Wednesday, February 29, 2012

spekulatsioonid, spekulatsioonid

ja every breath you take. beibe beibe pliiiiiiiiiiiiiisssssssss.
jah, aitäh. täna on kolmapäev, kõige süvapsühhonautilisem koolipäev, mis samas oli kahtlaselt leboland.  no kui välja arvata see kuradi suusatund, kus kõigepealt tegime aja peale sõidu ära, pool marsruudist oli veremaik suus ja päike silmaaugus, aga ei, isegi sain hakkama. seejärel läksime suuure mäe pealt alla sõitma.wiiiiiiiiiiiiiiiii, kontrollisin suuska, võitsin tasakaalu enda huudi,  käpla ei pannud, halleluuja.
matemaatikas oli täna süvafilosoofiline tund teemal misiganes, mingi vaimumaailma spirituaalne pendlimehe lugu oli. neil on õigus uskuda mida tahes ja mul on õigus uskuda, et see on pask jutt. nii käib.
hetkel olen täielikult bleizivate biitide valgunud laviini all, ehk otsin häid hiphopilugusid, mida leidub nagu seenepoisse sügismetsas.

Tuesday, February 28, 2012

you gotta let em know

saaayyyy heyyyyyyyy ooohhhhhh, can you hear mee?
täna oli tore. täiesti lamp koolipäev täiesti lamp. pmst ainus mõistlik asi oli mata tk ja meedia esitluste esitamine, olin tubli ja olin üks kolmest, kellel see tehtud oli. esitus omas mahlas, ehk pool aega ööäöäöäöäü-d ja muud mula. aga väga hea, viis vist kukkus, aga ma ei taha ekooli minna, seal on mingi ports ühtesid ja mida kõike veel, kole vaadata. pidin täna suusatamise aja peale ära sõitma, hui, sellise ilmaga jumala hui. ilm on bs, lund näkku nagu sitta ja peale, kuusallu minna oli nagu kuradi siberi tundras. aga küüntes sai käidud, tulemus siin:
tegelt oleneb valgusest, hetkel on nad piparmündirohelised igaljuhul.ja mu sõrmed on pontsikud.

ja päeva laul tuleb siiitpooooooooooooolt:

Monday, February 27, 2012

projekt kapten korstnapühkija

tähendab, et kool on lahe. ja, kell kolm ärgata on hea ja mõnus ja tore kui oscarite vaatamiseks läheb. napilt.
suusatund oli awsum, sõitsin enda pepsi lihtsalt siledaks. napilt oleks tulnud ajalooline suusatund, mis ma ei kukkunud ühtegi korda, aga ei viimase laskumisega tõmbasin lõpuks räigelt perseli maha, ei anna istuda ega astuda. aga mäetunnid on lahedad, pole midagi. siis äöäöäü mida veeel, mitte midagi pmst. võrku ma ei viitsinud venida, hakkasin oma meedia esitlusi kütma, millega ma lõpuks siiski pole valmis jõudnud, eks homme vorbin kähku lõpuni.
kohupiimarõõmud on lahedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

Sunday, February 26, 2012

I try out a smile, and I aim it at you. You must have missed it, you always do.

live like ur dyin'

holllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa, pühapäev on õues. päike paistab särki värki.
eile maandusin tserno juures peol, sest peod on vahvad. kokteilid, kokteilid, eesti laul, kokteilid, väike klaverimäng minu poolt, õnneks oli see häälest ära ja müra oli suur, niiet keegi ei avastanud, et tegelikult ma pelada ei oska ja ma klimberdasin lampi. hahaha, nüüd tulevad meelde ka väiksed bändikad Kaidiga, mina kitarril otse loomulikult, ei oska midagi, aga rongisõit läheb ikka ja uuesti. :D muidugi võtsin ma oma telost välja paar tutoriali, aga neile ma pihta ei saanud, kainsustase oli liiiiga miinustes. seal sai suhteliselt vähe oldud, ehk mingi keskööl tõmbasime juba sikupilli ära, ma ei saanud arugi. ja oligi hommik, väga raske hommik, mis kestab siiani. vanemad tulid järgi, sõitsime koju. nüüd ma mõtlen, kas minna magama või ei. ses suhtes, et Oscarid on täna ja kell 3 öösel peab nii või naa ärkama, aga pole hullu, saab üle elatud, nagu iga aasta.
tajun biite, lähen vooluga kaasa, ja homme on üllatus tulemas teile kõigile.

