Tuesday, April 17, 2012

kuhu me jäimegi

ahjaa...rongisõit. plastikistmed for 1 tund järjest on homodele. ja mu äässs on liiga kondine selliste tegevuste jaoks.  aegviitu sattusin igaljuhul. võrreldes kodus kassimisega oli see päris normalbiit seiklus. ja esmaspäeval sealt otse kooli, kaineks polnud vahepeal väga saanudki, niiet eilne koolipäev oli päris lõbus omadega.
võib veel öelda, et lõbus oli see,  et kehalises pidin kõik kehalised katsed ära tegema, stabiilselt hästi läks, aga kurat, täna on küll halvasti. reielihased ja kõhulihased annavad tuld. vigastustest veel rääkides, suutsin söökla pingi enda pläfis jala peale kukutada ja nüüd on see meeldivalt sinine. ja vigastustega oleme vist nüüd piirdunud tänaseks.
ja hetkel on teisipäev ja ma tiksun ühikas. neljatunnine päev on ikka täiesti lamp ettevõtmine. 1 mõistlik tund-mata ja siis 2 tundi täiesti tühja muusikat ja kunsti ja siis veel saksa keel, kus õpetajat polnud hausis. seega, räigelt mõistlik. ja nüüd ma siin passin, joonistan vahelduva eduga, kuulan chillgrill mussi ja tegelikult peaks ajaloo esitlust tegema hakkama, mis homseks peab valma olema. je huu

0 Jauramist: