatsime. tennist pelasin esimest korda elus, kaks päeva in a row. siis äöäöü, tähistasime, normaalselt. ma piinlesin, sest olen sitaks ära põlenud. eee, vaatasime jalkat. ja oli üldine sanatooriuminädalavahetus. ea oli.
ja pühapäeval neeme tsooni tagasi. vutti. tuttu. tööle. neeme.vutti. siia arvuti taha. helllouhellou ja siin ma olen ja kuulan Sigur Ros'i uut kauamängivat, mis on ääretult ilus. ja kontrastiks sellele loen Hitleri tsitaate. HH!

hellohello i'm back

tere taas ja tere tulemast Tallinna, mina olen Arnold Oksmaa. Ja tegelikult olen Si6 ja olen tagasi kajastamaks enda suurepäraselt mittemidagiütlevat elu.
On lõppenud kool, alanud suvi, eksamid läbi ja nüüd täis töövend.
ja paljugi muud on juhtunud nende säravate päevade jooksul, mil ma teid, tibulinnud, pimeduses olen hoidnud.
eejaaa, koolilõpust alustades. Aastaga võib täitsa rahule jääda, keskmine oli täpselt 4,75. ja ma ei saa aru, mitäs on keissi, ses suhtes, et terve kuradi aasta on lebotatud nagu ma ei tea mis kuradi asi ja aasta viimasel paaril nädalal lammutatakse tarkust, nii et vähe pole. aga üle elatud see huinjaaa sai ja tulid tibulinnud eksamid.
võib öelda, et mõlema jaoks oli valmistumine pealiskaudne, geo jaoks napilt suisa puudulik.  aga mõlemad tehtud said. esimest, geod läksin lõdva randmega kütma, tuleb, mis tuleb. aga keemia oh keemia, viimaseks õhtuks jõudsin ma enda juhtme kokku korrata ja veel rängalt närvi ka minna. aga noh, tehtud sain, küll white nagu ghost, aga tehtud. sitasti, aga tehtud. eks järgmine aasta ei tule ikka ainult mata õppimine, kui keemias ikka liiga nõrgad pointsid tulid.
agaaaa, kooliteemadel lõpetada. suundugem tööle. jah, tööle ma läksin lõpuks, ajasin oma paksu taguse kodunt välja. olümpia hotel is mah mah mah city nyt. töö iseenesest saast, aga kannatab ära. muss mängima ja läheb nagu lust. ja nüüd tuleb lähipäevade kokkuvõte. pigem nv siis.