Friday, April 6, 2012

i am getting so much KAPO for this, aga here it goes

Siit tuleb minu immaculate plaan korraldada Eestis riigipööre, mis kindlasti ka tuleb. Üksikasju pole veel välja selgitatud, aga küll ta varsti tuleb.
Igal juhul, plaan järgmine:
Vallutades Eesti Vabariiki - Tegevuskava
Koodnimi "Tuulest Viidud"

ühega paljudest jüngritest

 • Hankida Jaapanist ports samuraisid (edasipidi: jüngrid), katanade ja tulirelvadega, sest katanad peavad olema. Arvu pole veel kindlaks tehtud, kuid vähemalt 100 läheb vist ära, noh korralik löögirühm. 500 siis äkki. Impordin jüngrid siia mere kaudu: lasen kellelgi nad Jaapanis mingisse konteinerisse lükata ja siis Tallinna sadama poole teele. Ei tohiks väga kalliks minna.
 • Kuna jüngrid tulevad relvitult(tollis võib probleeme olla), siis relvade hankimine oleks järgmine missioon. Nagu juba märgitud, siis katanad, KINDLALT. Seejärel juba automaadid, RPG-launcherid 1 per vallutatav institutsioon, käsirelvad, 1 kuulipilduja Pika Hermanni otsa.
 • Relvad, jüngrid ning vahepeal hangitud kümme 50-kohalist bussi ning 2 elektrikku toimetada ajutisse punkrisse(edasipidi: Kääbikuurg) ning oodata järgneva hommiku päikesetõusu.
 • Päiksetõusul stardime bussidega Kääbikuurust suunaga pealinna poole.
 • Pealinna piiril hargnevad bussid ning sõidavad sihtmärkide poole.
 • Sihtmärkidest rääkides, tuleb kindlustada kõik riigi valitsemise valukohad, mida on täpselt 10: Toompea loss, Stenbocki hoone, Presidendi residents, Välisministeerium, Kaitseministeerium, Siseministeerium, Välisministeerium, Sõjaväe peastaap, Politsei peastaap ja Eesti Energia.
 • Igasse vallutatavasse kohta suundub buss 50 jüngriga ning vallutus käib soovitatavalt vaikselt ning valutult. Kõik sihikute alla ning konfiskeerida kõik kommunikatsioonivahendid. Siis saata personal bussiga Kääbikuurgu luku taha ära. President, Minister või vastav juhtisik jääb kohale ning kirjutab minu nimele kõik õigused ning ta sunnitakse tunnistama mind(edaspidi Kuningas) kui absoluutset valitsejat, kaamera ees. Eesti energiast me personali minema ei vea, vaid võtame ajutiselt elektri ära kogu riigis. 
 • Vajalikud institutsioonid vallutatud, monteerime kiirelt ühe videotervituse Eesti rahvale kokku, lülitame taas elektri sisse ning edastame rahvale Kuninga tervituse nii telepildis kui ka raadios. Tervituskõne sisaldab Kuninga lubatavaid reforme ning võimalusi eesti rahva elu parandamiseks, mis kindlasti teeniksid vaid heakskiidu. 
 • Seejärel jääb vaid üle Kuningal võtta absoluutse valitseja tiitel, moodustada oma valitsus(lubadus: kindlasti ei sisalda see praeguseid debiilikuid) ning kehtestada uus riigikord. Võetakse vastu ka uus põhiseadus, mis on nagu vana, vaid mõnede parandustega.
 • Kõik võimule vastuhakkajad saadetakse paariks päevaks mõnda hullumeelse korraga riiki, et nad näeks, kui hea Kuninga kord tegelikult on.
 • Andes ametivande, luban selles, et Eestist saab kodanikuriik ning rahva demokraatiat ei piirata mingi lihtlabase turvalisuse pushimisega, ning et majadus hakkab õitsema ja jääb õitsema, sest kõrvaldatakse ebavajalikud liiga palju ressursse nõudvad institutsioonid. 

0 Jauramist: