Saturday, March 31, 2012

sest et...

...reijobaasis on tantsupiduuuu, see toimub seal igal õhtuul.

jajaja, dvjdvj, paarkümne minuti pärast start koeralooga huudi, kus väike istumine ja möllud, head.

aga räägiks juttu ka

viimati tegin päevakajastust kusagil teisipäeva kanti, alustagem siis kolmapäevast, mis muidu oleks täis pask päev olnud, aga 3 h võrku päästis asja ära, tõmbas mu põlved ribadeks, aga päästis. üldiselt, oli luuletuste vastamine, sain hüva parandamatu ühe kirja ja veel 6 õpitud salmi 7-st pähe, millest enam kasu pole ja lihtsalt hõlmavad asjatult mu niigi piiratud mälumahtu.  sest Marie Under nussis oblikate vaheeeel, jaaa jaaa jaaaaa.-ma lihtsalt pidin.
jaaaaa oleme vast jõudnud numpsusse neljapäeva, mida iseloomustaksin 3 sõnaga: balloon, mungad, ekstrasensov. ja et oleks pullim, siis ma rohkem selgitustööd ei tee.
a, reede, ühepajatoidupäeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeev, sest nii on EA. ja muidugi sai topeltjalakatunnis 2 tundi enda kätt krampidesse kirjutatud, ja matas debiili mängitud(pindine energiajook suutis korraliku peo eneses käima lükata) ja füüsikas kuulasime hoopis ühe daami, kes rääkis õigusteadusest ja advokaaditööst. ja respekt talle, mõtted olid õiged: "karjäär ennem, lapsi tehke hiljem" ja a'la "jooge ja reisige, kuni tuleb tüdimus, siis tehke lapsi".
ja ülejäänud oli nagu lamp, keemiast läksin ühikasse minema, sai seal veits hengatud, asjad kokku jaaaa kõrgkooli, sain enda hausile teise korruse lõpuks peale, ja üldse päris normik oli. ja tuli ka uudis, et selle programmi lõppüritus maandub täpselt mu sünnipäevale, niiet käntsel to that, mina hakkan jooma vanaemadega.

Friday, March 30, 2012

tänane gurmee, ehk siis tänane youtuberepeat

keegi ütles, et talle meeldib, et mul kõigest nii pohhui on

ja mingeid kommentaare on veel tulnud, et mul on nii meeldivalt pohhui koguaeg. ja ma mõistatan, et kust selline asi tuleb? mul ei ole kõigest savi, mitte kunagi pole nii. i'm not made of stone, you know? ma lihtsalt ei kägise nagu mingi eit, vaid tuleb rind vastu vapralt ajada või lihtsalt on lihtsam asju lihtsalt võtta. see viimane osa oli vabsjee hea. hah. igaljuhul. minu jutu lõpetaks nõuandega, et olenemata olukorrast, pange kajakat, peenestage ja irvitage niisama, nutjaid ei respekti keegi, veel vähem te ise. lõbus, lõbus, lõbus.

honey, is that true? ei, ma lihtsalt ei tea, millest kirjutada, niiet siit lihtsalt täiteks midagi lambist.


Tuesday, March 27, 2012

lookin' in your big brown eyeeeeeees uu je


päeva pesnjaa, absoluutne.

if we spend the night out

meediatund on, mul pole midagi teha, niiet kirjutan miskit millestki.
ahjaa, eile. pidime psühho tuppa kolima hakkama. kurat, ma olin kõik asjad just lahti pakkinud ja tuleb ults ja dvjdvj, teise tuppa. noooh kurrja, käisin siis trennis ära, pakkisin asjad kokku taas. ja tuli mõte. pärdik, kes süüdi tegelikult meie kolimises oli, selle võtsin haarade vahele. kirjutasin päästmiskõne ja dvjdvj, mingu rääkigu ultsiga. samal ajal hakkasin juba asju vedama teise tuppa, kuhu ma üldse ei tahtnuuuuuuuud, sest seal on sitt wifi ja sitt olla üldiselt. olin siis madratsit vedamaaas jaaaa tagasiii kõik tagasiiiiii. ja saingi enda toas edasi olla ja jehuu, jehuu, jehuu. mingid tokio hoteli postrid olid juba mu toa seinu rüvetamas, aga need eemaldasime kähkukähku. ja rahu majas. ja kadi õnnelik.
kõik on hea.

