Friday, December 30, 2011

ma jäin ellu

immmah survivor, kurat see päeva peale kokku 5h loksumist ja surmahirmu laevas oli ikka, noh ütleme ausalt, parim. olioli. emaga hakkasime lonti sirgeks tõmbama, mina moraalse toena, et kergem oleks. igaljuhul jah, üle lahe siis käidud.
oli suuri pettumusi aga ka suuri võite.
suurim pettumus evar, cherry coca on ära koristatud igaltpoolt. proovisin siis vanilla varianti, mis oli saast. väkk.
siis teine pettumus, mõtlesin, et ostan snus boxi ära, mida ma eelmine kord seal nägin. negative, maksis 49 euri, ausalt ei raatsinud.
igaljuhul, šopingutuur, mis halvas lõppkokkuvõttes mu jalad täielikult, tõi sisse uue mantli, buutsid, äöäöü püksid, särk ja mingi kammajaaa veel. nagu näiteks šokolaadi-piparmündi huuleläige, mille tõttu tahaks ma ära süüa enda huuled ja siis ülejäänud tuubi peale lüristada. hea külll. ja siis veel igast jura veel. kolmandad jõulud i suppose.
õhtul laevas tõmbasin end kohe diivani peale sirgeks ära, varsti tekkisid errorid ja olin sunnitud leviala vähendama, niiet ehitasin toolidest mingi konstruktsiooni. kahjuks olime me aga showruumis, niiet peagi hakkas bänd mängima, mis mu üles peksis ning siis juba vaatasime emaga lol tantsupaare ja libistasime vaikselt juua.moraalselt.
headaega.

Thursday, December 29, 2011

Wednesday, December 28, 2011

best.feeling.ever.

mul just saabus valgustus. homme,üle lahe, on mul võimalus hea kuradi varuga osta cherry cocat, ma olen nüüd õnnelik.

Day 14- How have you changed in the past 2 years?

Minu meelest oli 15-aastane Kadi tunduvalt intelligentsem ja tunduvalt parem inimene kui nüüd. ma ei tea miks, aga mul on totaalne taandarengu fiiling peal, aga seda võib-olla ka selle pärast, et meile sisendatakse seda taandarengu mõtet ka koguaeg, tänks kool.

Tuesday, December 27, 2011

wtf

whaaaat man?
a ok, ülehomme soome. okei, tore, et see ka meeles oli ja tore, et mul meeles oli mingit plekki selle jaoks koguda ja üldse sitaks tore on olla.

Day 13- A letter to someone who has hurt you recently

pole nagu keegi väga haiget teinud, aga kui oleks, siis mu kiri oleks äärmiselt sisuihe ent samas nii lihtne. kolmneli:

Kallis kesiganes sa mulle haiget tegid, kuidas iganes, millal iganes ja kellega iganes ja mida iganes,
igaljuhul on mul öelda sulle vaid seda, et
"MINE PERSSE!"

-Igavesti sinu, Kadi Si6

fantasic playroom

aastavahetus.
mul pole aimugi, mida tegema hakkan.aga samas head neli päeva on aega ja kindlasti selgub lõpplahendus alles 31-sel. kui sedagi.
aga tegevusplaanid on hetkel järgmised, mis välja mõeldud on:
võttes natuke teise nurga alt, tähistaks enda lapseealisuse viimast aastavahetust ning veedaks selle kodus soojade tekkide vahel, lürpides lastešampat. kas poleks sümboolne või üldse mitte?
eelmine plaan on 99% ulatuses käntsel.
teine plaan oleks näiteks kuhugi lähedale, näiteks a'la Kuusalu eelmine aasta, juhul kui sellelaadseid üritusi peaks toimuma seal. võimalus on väike ja midagi sellelaadset pole teada, aga lootus püsib.
kolmanda variandina võtaks ma jobu ja tuuritaks kusagil pealinnapeal. hetkel kõige mõistlikum ja kindlam plaan neist kõigist, aga sama hästi võib see ka putsi minna. näiteks varajane arest politseionude poolt, jnejne. kõik on võimalik aastavahetusel, ausõna.
politseionudest üldse, olen võtnud eesmärgiks selle, et enne 18-ndat eluaastat ei saa ma ühtegi protokolli ega vahelevõttu ega midagi sellelaadset. praegust eluviisi ja sellist asja vaadates olen ma üllatunud, et mind üldse pole kunagi suudetud vahele võtta kõrgemate võimude poolt. las jääb ka nii. eksju onjuuuuu.