Wednesday, February 22, 2012

PÜTSEP!

jehhhhhh, võrguvõistlused olid täna. sai ikka korralikult lammutatud ja lõpuks siis esikoht ka, aitäh teile, kallid.
pmst enne finaali ühtegi geimi ära ei andnud, kruiisisime läbi. ja siis tuli vana hea vastane paralleel meile vastu. ja titaanide heitlus lõppes siis lõpuks meie võiduga, seekord. ja fännklaab(a-klassi oma), tänks, et mu kõrvad siiani lukus on. :D
sportvõimlemine

Tuesday, February 21, 2012

jobud kuuris

head vastlakuklit kõigile. on teisipäev, vastlapäev ja kogu kooliaeg möödus lumemöllu tähe all. 4 tundi sai soojas toas trampida ja karlssonipropellereid vorpida, kuni tuli aeg välja külmetama minna. kõigepealt lumekujud või noh seesamune, tegime lennuuukiiiiii, jejejeje. täitsa täisvärk oli, reaktiivi ja kokpitiga ja puha. :D aga saime ikka mingi 3 punkti 10-st, me oleme määratud kaotama seal võistlusel. pole hullu, talv sakib. siis tuli suusaaeg, mis on pededele ja seetõttu ma ka kaasa ei teinud, vaid elasin omadele kaasa, sest mõni selline peab ka olema.
      omas karlssonielemendis
 C.R. Jakobson 2 konsumis
C.R. Jakobson 3 konsumis
C.R. Jakobson originaal, pole konsumis.

Monday, February 20, 2012

või nii

MINGE TE KÕIK KA PERSSE!käntsel siis käntsel, jee jee jee. 

u are appreciated

bläbläblääääääääääääää esmaspäev sakib. mata töö läks persse jejeje, kolme sain, aga pole hullu. satsi töö oli ka mingi haige väljamõeldis ja üldiselt esmaspäevad on kassid. jeh, suusalumekujupäev on homme, et saaks ikka lõbusam. suuskama ma ei taha, pähh on .
nüüd sureme deodorandimürgitusse siin vaikselt, üldse on mõnna olla. birks timmis mu kulmud ära, näen välja kurjem kui kunagi varem, et inimeste eelarvamused mu pühast vihast saaksid veelgi paremat kannustust ja et saaks lõbusam.

Sunday, February 19, 2012

BECAUSE FUCK YOU

aga je

on pühapäev ja kas ma õpin selleks ulmeliseks matatööks või teen teaduskooli ülesandeid, mis pidid 4 päeva tagasi juba saadetud olema? ei, because fuck you.
eile oli euroka 1 poolfinaal, ott sakib, aga kahjuks tema valimisest pole pääsu, sest terve kari armastusjoovangus meeleheitel pubekaid ja keskealisi naisi hääletab ta poolt. kuradi rõve. ülidselt, minu arvamus on selline, et eesti laulu ja eurolaulu peaks nagu eraldi formaatides valima. ses suhtes, et eesti lauluks valiks ikka eestikeelse pesnja a'la orelipoiss või mingi muu maavillane koletis, kuid lõppvõistlusele sellist asja ei anna ju saata. seetõttu oleks vaja kahte täiesti iseseisvat konkurssi või lihtsalt see eesti laul kui seline ära jätta, mõtet ma selles ei näe. kuradi debiilne rahvusringhääling oma kurat teab mis idiootidest koosneva häältekoguga.
pedesid või ilusaid poolpaljaid naisi peab sinna saatma, mitte mingit hetero-lottleplandi. vähemalt läikiv ülikond annab mingi väikse homohõngu sisse aga see on ka kõik.

mulle ei meeldi tamburiinid, lihtsalt infoks.

Saturday, February 18, 2012

one day, someday

just tuli täielik GTA fiiling peale, niiet võtsin utorrenti lahti, piratebay kampa ning hullan kohekohe 3-e, vice'i ja san'i peale ja hakkan pelama, 4 on liiga mainstream. 1 ja 2 on liiga retrod, ja ütleme nii, et vice on ikka klassikate klassika. õppimine on out ja mata arvestuse saan ma kahe, aga it's worth it.
ja hetkel, kui tõmbanime huugab täies hoos, hakkan ma audiosurfi pelama, sest netis on nüüd võimatu midagi teha, cya later alligators.
oh the fun

fucked up minds and spinning heads

je, you know what it is. olen kodus, esmakordselt terve nädalavahetuse üle väga pika aja. mu läpparijuhe on sodi ja seda peab iga kümne minuti tagat tuunima ja ülidselt olen ma kguaeg sellest särtsu ka saanud, mulle meeldib.
nädalavahetuse kava näeb ette, et ma peaks õppima õppima õppima, nagu on öelnud üks tore mees, kuid asjad ei tundu arenevat. niiet ma leban siin oma uues ülipehmes voodis ja vaatan Big Bang Theoryt ja vaikselt tiksun magama, uuesti, sest mu õde äratas mind ulmelisel kellaajal üles, aitäh teile.
reedest niipalju, et kõrgkoolis sain enda laohoone valmis, ülinumpsu nägi välja, nüüd peab uue projekti ise otsima. huvitav, kas teemandikujuline maja on natuke liiga jõhker mission või üldse mitte?

Thursday, February 16, 2012

nüssssu

nii, tantsupäev sai läbi just. tähendab, et naerufestival on over. meie muidugi ei tantsinud, jälle. viis ühte ja hüüumärki on soolas, jeeeeeejeeeeee. aga savi, peaasi, et tantsulkat vihtuma ei pea äärmiselt amatöörlikult teoliigutuste tasandil.
lamplamplamp. koolipäev oli iseenesest täiesti pohuika, mängisime fuutbäägi, lebotasime niisama.
oh yes, eile oli meie toas veeolümpia, ehk veesõda. kahjuks ma ei jõudnud jäädvustada 2-sentimeetrist veekihti meie põrandal, aga hea pull oli vähemalt.
ja nii kella üheni öösel mingi kammajaaaaaaaa ja lõpuks sliiperisse ja hommik oli kohutavalt raske. aga üles ma sain suure vaevaga.
ja siis veel, et ema teise tunni ajal helistas, kutsus mind Bremenisse. niiet, 10-13 märts siis Saksamaal. saab sitaks fun olema. mitte.

Wednesday, February 15, 2012

GOD DAMN LOVE IT!

hola hombred

nii. kolmapäev on paskade pask päev. ametlikult ja lõpuni. aga enne kui tänase pasa peale jõuame, räägime eilsest.
eile oli sõbrapäev, ehk teisipäev. jehuu. koolis kõige sõbrapäevalikum hetk oli siis, kui me kunstitunnis nokukaarte meisterdasime, väga numps. nii, siis olid mingid lambised kaheksa tundi ära. ja siis pidin sunniviisiliselt teatrisse koos ühika societyga minema, etendusest sain ma nii aru, et kaks narkomaanist elektrikku said katusel kokku ja kaklesid ja hullasid ja jõid seal.  põhimõte polnud vist ikka päris nii, aga olgu, minu maailm ongi paralleelis kõige muuga. hääküll. peale pooltteist tundi ebamugavatel istmetel nokkimist sain tulema sealt. ja läksläksläks kõige numpsuma tibu juurde. ever. ja mina tunnen end täieliku tolgusena nüüd tema kõrval.  fml.
aga jeh, hommikul bussi peale ja kooli, kus sain pmst teada, et oo, teine tund on geo töö, ooooo, g.suitsust peab mingit asja VEEL kirjutama. ja üldiselt nii see läks, pask pasa otsa, aga tehtud sain kõik. töövihiku sain isegi suure vaevaga tehtud, jeje, ülejäänud päev läks suht pohuikalt, nüüd tiksun siin.
ja minu musi on parim. lihtsalt lisainfo.

