Saturday, April 28, 2012

hengasin väga vanades piltides, leidsin ajad, mil mu lil sis veel numpsu oli

no nii moosikas
nii ma lõpetasin. uhkes üksinduses, pool tundi peale rahva lahkumist.
mis kuradi pausid siin koguaeg huiavad? say no more, hakkab pihta räige tagasikirjutamine. alustagem näiteeeeks äöäöäöü esmaspäevast. jaaaa, murdmaajooks oli vast ainuke sündmus kogu krempli peale, parandasin aega, sain väärtusliku viie enda kehalisse juurde. nii, sellega ka lõpetaks, sest algab teisipäev.
teisipäev, 4 tundi, aga ikka suudeti sinna ära mahutada 2 tööd. mata paraka sain mingi imekombel viie ja saksa keel oli paras huiamine, ausalt, ma üldse ei mõista, miks ma kodundust ei valinud.
ja koolibussiga kojukojukoju, sai siis seal hengatud, mängu vaadatud jnejne, chill it out jejeh.
kolmapäeval kahjuks kooli, aga see oli juba lebo mis lebo mis lebo, sest proovide peale läks terve vahmiil tunde ja üldse tundub, et kõikidel on vaikselt juba pohhui.
neljapäeval väike tutipeo orgunn ja teemad, või noh, "ärasaatmine". see võttis kõvad 5 tundi enda alla, niiet hästi elame.
reedel suurepärased murdmaateatevõistlused, esikoht jebedijee. kuradi jobud panid mind ankruks, täisperse, no ikka full sitt. aga hakkama sain, jooksin enda pepsi ja jalad nii krampi lõpuks, et no ikka andis olla. aga teed sai, sain enda 40-nda medali ja sain uue komplekti ka lõpuks täis. ästi. ja siis jõudsin mingi kella kaheks koju ehk, kell kolm magama. kell 1 öösel ärkasin paariks tunniks üles, ja siis kella 10-ni välja. nüüd on küll no üli oolraiiit olla, ausalt.
sellega nädal veits kokku võetud, nüüd saab muud saasta.

Tuesday, April 24, 2012

Sunday, April 22, 2012

eeeeniveeeeeei

kuradi cee lo, see laul kummitas mind eile, kummitab täna ja kummitas kuradi öösel unes ka. aitab. jumala eest.

let the light come in, open your eyes.

tähendab, et lükkasin enda tumblr-i uuesti käiku. hästi elame. ja vaadake üle siis, ärge muretsega, seal möla pole. :D
siin ta on.

Saturday, April 21, 2012

hoihoi

tõotan pühalikult siinkohal, et ma enam ei joo väga palju.
aga sellest hiljem. rääkides reedest üldse. kool,kõrgkool maja valmis peaaegu ja kojusõit. kõik.
nüüd triinu sünnipäev, sünnipäev. OH ISSAND, mis tsirkus.ja see kõik siis lõpuks päädis mu suurepärase lõhkikukutud huulega. ja rohkem ma ei räägi.
täna hommikul käisin õmblemas seda. olles veel konditsioonis, oli jõhker kogemus. lauaga sõitsin ringi ja see valgusti oli nagu räige speisss lihtsalt. ja ausalt, ehedamat out of this world ekpiirienssi pole võimalik kusagilt mujalt saada. siis sõitsime issiga paljassaarde, siis sikupilli hessi. ja napilt oleks õmbluse lõhki tõmmanud, peab lamedamaid/kitsamaid asju nüüd mõnda aega sööma. kurat küll.
siis autoga õlivahetusse, kus kassisin ära, viskasin tagaistmele magama, ea tudu. ja korraga olin kodus. lakssss.  ja uuesti tudule.
ja siin ma nüüd olen.
hästi tehtud.