Sunday, March 25, 2012

mu level on nii madal

kuid kui madal on lai?
mõttetu küsimus, sest ega maailmas pole nii või naa vett nii palju, et kustutada tuli mu sees.
ja kokkuvõttes nii edasi ja nii edasi.

soigumine lõpetada, on aeg rääkida tähtsatest asjadest. okei, tegelt on keiss täiesti tähtsusetu ja tuim. igaljuhul. keerasime kella ja läksime tuttu. ja korraga oli kell seitse hommikul ja ma köhisin kümme minutit järjest. aga see on kõigest puhastus kõigest halvast ja heast. nii, tudule sain uuesti ja siis juba 9.20 äratus ja Kuusallu, võrkpalli pelama. ja jälle vallas kolmandad. ja jälle oli see pigem soojendus harjukateks, sest latti ei tohi alla lasta.  jajah. siis koju ja lihtsalt lebosse ära, sest ma juba tunnen,kuidas lihasvalud tulema hakkavad. ahjaa, leidsin lõppude lõpuks üles laulu, mida ma olen pmst suvest saadik otsinud. ülimahe.

ja üldiselt, vaheaeg on kohekohe läbi, aga mitte midagi asjalikku pole ära tehtud. kuidagi massu on.
ainus mõistlik asi oli joonistamine, siit paar fragmenti:


Saturday, March 24, 2012

huvitav küll

ei tea, kui kaua peab nüüd ootama kokapudeli lahti tegemisega, et vältida suuremat täislagastamist, kui see pudel kukkus kusagil kahe meetri kõrguselt piki asfalti ja seal veel kuus põrget edasi? kõik matemaatikud ja füüsikud, appi.

ütlemeee, et..

...tervis pole parim. ja vein pole hea.
aga siiski sai seda eile õhtul võetud. paras niiduk oli.
kirss, puine, kuid mitte kuiv, pigem just selline mahlane. kerge mulliga.
ja siis kella kolmeni lolli juttu ja muud möllu. ja tuttu.
hommikul käis keegi, tõi mulle jäätisekokteili öökapi peale. kahjuks ärkasin ma natuke hilja, et seda juua, sest see näeb ikka korralikult rõve välja.

BANGIN' !!!!!!!!!!!


Friday, March 23, 2012

läbukaarik

hellou, reede õhtu kodus, nagu head lapsed peavadki olema.
ja eile oleks võinud ka hea olla, aga ei, kell mingi äöäöü 11 öösel vast, meibi varem, lendas kõne peale. auto tõkkepuu taga dvjdvj, kaberneeme korraks. VIGA. istusin siis sina autosse, kus oli 7 inimest, üks uks ei käinud kinni ja perse lohises piki maad. polnud viga. :D sai siis kaberneeme jõutud, poe juures oli mingi pisike seismine, ülilamp, ja iis tuli tahtmine ikka koju tagasi jõuda. kriitiline värk oli, aga visati ära. selle 10km jooksul, mis kaberneemest neeme on, sai 3 korda laksu pandud, sest teed olid ikka nii kiiilad kui võimalik. jõhker. esimesel korral oli teist autot appi vaja, sai natuke sleppi võetud, aga see teine auto jäi ka kinni ja mingid huinjaad veel, kuid välja me saime. siis 2 korda uuesti, aga sealt sai inimjõuga välja ikka pikema lükkamise ja pusimise peale. lõpuks koju ja sai natuke veel üleval istutud. mingi nelja paiku vast magama, ja hommikul lakslakslaks kell 7 üles. because fuck you. tegelt siin on mingi punt väikseid lapsi komandeeringus, kes ülivara klapid lahti lükkavad. a jee.
täna pole absull midagi mõistlikku teinud, kahjuks.