Monday, February 13, 2012

poiss, siia. tuuuubli poja.

BIRGIT, TULE OPASSSEEEEE! RUTTU!

it's a nono, and i like it.

jeh. esmaspäev, jeh. bullshit ifyaknowhatimean, tähendab, et hommikul ei tahtnud kohe üldse ju voodisse edasi lebotama jääda, ega ju? it's a no no. igaljuhul, väljas olid hommikul ainult mingid tühised 5 külmakraadi, suht kevad käes või ei vääääääääää
ja. olgu. tunnid olid bullshit. vene keele töö oli bullshit. kehalises suusatamine oli bullshit. ja ülejäänu tiksugu niisama. je.
nüüd, kell on kaheksa, mul on sitaks sitt olla, sest sain palliga trennis kolmnurka ühe mõnusa litaka. suht hää. ja annan andeks, pole vaja mainida ja oma hinge painata. nagu te seda minu pärast peaks tegema, pffffft. olge nyt, ei usu ma teid.

Sunday, February 12, 2012

ah minge persse

tuletan taaskord meelde, et minu äratamine ebasobival kellaajal toob kaasa ohtralt pahandusi. jäta meelde, tserno, et kell 9 pühapäeva hommikul ei helistata mulle ega küsita mingi kokteili nime. aitäh teile, armsad.
muidu peaks varsti keemia teaduskooliga tegelema hakkama, 3 päeva pärast on tähtaeg, ma pole seda kuradi asja isegi lahti teinud. hakkab pihta.

Saturday, February 11, 2012

halloohalloo

vahepeal ja praegugi on olnud sigakiire, sitaks palju asju on vaja ära teha. ja ma ei viitsi mitte midagi muud teha, kui stressata, et kõik oleks ikka hästi tore ja ladus. aga noh, jaks on läbi saamas.
mis ma küll vahepeal siis teinud olen? mitte midagi, mis teid huvitaks igaljuhul, niiet jätkan oma päevaste tegemiste kajastamisega.
alustades tänasest. ärkasin tibu juures. seal ma olen vahepeal nüüd sitaks komandeeringut teinud, head ajad, head ajad. ja ärkan siis ja mu boobsid olid miskipärast suuremad kui muidu, väga strange. igaljuhul, 12-ks pidin lingvistikaolümpiaadile minema. jeejeee, enne lahkumist suutis muska ema korterisse sisse hüpata ja nägin siis selle variandi ka lõpuks ära. tegu oli mu vanaema teisikuga, ilma alkoholisisaldusega veres. peab ütlema. sain sealt piinakambrist kiiresti minekut teha ning siis tallinna ülikooli. reijoga sai enne väiksed hurraaad tehtud ning peab tõdema, et olümpiaadi esimesed tunnid olid puhas lust. viimaseks tunniks oli höörbist mõjutatud abstraktne mõttelend kadunud ning läks raidumiseks. sain viiest mindfuck ülesandest 4 tehtud, oleks rohkem aega antud, oleks viimase ka ehk tehtud saanud, aga selleks ajaks oleks mul kass vist ka juba peal olnud, räige. kurk ka kuivas nagu luunja kurk, mis vedeleb neljandat nädalat külmkapist väljas.ei, persse, hästi läks isegi, võrreldes kivipea reijoga, kes vaevalt 2 tehtud sai. aga see selleks.
seejärel reitsiga ruusse ja koju autuga, kus nüüd ma sossult hengan. aitäh teile, armsad.

MA OLEN ELUS

jah, olen küll, tuleb suurepärane postitus, et rahustada teie meeli ja öelda, et olen tagasi blogistamises ning laiskus on tapetud viimaks. alustagem sellega, et räigelt tegus on olnud. ja et üldine mula tuleb järgmises postituses. okei.