suhkrumäed oh jaa

Monday, December 26, 2011

Day 12- How you found out about Blogger and why you made one

see leidmine oli rändom, aga miks. hea küsimus. põhimõtteliselt alguses oli see blogi täielikuks sitaajamiseks, konkreetselt. see oli mingi muinasjututeema, siis kustutasin postitused ära ning alustasin sellega, mis on mu blogi nüüd. ikka totaalne sitaajamine, aga reaalsus, mitte mingi ulmekirjandus.

Sunday, December 25, 2011

ok

mul tekkis mingi aeg üks suht normal unistus, ma tahan korra elus trammi juhtida. ma ei tea, miks mul see tuju tuli :D

Day 11- Your views on religion

ma ei hakkaks end ehk uuesti kordama, ent minul puuduvad igasugused usulised vaated. no god, no religion.  religioon on üldse minu meelest üks maailma suurim ja mõjukaim vandenõu, millega loputatakse inimeste ajusid ja rahakotte. see hingeline osa on lihtsalt boonus.
vaata veel: siit ja siit.

Saturday, December 24, 2011

Day 10- Songs you listen to when you are Happy, Sad, Bored, Hyped, Mad

ega midagi väga ei muutu, ainult kurbuse puhul lähevad käima sellised asjad nagu Coldplay, Snow Patrol, jne.
üldiselt jääb playlist muidu samaks.

häääääääääääääääääääääd jõulu veel

tulin just õismäelt. korralikult sai alla virutatud teemat, ikka korralikult, mul on tunne, et ma ei taha nädal aega veel süüa. minimaalselt.
kinkidest nii palju, et tuli asi, mida ma olen oodanud 4 aastat: suuur peegel minu tuppa.
siis mingi versace edt, mis oli natuke liiga magus ehk minu jaoks, kuid elame üle.
ja siis mu suurepärane tudukombe. see on lihtsalt niii nunnu, et tahaks endast ühe ampsu võtta, kui mu kõht nii täis poleks.
ahjaa, vanatädi kinkis mulle kanepišoksi, suht lagi värk. ilusat rohelist värvi teema. aksiga degusteerime ära mingi aeg. ja ülejäänu oli rändom pudipadi.
homme meie pool teine festival emapoolse suguvõsaga, sealt pole midagi normaalset oodata, võin kindlalt väita.
niiet lükkame aga snusi alla ja vaatab, mis elu toob. tsaubläu

Friday, December 23, 2011

oh jõuluaeg oh jõuluaeg

telkust tuleb niiiiiii lahedat kraami. vaatasin just houm aloun 2-te, mis on totaalne teisel kohal olev jõulufilm peale muidugi mu absoluutset lemmikut Grinchi.
ja üldiselt ka.
eile algas vaheaeg suure hurraaaga, kingitused olid okidoki värk. nii ühika kui ka kooli oma. ühika omas oli keegi(ulvi minu teada) totaalselt täppi pannud. got some sketching pencils now. jessjesss.
no igaljuhul 9.56 bussoooniga linna, jobudemaale. seal me lihtsalt istusime end laiaks, uni oli peal pidevalt. panime vahepeal mingit kuradi kuuske kokku, ehk siis ei tulnud välja, seega ootasime füürerit. siis tuli tibul mõte kinno minna, käisime siis solarises Rummipäevikut vaatamas. Johnny Deppiga ei saa väga mööda panna ning seega polnud ka see film sugugi halb. täitsa vaatamist väärt värk.siis koju tagasi. sealt peagi tuttu ära.
pidin hommikul neeme tagasi minema, magasin hommikuse marsa aga meelega maha. jumal tänatud.
kolmene buss pidi olema siis mu järgmine ohver, selle plaani hävitas aga helistav jonne täielikult, kellega linna pääl kokku saime ning kelle isaga ma neeme sain. jeeeeeeeh
kodus pidin kuradi piparkooke tegema. jälle. neljandat korda selle aasta jooksul ja no ei ole mul kuradi koll ees sellest. glasuurimisel võtsin liiga palju seda kraami vahelt, niiet süda läks ikka suht mõnusalt pahaks. joppas, et ma enda tuba täis ei robistanud. phew. siis juba üksinda kodus ja selline tavaar. hääääd öööd ja häid pühi.