Wednesday, March 21, 2012

aaaaamazon

sanatooriumis veedetud on pool päeva paar. ehk siis käisin linnas, lihtsalt olemas. lihtsalt olemine seisnes vessubaari külastuses, millest teen järelduse-kirss ja banaan ei iial enam koos. pähh. see saast selleks, mul oli ikka hea olla. kokteil,siider sees, vähe oli aga miskipärast tõmbas suminad peale küll. oleks mu paariline vaid paremas meeleolus olnud, kuradi šeriff.  peale seda sikupilli. teel sinna tuli mul suurepärane mõte kirjutada raamat. sellel teemal räägin mõni teine kord.  jaaaaaaaaaaa, samal ajal oli sikupillis normaalne xbox special. õhtul polnud tahtmist pelama hakata, aga hommikul lakslakslaks, pult kätte ja Medal of Honor. mõtlesin, et ma ei saa vabsjee hakkama ja see asi viskab kähku kopa ette. aga kaheteistkümnest viieni sai seda kuradi ekraani jõllitatud ja talibani võitlejaid tapetud nii kuis susises.  ja tahaks ikka räigelt pelada, aga noh, ema tuli järgi ja koju ma läksin. kodu.kodu.kodu. nüüd siin vaikselt joonistan oma projekti jaoks detaile ja nsm chill grill.

Tuesday, March 20, 2012

pure love

Sunday, March 18, 2012

grand theft you know

ei tegelt, lihtsalt, täna on päev pühandatud 80-ndate mussile. sest nii on hea.

Нас Не Догонят

nuuu štoooo
tegelt ma tahtsin lihtsalt pilte visata, saksast. et saaks rahu  ja veidi päikest. ja möllu, jnejne, teate küll.
ellllllou, just chillin with mah bro, the flying eagle. good times.
 protest tuumajaama vastu. oleks tahtnud need hipid laiali peksta jalgadega. mõistus hoidis kinni.
 a what's crackin
 noooooh, klassika. hõõrusin kapja ja möllu, õnne tuli räigelt.
hallo, ich nehme ein Bier, STIMMT SO!

Saturday, March 17, 2012

drunken words are sober thoughts, listen carefully.

el lou
kell on 9 õhtul, olen üleval olnud täna kusagil 4 tundi, isegi ästi. hommikul saabusin Kaidi simmanilt koju, pea käte vahel, hoides kinni igat raasu mu teadvusest. koju jõudsin, kohe tudilasse ära, et saaks lõbusam.
aga peost nii palju, et supertore oli, tantsu sai, juua sai, juttu sai puhutud, debiilsusi ka ja igast muud pulli. omas heas mahlas. muusikaline valik oli lõpuks ometi hästi valitud, päris kaua aega pole sellist nähtust olnud.  jaaaaa peo perenaisele siis veelkord palju õnne hällipäeva puhul ja et nüüd saaks eriti lõbusam.
ja jumala eest palun, keegi järgmisel peol, tõmmake mind kaamerate kaadritest eemale, ma ikka ei oska piltide peal olla. :D
aga nüüd olen ma ka haige, hea teema koolivaheajaks. mingid väiksed palavikud, jõhker köha. aga ei kurda, pole vaja miskit teha, vaheaeg on piiramatuks magamiseks ja olesklemiseks siin minu maailmas. kooli ajal juuakse. eksju onju.
kss-kss ja möllud.

Thursday, March 15, 2012

ja ma mõtlesin veeel, et what the fuck, johnny

nii, meile on keeratud. räigelt.  psühho tuppa tõstetakse meid. mingi pärdikust bede pärast. tõmmake persse.

Wednesday, March 14, 2012

trust your heart around

helllouhelllou, i'm back from ze deutschland(või kuidas iganes see kaashäälikuühend seal sees ei käi), eniveis. reis oli normik, ootasin hullemat ja midagi eriti nagu rääkida polegi. kui pildid kätte saab, siis viskan neid siia. muidu, sai šopatud ja trammidega sõidetud ja muidu möllatud. aga jep, las jääb.  ahjaa, TOIT. kohalikku kraami ei söönud, ainult ülihea döner kebaaaab jaaaaaa hiinakas. kuradi, kohalikud türklased ikka oskavad seda teemat.
igaljuhul, tulin siis tagasi, eile. kähku koju, kuhu ma ei pääsenud, ja tiksusin ukse taga 2 tundi, kuni vanemad töölt koju jõudsid, siis kähku asjad ümber pakkida ja ühikasse tuld. tuld sai. jaaaaaaa, nyt on kolmapäev, täna ma ka kooli ei jõudnud annab tunda, seeeest olid võistluseed. harju sisekergejõustiku koolidevaheline bläbläblä jnejne, igaljuhul, seal läks täitsa hästi. kõrgushüppes teine koht. ja kaugusest ma ei räägi, igaksjuhuks :D
 nooo, Starbucks,  kohustuslik. sama kohustuslik kui KFC, aga sinna ma jõudsin kahjuks täis kõhuga, läks pahasti :D
MMMMMMMMMMMMMMMMMMM!