Friday, April 20, 2012

joatoru

nukratel eesti keele tundidel pakub ÕS pulli.

täis needus teema

kell on südaöö. ja mina tegelen vanade ja noorte lahkamisega kiirusel 1 lause, uus tab lahti, facebook või mingi muu jura, taipan, et miskit on valesti, viskan tab-i kinni ja uus lause, ring kordub.
õudne mission. räme tudukas on peal, tahaks visata siia voodisse pikali ära, vahib nii sossult vastu hetkel. adolf kaissu ja tuttu. aga ei.
ahjaa, räige pettumus ka. korra nädalas vaatan ma telkut ja vene selgeltnägijate tuleproovi. ja siis näitab promo, ett eesti selgeltnägija teema on back. nii, läks räige exitement peale, et saab oma lubaduse täide viia ja sinna kandideerida vohava loogilisusega. ootasin kannatamatult saate lõppu, et saaks registreerima joosta. võtan siis tv3-e lehekülje lahti ja noh...türa....polnud mu pettumus suur ka ju. kuradi, nad ootavad ainult probleeme, mida mingid välismaa jorsid lahkama hakkavad. mu süda murdus ja nutt tuli peale. fuuuuu tv3! nii on.

Thursday, April 19, 2012

kõrsik

neljapäevad on homodele. homodele, sest juut jalakas jätab alati reedeks sitaks midagi teha. nii ka tänane õhtu on sisustatud Tammsaare novellide lahkamisega, mida ma olen üritanud alustada juba hüvad 4 tundi.
ja ei õnnestu. tee, mis tahad.

Wednesday, April 18, 2012

rauuuuuuudrohiiiii armaaas

Tuesday, April 17, 2012

olen mõelnud, et..

...kas mind saab pidada rassistiks, kui mulle ei valge rass eriti ei sümpatiseeri?

kinni ära

olen juba mõnda aega endale tahtnud miskit sellist, nagu alumiste piltide peal. ehk siis korsett-piercingut. mitte, et ma mingi räige gooti/metal vend oleks, aga see näeb lihtsalt väga ilus välja.  see küll kasvaks kiiresti välja, aga samas, ega kaua hoida seda vast ei tahakski, kurat teab, kuhu see kinni võib jääda. muidu käe siseküljele teeks. või isegi võiks lihtsalt tätoveerida sellise endale. kah hea mõte.ja nagu näha, siis saksa keeles hakkas korralikult igav ja mõtlesin lihtsalt ära timmida käe, tundub ea.

kuhu me jäimegi

ahjaa...rongisõit. plastikistmed for 1 tund järjest on homodele. ja mu äässs on liiga kondine selliste tegevuste jaoks.  aegviitu sattusin igaljuhul. võrreldes kodus kassimisega oli see päris normalbiit seiklus. ja esmaspäeval sealt otse kooli, kaineks polnud vahepeal väga saanudki, niiet eilne koolipäev oli päris lõbus omadega.
võib veel öelda, et lõbus oli see,  et kehalises pidin kõik kehalised katsed ära tegema, stabiilselt hästi läks, aga kurat, täna on küll halvasti. reielihased ja kõhulihased annavad tuld. vigastustest veel rääkides, suutsin söökla pingi enda pläfis jala peale kukutada ja nüüd on see meeldivalt sinine. ja vigastustega oleme vist nüüd piirdunud tänaseks.
ja hetkel on teisipäev ja ma tiksun ühikas. neljatunnine päev on ikka täiesti lamp ettevõtmine. 1 mõistlik tund-mata ja siis 2 tundi täiesti tühja muusikat ja kunsti ja siis veel saksa keel, kus õpetajat polnud hausis. seega, räigelt mõistlik. ja nüüd ma siin passin, joonistan vahelduva eduga, kuulan chillgrill mussi ja tegelikult peaks ajaloo esitlust tegema hakkama, mis homseks peab valma olema. je huu

Saturday, April 14, 2012

hopstii

kohe saab rongiga sõita. üle pikapika aja. kõik on hästi.
ja ütleks veel, et ma tahaks puid lõhkuda hetkel. päris tõsiselt.

Friday, April 13, 2012

scumbag lil sis

mõni scumbag otsustas mu tuppa magama jääda. ehk siis pidu läbi, mussi kuulata ei saa, pimedus on haardkooris ja ka klaviatuuril klõbistamine kõlab nagu tõmbaks relakaga piki kuradi metalli.  on aeg tudile minna. kell 10. reedel. nõulaif või üldse mitte.

delete

teate mis, mul pole que nada teile pajatada. vähemalt midagi asjalikku küll mitte. ja lambitest päevakirjeldustest on mul väikse aastakese juba kopp ees ja arvatavati teil ka, härrasedprouased.
avastasin ka, et inimesi on elust nii ütlemata kerge ära kustutada, kui soovi vaid jagub. ainult nüüd on sedapidi kellad, et ühiseid sõpru on rohkem kui vaja, ja neid ju kustutada ei saa. öelge mis tahate, ma jauran lampi edasi ja ülipohhui on ka veel pealekauba. mida ma üldse ajan? eks kes mõistab, see mõistab. ja kes ei mõista, siis see pole huvitav keiss nii või naa.
rõõmsamal toonil, avastasin midagi head ka. The Very Best.  ülifly muss, sittagi sõnadest aru ei saa, aga ei peagi saama. biidid on võrratud ja üldse kogu see ürgne touch on ea.

Wednesday, April 11, 2012

lebosse ära

heil hitler, džentelmenid
tahaks öelda vaid, et hellou kolmapäev ja eilne ja möllud.
eile siis võistlused, räigelt kolmas koht reserveeritud meile, väga hea taaskord. järgmine aasta paneme kinni ka, annan oma sõna selle peale. muidugi põlv puruks, trapets on piimakat täis nagu ei tea misasi, selg on ühest päästest väga valus ja hüppeliigese pealt suutsin naha ära põletada. aga pole võitlust ilma haavadeta.
kõik on hästi.
ja täna siis, kolm tundi tiksusin koolis. siis pärdik kampa ja linna vrõnnavrõnnavrõnna. tätokas üle. ülivalus kogemus taaskord, aga jätkuvalt no pain, no gain, onju eksju. :D siis vessubaari, üli ea leboland nii tunnikese ja siis solarisse sööma ja marsa peale tagasi. ja siia, kuradi ühika vanglataolisesse moodustisse. ega hull pole, lihtsalt maruigav.
nüüd ootan vaikselt õhtusööki ja mingi aeg peaks satsi arvestuseks õppima hakkama. aye aye.
üle tehtud kaunikene
tiim gängsta

Monday, April 9, 2012

it seems like yesterday we were chasing the ice-cream truck

know what. ea on, lihtsalt ea.
no stress, que nada. kuidagi vaikus enne tormi ja värki, aga ma olen rahul. homme siis kauaoodatud võrguvõistlused, panused siia, kas räige kaotus või stabiilselt hoiame lippu kõrgel. müts kaugele!

Sunday, April 8, 2012

howdy ho?

ajeeeeee, sain aja tätoka ületegemiseks lõpuks, mingi kuradi üle poole aasta hiljem, aga hästi elame. vähemalt ei saa see enam nii kulunud välja nägema, nagu ta praegu on.
doesn't look nice, at all.

Saturday, April 7, 2012

oujeah, väike plaadisoovitus ka

olles liikunud enda musikalistes seiklustes hip-hopi lainele, olen jõudnud sellisesse sektorisse nimega põrandaalused lammutajad, eriti Blu ja Co$$. ja avastasin siis ühe Blu plaadi, mis on nii kuradi hea ja down to earth kui vähegi olla saab. ta on täielik lüürikaline geenius niigi, pluss ülimahedad biidid = üks kuradi hea LP.

lemmikapala sealt ka siis otsa:

oh lõbu

laupäev on chillgrill mis chillgrill. kella viieni oli kerge leboland. Vaatasin lõpuks Näljamängud ära, nüüd tekkis huvi raamatute järgi, peaks hankima need kuskilt. tundub palju parem lugemine kui see jama, mida koolis ette visatakse. Film iseenesest oli hea, eriti seetõttu, et tavaliselt nii pikad filmid kaotavad mingitel aegadel enda põnevusfaktori, aga seal oli lihtsalt koguaeg pinge pinge pinge. niiet, väga hea. stoori iseenesest olik nii ettearvatav kui vähegi võimalik, aga ikka köitis pilgu need 2 tundi naela kinni.
siis saabus kell viis või miskit ning minek onu sünnipäevale. sai ikka korralikult õgla pandud. ja huvitav teema on see, et sellises osalises joodikute keskkonnas(noh, mõned külalised, okei 75% olid täis) tuleb ka endal tunne, et mingi sumin on sees. ja seda siiani, kuigi olen turvaliselt kodus juba. pulli sai, korralikult. ja nüüd tudu peal. ead ööd.

mul on ainult üks küsimus...

WHAT.THE.FUCK???!?!??!?!

Friday, April 6, 2012

i am getting so much KAPO for this, aga here it goes

Siit tuleb minu immaculate plaan korraldada Eestis riigipööre, mis kindlasti ka tuleb. Üksikasju pole veel välja selgitatud, aga küll ta varsti tuleb.
Igal juhul, plaan järgmine:
Vallutades Eesti Vabariiki - Tegevuskava
Koodnimi "Tuulest Viidud"

ühega paljudest jüngritest

 • Hankida Jaapanist ports samuraisid (edasipidi: jüngrid), katanade ja tulirelvadega, sest katanad peavad olema. Arvu pole veel kindlaks tehtud, kuid vähemalt 100 läheb vist ära, noh korralik löögirühm. 500 siis äkki. Impordin jüngrid siia mere kaudu: lasen kellelgi nad Jaapanis mingisse konteinerisse lükata ja siis Tallinna sadama poole teele. Ei tohiks väga kalliks minna.
 • Kuna jüngrid tulevad relvitult(tollis võib probleeme olla), siis relvade hankimine oleks järgmine missioon. Nagu juba märgitud, siis katanad, KINDLALT. Seejärel juba automaadid, RPG-launcherid 1 per vallutatav institutsioon, käsirelvad, 1 kuulipilduja Pika Hermanni otsa.
 • Relvad, jüngrid ning vahepeal hangitud kümme 50-kohalist bussi ning 2 elektrikku toimetada ajutisse punkrisse(edasipidi: Kääbikuurg) ning oodata järgneva hommiku päikesetõusu.
 • Päiksetõusul stardime bussidega Kääbikuurust suunaga pealinna poole.
 • Pealinna piiril hargnevad bussid ning sõidavad sihtmärkide poole.
 • Sihtmärkidest rääkides, tuleb kindlustada kõik riigi valitsemise valukohad, mida on täpselt 10: Toompea loss, Stenbocki hoone, Presidendi residents, Välisministeerium, Kaitseministeerium, Siseministeerium, Välisministeerium, Sõjaväe peastaap, Politsei peastaap ja Eesti Energia.
 • Igasse vallutatavasse kohta suundub buss 50 jüngriga ning vallutus käib soovitatavalt vaikselt ning valutult. Kõik sihikute alla ning konfiskeerida kõik kommunikatsioonivahendid. Siis saata personal bussiga Kääbikuurgu luku taha ära. President, Minister või vastav juhtisik jääb kohale ning kirjutab minu nimele kõik õigused ning ta sunnitakse tunnistama mind(edaspidi Kuningas) kui absoluutset valitsejat, kaamera ees. Eesti energiast me personali minema ei vea, vaid võtame ajutiselt elektri ära kogu riigis. 
 • Vajalikud institutsioonid vallutatud, monteerime kiirelt ühe videotervituse Eesti rahvale kokku, lülitame taas elektri sisse ning edastame rahvale Kuninga tervituse nii telepildis kui ka raadios. Tervituskõne sisaldab Kuninga lubatavaid reforme ning võimalusi eesti rahva elu parandamiseks, mis kindlasti teeniksid vaid heakskiidu. 
 • Seejärel jääb vaid üle Kuningal võtta absoluutse valitseja tiitel, moodustada oma valitsus(lubadus: kindlasti ei sisalda see praeguseid debiilikuid) ning kehtestada uus riigikord. Võetakse vastu ka uus põhiseadus, mis on nagu vana, vaid mõnede parandustega.
 • Kõik võimule vastuhakkajad saadetakse paariks päevaks mõnda hullumeelse korraga riiki, et nad näeks, kui hea Kuninga kord tegelikult on.
 • Andes ametivande, luban selles, et Eestist saab kodanikuriik ning rahva demokraatiat ei piirata mingi lihtlabase turvalisuse pushimisega, ning et majadus hakkab õitsema ja jääb õitsema, sest kõrvaldatakse ebavajalikud liiga palju ressursse nõudvad institutsioonid. 