randomize equalize

Day 09- Something you’re proud of in the past few days

mina olen uhke selle üle, et suutsin veerandi lõpuni seal põrgulikult igavas koolis vastu pidada. olen uhke, et vaheaeg on. olen uhke, et olen olemas.

Wednesday, December 21, 2011

Day 08- Short term goals for this month and why

Et jõulud saaks üle elatud ning et aastavahetus tuleks vabsjee korralik läbra. lihtne ja tore.

ma olen vabsjeee maha jäänud :D

igaljuhul, tutvustaks kõigepealt tänaseid päevi ja võibolla ka midagi muud. jaja.
üldiselt, on olnud jõulunädal ning meil pole 3 päeva pmst tunde olnudki. mis on vahva.
esmaspäeval oli pmst kokku umbes tund aega harimist, siis tegime enda tantsu. ja vehkisime õhupallidega enamuse ajast seal vanas võimlas. hurrahurrraa.
teisipäeval oli meil tants valmis, siis polnud lihtsalt vist ühtegi tundi. aa, ei, tuleb meelde, läksin linna hoopis. jajah, kõigepealt õismäele. siis musi juurde. siis poodi. siis ühikasse. siin väiksed pullid särgid värgid jnejne.
kolmapäev. täna. jõulunädala kulminatsioon koolis. okei, hommikul oli meid nii vähe koolis, et pidime enda tantsule käntseli peale panema. õnneks? :D ei, vist mitte. lõpuks voolas muidugi rahvas kohale, aga selleks ajaks olid plaanid muutunud ja esitasime siis lõpuks hoopis muidugi klassikalise põdrakasvataja laulu, tantsusammud muidugi ka. täis pask oli, aga pull oli samas ka vähemalt endal seal vehkida. tuim. ülejäänud olid chillgrillid, peaaegu kõik. jumpstylerid olid lemparid. :D
see sitt läbi, kommipakid lunastatud, kuusallu, ostsin hello kitty ning tulin tulema.
siin nüüd tegime mingeid piparkooke ja asju, hullasime nsm u kno.

Sunday, December 18, 2011

Pour out some liquor and I reminsce, cause through the drama, I can always depend on my mama.

ma olen kindel, et tuleb selline lahendus.

sünnipäevast rääkides

palju õnne veelkord.
aga siit väike ülevaade.
kõigepealt algas paartihaard toreda parakaga, mis seisnes selles, et buss, mida mina arvasin, et läheb vana maanteed kaudu, see siiski seda ei teinud. pidin siis kõndima pilkases pimeduses nii paar kilti. polnud hullu, klapid peas reivisin seal omaette. tuli igasuguseid piirdeid ületada, niiet mu püksid olid sitased enne kohalejõudmist :D kohale jõudes, stiilse hilinemisega otse loomulikult, olid juba kõik konditsioonis. oli vaja siis kähku järgi jõuda. piltide kronoloogia järgi saab aru, et seda ma suutsin kiiresti. ma ei oska kuidagi kordagi normaalselt kuhugi jääda. :D
igaljuhul, pidu oli nagu üks korralik külasimman. mitte millestki polnud puudust, ei huumorist, ei tantsust , ei kaklustesst ega nutust, ei millestki. isegi korralik saun oli check, kuhu keegi ei jõudnud, välja arvatud 2 sangarit, kes seal viibisid kusagil 10 sekundit. minu astmelt vaadatuna: ma ei suutnud minutitki nii olla, et mu särk või püksid poleks täis läbustatud olnud. iga teine vend lükkas mu käes ikka midagi ümber. :D niiet sümboolne joogilaik kusagil polnud puudu.
haha, mul on kõik faktid ajaliselt segamini meelde tulevad, niiet ma lihtsalt kirjutan järjest nüüd kõigest, mis meelde tuleb.
ha, vahepeal, kui see kaklus ära käis ja mingi mendi ja kiirabi oht oli, siis muidugi mister tsernoga tuli teha põgenemisplaan neeme poole. seda muidugi ainult piisava varustusega, niiet hakkasime kõiki kohti läbi lappama, kust võiks mõne hea pudeli leida, leidsime ka :D see selgitab ka järgmise päeva üllatusmomenti, kus ma enda kotist sinna salapäraselt ilmunud pudeli mingit kraami avastasin. väga meeldiv hetk oli.
vahepealset juttu ka:väkk. tulin just köögist, aitasin emal piparkoogitaigent teha. ja siis tuleb tore üllatusmoment. palus mul külmikust ühe pudeli võtta. veepudel oli, vähemalt oli. mulle tuli meelde, et ma olin öösel joonud sealt. tuleb siis välja,  et tegu oli koorega. TÜRA KÜLL. vähemalt ei pannud rooberit ja vähemalt ei saanud ma sellest öösel aru.
salapärastel põhjustel kadusid mul ka sokid ära.
öösel magasin ma hetkeks voodis, mis oli täis porgandiviile. huvitav.
külakuhjad olid teemas. vähemalt teisel päeval, kus sai neid magajate peale ikka korraldatud.
afterparty oli üldse palju chillim kui põhipidu.
tegelt pidin ma juba kella 11-se marsaga koju sõitma. panin pange(ehk hakkasin jooma uuesti) ning läksin hoopis poole seitsmesega.mahe.
hommik oli vabsjee chill. istusime kogu allesjäänud kambaga köögis laua taga. mingi aniisiviin käis ringi. singirullid tõid elu sisse ja üleüldse, need peojärgsed hommikud enda huumoriga on ühed parimad hommikud.
tserno viskas mulle pakitud juustuburgeriga näkku. hea töö.
mu käsi jäi seina/ukse ja agapuu vahele kinni, mul oli paar head minutit tunne, et see on lihtsalt pooleks. nüüd on sealm ingi kriimustus ja natuke paistes fiiling. heakene küll.
lendasin ka täie pasaga killustiku pääle maha. õnneks selg ees, muidu oleks samamoodi lõpetanud nagu üks teine õhtu kangelane.
üldiselt, ma ei viitsi väga seda lugu edasi meelde tuletada, niigi olen kaua vastu pannud, egas muud midagi, kui et, need kes kohal olid, need teavad. :D

Friday, December 16, 2011

tallinna tehnikakõrgkooli tunnitöö

jah, mul ongi siin nii huvitav.

Thursday, December 15, 2011

pfffffft

kurat, koll on ees. olen siin mingid 4 tunnikest üritanud end kokku võtta ja valmis teha see kuradi repro, mida rebane homseks soovis. kõigepealt mõtlesin ma enamvähem miljon aastat, mida üldse joonistada. lähtusin isiklikest lemmikutest, ning siiit tuleb Ameerika Gootika. no täiesti ei jaksa lihtsalt joonistada. väss on peal, arnoldi muss mind elavamaks ei tee, huvitav, mis keiss on. sinuuuule kullast süüüüüdant osta kord tahtsin maaaaaaaaaaaaa!
1930 Grant Wood.