Friday, March 9, 2012

a million more

mul on kolm ja pool tundi äratuseni, et kooli minna, aga mingi bede lihtsalt hoiab mind üleval. kuradi pärdikud ma ütlen.

Thursday, March 8, 2012

wic ked

wicked wicked wicked.
olles enda trummibassimaailma veits unarusse jätnud, oli mul täna ainult hea rõõm sinna tagasi pöörduda. lubasin terve päev õppida, ja nii ma ka tegin, kuulates kõrvale hospital podcaste ning High Contrasti masendavalt head uut kauamängivat. ma sulan ja ma sulan veelkord. muidu keemia sakiks.

Wednesday, March 7, 2012

Head'z too big, Crown-Size, motherfucker.

KODUS, ÖÖSEKS, JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!
olen oodanud seda hetke alates pühapäevast, et ma saaks ennast täiesti välja magada enda pehmespehmes, veidi rikutud voodis. aga seda hiljem, selgitaks kõigepealt, mis eile juhtus ja miks mu õnnis tuduõhtu ei jäänud siis eilsesse.
kell oli vast kümme saanud, tuleb pakkumine. no lihtsalt kusagilt läbi hüpata enamvähem, et takso poole tunni pärast seal, ole valmis. okei. piece of cake. siiiis kuusallu aerutõmmetega nagu õige kaluriküla patsient. ja see kuradi auto tegi nii rõvedat häält, et mul oli tunne, et kohe-kohe laguneb see mu alt ära. aga ei, kohale jõudsime.
siis vamos a la playa, kuhugile viiendale korrusele. läks lahti jutuvestmine ja muu möla. vahepeal väike kokanduspooltund, hullud spetsialistid koos. pekki läks kõik lõpuks. aga see on lamp. ja siis korraga ma tudusin-hommikul ärkasin kõige palavamas ruumis, mida anda andis. jubejube. siis algas pikk ja meeletult tulemusetu proov koju pääseda. ei õnnetunud, vähemalt normaalsel autolisel viisil. andsin alla vahepeal, lugesin mingit bs armastuskriminaalromaaani, või misiganes ta ka polnud, 51 lehte panin vastu. siis tekkis ikka ilge soov lõppude lõpuks koju jõuda, ja tuliiiiii masterplan: bussiga linna, linnast vanematega koju. väga üllas. sai siis sikupillist läbi hüpatud, filmitunnid olid nähtavasti, vaatasime sellist asja naaagu The Sitter jaaaaa Videvik 4.1 ja siis härri 7.1.
mingi aeg sain autu peale ja koju, jebedijeeeeeeeeeeeeee

Tuesday, March 6, 2012

hahahhahaa

kordan: hahahahhhahahahhahhaa. lugesin just seda kuradi postitust seal kusagil allpool, kus ma sellest lõplikust lahkuminekust juua täis peagaaaahhhh kirjutasin. hahahahaha, milline poeet. :D

juden

robinsonid huudis. olen kodus imepärasel kombel taaskord ja ka kahjuks, sest mind hakatakse siin ära kasutama. juba pidin köögitoimkonnas rabelema, aga see lamp.
tahaks miskit teha, miskit ette võtta kui tuli takus. aga ei, samas välja võiks ka end ju puhata, kamoon, mingi pühapäeva hommikust saadik on mingid tühised 6 tundi magatud.
pühapäev on põhjendatud, aga see esmaspäevane kella kolmeni tiksumine oli paras lollus üldmõõtmetes, sisult hea, aga mittemagamismõte oli pähh. täna olin kui laip, ainult matas sai tööd tehtud, siis sai mulle kätte paberit ja hakkasin enda uue projektiga tegelema. küll sellest kunagi räägin, KUI see valmis saab kunagi.
juba on uni silmas, aga ei taha mina. peaks juuksed ära värvima n' stuffens aga sellega aega, kuigi see blond-brünett remix on totaalne okse. joujouuu megamix.
lisainfoks, ma vihkan enda röstrit, tõmbasin selle mingi nupuga enda küüne tagurpidi pmst, jõle tore.
lisainfoks, kõik toimib ja on hea, kui asju otse välja öelda, ükskõik millises seisus(siinkohal promillid, drink to that).
lisainfoks, monsteri energiajook on ehtne saast. battery paneb ära.