ihihi

leidsin taas üles parima pildi, mis mu suurepärase jalgpallurikarjääri ajal tehtud oli.
tiim roheline, kui keegi ära ei tunne :D

eelmisele lisaks

kurat, kui varustuse alla raha panemiseks läheb, siis jumala eest, ostke tank vähemalt. Eesti riigil pole ühtki tanki, aga tangid on lahedad.

kui juba filosofeerimiseks läks..

...siis täna jälle tabas mind küsimus, mida olen pidanud endalt või teistelt tihti küsima, aga vastust kunagi ei saa, sest minu vastus on tegelikult õige. küll oli loogiline.
niisiis, mida, mille eest ja miks Eesti riik end täpsemalt kaitseb?
tähendab, et riigikaitsele kulub iga aasta täiesti meeletu summa, muretsetakse juurde mingit lambist varustust ja üldse läheb kogu kaitsesüsteemi alla palju plekki. ja nüüd väike küssa, mis te arvate, kes meid ründama peaks, et see kaitse nii kuradi tähtis on? venelased? hiinlased?! Põhja-Korea laseb oma raketid peale? mingi taktikaline tuumarelv testitakse siin ära? muidugi, iga teise venna pakkumine oleks kohe venelased. aga tänapäeva ühiskonnas pole see tõenäoline. meibi ainult siis, kui Eesti ise huiama hakkaks, nagu seda tegi Gruusia, tegelikult USA ajendusel, kes omad vitsad kätte sai. meie taga on NATO ja kõik muu selline rühmituslik möla, mis nagu peaks meie tagalas olema. aga see oli ainult mu esialgne mõte. ja nüüd tuleb valgustus.
----------------------------------------------------
me oleme nukud. kõik pisiriigid ja nende valitsused on tähtsusetud marionetid, keda juhivad võimud vabsjee kõrgematest struktuuridest. me oleme puhverriigid uue Külma sõja vahel ja mingil hetkel meid arvatavasti hakataksegi ära kasutama, et luua olukord, milles suur ja kuri Venemaa on süüdi väikeriikide ründamises ja see oleks hea ajend siis USA-l mingit suuremat mürtsu ja möllu korraldada. Seega on meil mingit sisejulgeolekut a kaitset siiski vaja, vähemalt varustust, et noh, näiks, et miskit on siiski asjalikult raisatud.
----------------------------------------------------
ja veel teine teooria. Eestit muudetakse politseiriigiks, ehk siis vähem privaatsust, rohkem turvalisust. Ja seda kõike nii, et räägitakse ikka, et kõva kodanikuühiskond on meil, kuid allegooria seisneb selles, et meil hämatakse silmad nii täis kui vähegi olla saab.


olen lõpetanud.

Thursday, April 5, 2012

slain allah

FUUUUUUU tuimestus, miks sa mul nii kaua püsid???!!! kuradi, kikuarstil olin ma mingi 5 tundi tagasi, ikka on juues lõug täis. nooo mitäääääähhhhh
aga olen koduskoduskoduuus, sest homme on püha. ja nüüd küsimus. miks meie riik kui üks usuvaesemaid riike maailmas(kui mitte nr.1) peaks nagu sellise asja nagu mingi muinasjutuvenna(andke halastust, kallid usklikud) mr. Jeesuse ristilöömise riigipühaks kuulutama. ma oleks pigem koolis, ausalt. pigem peaks inimesed karistuseks hoopis rohkem tööd tegema homme, et tasuda selle eest, et maailmas nii palju taevariiki püüdlejaid on. või vähemalt võiks iga aasta suurel reedel kirikutelt kogu raha ära võtta ja lihtrahva(minusuguste) vahel ära jagada, lihtsalt, et nad tasuksid meie kannatuste eest. ops, ulmehea lahendus.