ühühü

räägiks natuke päriselust ka. nimelt. täna on neljapäev, mitte midagi väga olulist pole aset leidnud. märkimisväärsustest rääkimata. peaks õppima nagu natuke või midagi sellist, näiteks isa goriot töö ära tegema, pluss rebase jaoks mingi kuradi maali repro ära joonistama. ühe ma tegin eile poole tunniga valmis. ja nüüd on mul mõtted koos.
jaaa, teisipäeval oli näiteks suurepärane teater. oli tore. toredam kui teistel :D siis kolmapäeval ma kooli ei jõudnudki, siiralt kahju.jajah. siis lihtsalt chillisin ja grillisin ja sõin krõbinaid, õhtul koju ära. tegin piparkooke omnomnomnomnom.
ja lõpuks tuttu ja äratus ja jõudsimegi tänasesse, äärmiselt mõttetusse koolipäeva. aitäh teile.
homme kikuarstile, tehnikakõrgkooli ning seejärel reits-fest. edasi vaatame ise, kuidas saame.

Day 06- Favorite super hero and why

noooo, spets värk, peab tõdema, et lempariks on siiski Batman.
miks? sest pmst tegu on ikka reaalse juhtumiga. kutil polnud mitte ühtegi sünnipärast supervõimet või mutatsiooni. tal oli lihtsalt sitaks plekki. tegi veits füüsilist ja vaimset trenni, sebis parima tehnoloogia ja olemas.
täielik iidol. ja ainult Batman, mitte koos Robiniga. Robin oli gei.

Wednesday, December 14, 2011

Day 05- A picture of somewhere you’ve been to

Alanya. Ma annaks päris palju hetkel, et sinna tagasi minna.sossu ilm, liiga soolane merevesi, poodide läbituulamiseks kulub terve nädal, parimad kebabid(tunnistagem,kui ikka ehtsat Türgi kebabi süüa, siis see pask, mida Eestis köetakse, see enam eriti ei kutsu). olen lõpetanud.

Tuesday, December 13, 2011

Day 04- A habit that you wish you didn’t have

ma arvan, et see suitsetamine on saatanast ja ma soovin, et ma poleks sellele teele läinud.
kuid pole halba heata. see on hea. tõsiselt hea ajaviide ja sport. jes.

Monday, December 12, 2011

Day 03- Your earliest memory

minu varaseim mälestus on kusagil teisest/kolmandast eluaastast. see oli  päev, mil me kolisime perega paljassaarde. ma mäletan vaid ühte konkreetset hetke, isa tegi pannkooke ja ma sõin neid meie uues köögis. sellest on armas pilt ka, ma kunagi otsin üles. aga jah, see peaks see kõige varasem variant olema ning mul on see väga teravalt vaimupildina ees.

Sunday, December 11, 2011

Day 02- The meaning behind your Blogger name

Homod Hekis. sellele on küll nüüd keeruline mingit suuremat ja sügavamat tähendust otsa lükata, asi oli vist lihtsalt selles, et oli vaja midagi lihtsat ja meeldejäävat. ilmus siis kusagilt mälusoppidest välja see hh, mis minu mäletamist mööda oli ühe mängu nimi siin viimati.

Saturday, December 10, 2011

Day 01- A recent picture of you and 15 interesting facts about yourself

hellouhellouuuuu
1.mu nimi on Kadi Si6.
2.Minu sündi käsitletakse pidevalt veana.
3.Ma kardan esinemist(ükskõik millisel kujul) suurema rahva ees ja seda väga paaniliselt.
4.Ma üritan huumoriga üle olla täiesti masendavast iseendast.
5.Mulle on alati meeldinud rohkem vastassooga aega veeta.
6.Mulle meeldib üle kõige magada.
7.Mu lemmik vesipiibutubaka segu on arbuus+piparmünt.
8.Ma usun, et minust oleks asja saanud professionaalsemal tasandil, kui mul oleks lapsena rohkem püsivust olnud.
9.Mulle ei meeldi meeskonnatöö, ehk siis olen individualist, rängalt.
10.Eelmise punkti tõttu või tõdeda, et ma olen üksik.
11.Mu lemmikvärv on lilla, mida ma esimesed 14 eluaastat lausa siiralt vihkasin.
12.Mulle ei meeldi lollused ja lollid inimesed. Tarkus kui raamatuteema ei loe siinpuhul.
13.Mu lemmiktoit on ahjupelmeenid. Kiirtoidu hulgast hesburgeri tavaline burks, millele on rohkelt kurgimajoneesi juurde keevitatud.
14.Ma uskusin pea ühe kümnendi enda elust, et minust saab kindlalt kunstnik.
15.Ma olen suhteliselt otsustusvõimetu.