kõik on ea, segane, aga ea.

Monday, March 5, 2012

not gonna get us

päeva tipp laul je.
aga niipalju eilsest, et linna ja kännuämblikuks projekt jehuuuuuuuuu. läksin härra piskini sünnipäeva tähistama, suht nii palju kui on meeles, siis päris hea. magada ei jõudnudki väga, ja tuli kool. oh õnne ja õudust. seal sai 2 tundi tiksutud, viskas pildi tasku ja tulin magama ära. sobis küll.
siis mingi aeg läksin kõrgust hüppama ja võrgutrenni, küüned said mõnuga kannatada ja suht valus on praegugi, aga oki. saab akkkakkakakakamaaaaaa. jejejejjeje

ai kurja

suutsin pikali olles enda VIIISTONNNNI kaaluva telo otse silmaauku kukutada, kui sinikat ei tule, olen õnnes. õnne kolmeteistkümnes siis.

Sunday, March 4, 2012

limited spheres and cannonball tears, they all add up to one. that ma suudan totaalset diip sitta panna kui vaja

oooo kas tõesti?

minu faith on selleks korraks nüüd eesti muusikarahvasse taandunud, vb igaveseks. noh vähemalt nendesse, kes lottleplandi läbi lasid. aga nagu öeldud ja ütlen veel, pedede ette peabki pedesid viskama. nüüd see mutt ära kaotada ja klaver tagasi tuua, vähemalt finaalikoht ehk kindlustatud, kui sedagi

Saturday, March 3, 2012

jälgin seda jälkust nimega eesti laul...

...ja peab tõdema, et ainus asi, mida sealt loota on, on et jumala eest lott lepland kinni ei pane. ülejäänu on lamp. ja minu lempar on tenfold rabbit, like it or not .

otsigem

hahaha, ja lähebki pull lahti. ema palus just hakata bremeni ööklubide kohta infot otsima, oli oodata, et kahtlaste hüüdnimedega mamani töökaaslased lähevad linna peale laiama ja mina jään hotellituppa kopitama. aga ehk ei kurda, ehk ei kurda.ja ei kurdagi. saab rahu.
---
EDIT: AHUI, kuradi, saksamaal on vanusepiirangud vabsjee teised. normal. +14 õlled ja kergem värk vanema juuresolekul, 16+õlled ja teemad ilma vanemateta, 18+ pohhui. normaalne. :D

this is it


tähendab jep, nüüd on kõik, nüüd olen ma vaba. jobu ma enam kinni ei hoia, olgu ta nii kallis mulle kui tahes. see on inspiratsioon,  see on uus level ja uus teema. uued tunded, uued mõtted.  see peatükk on läbi, punktiga lõppenud, uus on ukselävi, prioriteedid nõrkenud.
ja peaks ära märkima, et ma olen siiralt jumala juua täis, aga jutt on tõene. ja pole hullugi, sest elu läheb edasi nagu ta alati on läinud, läbi tule ja vee ja õhkõrnade pilvede.

maailma kuubikute assotsatsioon

bojojojojonnnnnng, olen laupäeva jõudnud, magades.  suutsin mõnuga tudu üle kütta ja ei jõudnud ka siis sünnipäevadele, millest mul on väga kahju.  eile siis niipalju, et mitte midagi koolis, kähku köhisin need viis tundi ära, mis sisaldasid raamatute vastamist ja vene keele lebot tööd, a see pohhui. siis bussmobiiliga linna, sikupilli, tuttu ära. ja nii väikse pausiga hommikuni. a hea väljapuhanud tunne on vähemalt. täna koju, sest nii on hea.