Wednesday, April 4, 2012

i do what i do, i live what i live

truth to the truth.
houhouhouuuuuuuuuu, kolmapäevalased. on kell kuus. õhtul, ega ma mingi maniakk pole. just tulin võrgutrennist, mis on paskpaskpask, sest paskpaskpask on eelkõige see, et keegi ei võta värki eriti tõsiselt. kurat, eelviimane trenirovka enne võistlusi ja me peame ikka ainult mingit sitta korraldama, ei lähe niiiiiiii, ei ei ei. pähh. sorri, et ma sellest võrgust koguaeg jauran, aga nooohhhh, muu peale väga mõtteid ei jagu.
agaaaaa jutuga oleks siitpoolt ka vsjo vist. peab homseks counterstrike'i tööks õppima ja miskit jäi veel kuskil kindlalt teha, mida peaks kütma hakkama.

Tuesday, April 3, 2012

kurat, lumi.

kurat, väga lappes peale reijo suusabaasi on kõik olnud, st, et tavaliselt ma ei viitsi peale neid enam kirjutada midagi miskipärast siia :D
põhimõtteliselt on täna esmaspäev, ei teisipäev nüüd. ja noh, ütleme, et kool on jobudele.
aga räägiks veits suusabaasist ka. tuli kestvusrekord miinimumis 2,5 tundi, siis olin juba kännuämblik ja pidin end koju transportima, kuradi piparmündiliköör, miks sa nii hea ja kange pead olema? ea saast küll, pillasin oma telefoni juppideks piki sõiduteed, otsi sa neid pimedas siis taga, napilt oleks autu alla ka jäänud, ülimahe. aga noh, lamp õhtu nii või naa.  keep on jumpin'
siis tuli lambine pühapäev, sai vaid passitud terve päev kodus, polnud tuju miskit teha, absoluutselt. vaatasin antm-i uut hooaega ja how i met your mazzzerit ka otsast peale veits. vsjo nada.
ja tuli esmaspäev, mis algas selle toreda pauguga, et klapid lahti ja türa, lumi maas. ja miskipärast on tendents, et lumi ajab mind sööma, ma ei tea, kuidas see toimib, aga kohe kui lumi maas, kukun ma rohkem sööma. aga see on rändom. kool oli lebone teema, ainult jalakas hakkas huiama ja korjas töövihikud ära, kust pidi mingi 9 harjutust tehtud olema. ja kellel tehtud polnuuud? minuuul, seega hakkasin neid täiest jõust väntama ja 45 minutiga sai korralikult neid lampiseid kriipsukesi ja komasid tõmmatud, mõtlemata ja intuitsioonist. ja sellega lõppes ka esmaspäevane koormus, ülejäänu oli nii lamp kui vähegi olla sai. isegi trenn oli täis tühikargamine, sai ainult pulli tehtud ja midagi korralikku sealt küll ei tulnud. sain mingi väikse motivatsioonikõne ka, mis kõlas rohkem nagu hoiatusena: "sa oled selle võistkonna alustala, küllap oled isegi aru saanud. ja kui sinul läheb miskit persse, läheb kõigil, järjest." seega pandi päris mõnus pressure peale mulle ja peakski end kokku võtma, sest no peab enda au ikka kaitsma harjukatel järgmine nädal.  aasta võistlused tulevad, pole mõtet huiama hakata. :D
ja täna on nädala pointless punkt. ehk mitte ühtki asjalikku tundi, vaid mata töö oli vist noh tähtis, aga see läks ka persse. minu arvates. aga eks näis.
nüüd chillgrill ühikas, hakkan GTA-d mängima, siis peale kaheksandat kuusallu ja küüntesse ära. oli ka aeg.