dvjdvj, läksläksläks

•Day 01- A recent picture of you and 15 interesting facts about yourself
•Day 02- The meaning behind your Blogger name
•Day 03- Your earliest memory
•Day 04- A habit that you wish you didn’t have
•Day 05- A picture of somewhere you’ve been to
•Day 06- Favorite super hero and why
•Day 07- A picture of someone/something that has the biggest impact on you
•Day 08- Short term goals for this month and why
•Day 09- Something you’re proud of in the past few days
•Day 10- Songs you listen to when you are Happy, Sad, Bored, Hyped, Mad
•Day 11- Your views on religion
•Day 12- How you found out about Blogger and why you made one
•Day 13- A letter to someone who has hurt you recently
•Day 14- How have you changed in the past 2 years?
•Day 15- Put your iPod on shuffle: First 10 songs that play
•Day 16- Another picture of yourself (baby pic!)
•Day 17- Somewhere you'd like to move or visit
•Day 18- Plans/dreams/goals you have
•Day 19- Nicknames you have; why do you have them
•Day 20- Your favourite movie and what it's about
•Day 21- A picture of something that makes you happy
•Day 22- What makes you different from everyone else
•Day 23- Something you crave for a lot
•Day 24- Your views on mainstream music
•Day 25- What's found in your bag
•Day 26- Give pictures of 5 famous guys who you find attractive
•Day 27- Why are you doing this 30 day challenge
•Day 28- How important you think education is?
•Day 29- In this past month, what have you learned
•Day 30- Who are you?

neljapäev reede neljapäev reede

neljapäev. reede.
neljapäeval oli peale kunstitundide veel midagi, mille peale võib visata hate, hate, hate, hate, hate. nimelt kõigepealt tuleb uka, tahab mind mingile inglisekeelsele kõnevõistlusele(?) või wasever see polnud. ma ütlesin, et ma mõtlen selle peale. tavaliselt tähendab see kindlat äraütlemist. persse, ma ei oska isegi eesti keeles normaalselt rääkida.
teine sangar oli frau/herr jalakas, kes viskas mingid paberid ette, et ma neid loeks. järgmise emakeeleolümpiaadi juhend oli see. noh tore, eks ma siis jälle lähen.
peale viiendat tundi lahkumine doktor surma juurde. bussis oli vähemalt agapuu ka, ei pidanud seda bussisõidumasendust üksi taluma.  kikuarstil käidud, võtsin suuna jobu juurde.
hommikul kooli. kõik tegemata(nagu näiteks isa goriot kirjalik töö, vene keele tööks õppimine, jne.) aga polnud hullllu. kokkuvõtteksoli normal päev täitsa. siis kõrgkooli tiksuma, mis põhimõtteliselt koosnes siis sellest, et vaatasime batmani assistendiga postitantse juutuubist. suht jah, lagi. tähendab, asi venib lihtsalt liiga rängalt. aga selle plusspunkti eest ma võin ju seal hullamas käia. pulli saab, see põhiline.

ja siis sõlesse, kus ma pidin 3 tundi wii'd mängima, kuni isa lõpuks meile järgi jõudis. saabumegi tänasesse hommikusse. ärkasin üles mingi kell 10?! :( sest keegi isik tuulas mu toas ringi ja otsis paberit. okei. läksin alla, vaatasin, mis keiss on. ja fml, need meisterdasid all neid kuradi neetud lumehelbeid, millest minul juba näiteks kopp ees on. sunniti mind ka siis paar tükki tegema, aga sellega ma ka piirdusin. põgenesin enda tuppa igaks juhuks tagasi.

many will fall, a lot will follow.

Thursday, December 8, 2011

pppffft

käib topeltkunst, ma mingeid kuusekesi küll ei viitsi voltida. otsin praegu mingit isa goriot esseed, sest homseks on vaja see parakas töö ära teha. pluss homme on vene keele töö. ja mul pole muud öelda kui et:

a hundred years

heeeeeeeeeeeeeeeeeh, 12 minuti pärast hakkab mata arvestustöö. ma ei taha siit ühikast lahkudaaaaaa :(:(:(

Tuesday, December 6, 2011

and a million more

fuckers. hea töö.
oli tore päev. täitsa tore. jah, tõsiselt.
ja seetõttu pole ka midagi vinguda ega ka nuriseda. je. jalkas ainult tõmbasin veel korra põlvekese katki, suht lamp. aga mäng oli üsna normal, kuradi puujalad. :D
kunstis tegin kleebi-lõika lumehelbekeseteemat, mis mul välja lihtsalt ei tulnud. seda ka seetõttu, et ma lihtsalt faking vihkan lund, südamest.
vaatasin millegipärast teist korda Koidukuma, suht jahhhhh, hea film on noh.
kui ma peaksin kunagi abielluma, vististi/kindlalt mitte, aga siiski, siis see oleks pulmalaul, raudlaks.

Monday, December 5, 2011

JEESUS

on olemas häid päevi, ent on ka metsikult halvad, nagu näiteks täna.
ma ei taha sellest rääkida ja ega ma eriti ei viitsi ka.
igaljuhul. päeva lagi oli neegrid vs. kuusalu mäng. pulli sai vähemalt. hea tuju on hetkel veel sees.
kõtu on tühi.

Sunday, December 4, 2011

te ei usuks, kui palju neid taevalikke kommikesi olen ma suutnud paari tunni jooksul endale alla pressida

gingers!

okeiokei

peaks ikka selle vaheaja nagu tagasi tegema.
neljapäev oli lagi, reedel lagi puudus. neljapäevast lähemalt.
pidime helariga teeviidale minema. jajah. sinna me muidugi ei jõudnud vaid maandusime kohe vessubaari ära. hea töö, härrased. mulle tehti mingine täielik nahk mojito, niiet sealt ma neid rohkem ei võta.varsti jõudis jobumeister ka platsi ja tuli bowlinguideega lagedale. no olgu pealegi. mina, kes ma pole seda reaalmaailmas mingi 3 aastat mänginud, vaid kõvasti wii peal seda praktiseerinud, jäin hätta. otsisin kusagil mingit nuppu koguaeg, kurat. see selleks. ega pikka lõbu polnud, mingi hetk pidi helari juuksurisse minema, eks me siis teda ootasime ja tuli bra-vo, meil esimene tüli terve kuradi tšempionaadi jooksul. täiesti mõttetust asjast. kuid ei rääkinud omavahel head paar tundi. helari oli hea vahendaja vähemalt, jutud said räägitud. ja siis lõpuks võtsime end kokku ja isetsemine pandi natukeseks lukku. olgu pealegi.
siis siirdusime tõnismäele, correctin, endlasse ning läks lahti õhtu täis bailat, draamat, kaarte ja jooke. jajah. kari riimimeistreid. ja nii kella hommikuni.
hommikul tabati mind traumaga. see pole veel kadunud, niiet hüppan kiirelt näiteks eilse peale.
eile kutsus foley õue. paar pinti rockkkkkiiiiii ja siis õsntõsn ja ütleme nii, et nii kinni pole ma ikka sajandeid olnud. läksime neeme cathouse'i kaarte mängima ning mingi hetk voolasime koju.
sõin enda korralikult täis ja ärkasin täna hommikul. uhke värk.

sitt

ma ei viitsi eriti midagi kirjutada hetkel ja polegi midagi väga kirjutada. rändom.