Tuesday, November 29, 2011

no fakk

mind on viimasel ajal jõhker uudishimu painanud teemal: mu ema suguvõsa. ja eriti mu vanaisa surm.
nüüd hakkasin siis sugupuude ja asjadega möllu tegema ja oi näe imet, vahmiil on ikka räigelt suur.
aga, vanaisa surma põhjust ei anna ei google, genealoogia ja ülejäänud internet. persse küll. küsima ka ei hakka ju, imelik on. põhjus, miks mind see asi räigelt huvitab, on see, et vana oli kuradi noor, kui ära läks.
eks ma küti edasi.

wat

lol wat. je je. täna oli tore päev. chill, grill und kruiis.
ainult ujumistund sakib alati. alati. ja siis veel toredad newsid, et võistlused reedel. reedel?! ei tegelt väga hea, topeltjalakas on käntsel. phewww.
vaatasin lõpuks Videviku uue filmi ära. ülinormal. hea diip selline, pold väga kaklemist ja sellist jama, nagu tavaliselt. pede Edward on ikka pede, aga mis vahet sel on.
siis suure rutuga alevisse, tagasi. ning nüüd paluks õppida,õppida,õppida. ehk ma hakkan mingit Isa Goriot kokkuvõtet hankima, et saaks lõbusam.

Monday, November 28, 2011

seee on esmaspäev, esimene nädalapäeeeeeev

alternatiivmeditsiinpsühholoog siinpool. on õhtu. mõtlesin, et peaks täie pasaga matemaatika tööks täna õppima. tuli välja, et see osa on õpitamatu. liiga lihtne. nüüd ma saan kolme või nelja, türa.
aitab roppustest, on piduaeg. ei ole, mis siis.
tänane koolipäev oli niiiiiiii kassssss, no nii kassss, rääkimata sellest, et viimased 3 tundi olid enamvähem täielik elupõletamine lihtsalt. mingi türadi karjäärikohvik, milles mu kõige vihatuma ameti esindajad-noorsootöötajad, ajasid jälle mingit mõttetut ila teemadel, mida ma juba tean või teemadel, mis mind absoluutselt ei koti. üritavad meid suhtlema õpetada, issand jumal.
ahjaa. kooli poolelt üks tore asi ka. sain kirjanduse perioodi viie, mida ma poleks elu kuradi sees oodanud. mul on usk taastumas kõigesse heasse. jajah.

Sunday, November 27, 2011

hoes n stuff

sain endale advendikalendri. viie minuti jooksul oli see tühi, kurat võtku.
ma olen vist ainult 1 aasta hakkama saanud nii, et ma midagi ette ära ei söö. -.-

Saturday, November 26, 2011

o ja

ma olen niiiiniiii tubli. no ikka niii niiiiiii niiiiiiii tubli. keegi sellest muidugi teada ei saa, millega ma hakkama sain, aga võin öelda, et ületasin end täielikult. olen tubli ja seda üldse mitte irooniliselt.

see on lihtsalt. nii. tõsi.

Friday, November 25, 2011

more or less, yes yes

jeje. istun siin bussovnaja mašinas ja sõidan koju. trükin selle kuradi posti valmis, enne kui ma kodus nahka hakkan tegema ja seda asja kunagi valmis ei saa.  seee koolitustund oli täitsa normaalne ses suhtes, et mingit möla nagu väga kuulama ei pidanud. tiksusin netis põhiliselt, sest neil läks mingi süsteemide ajamisega umbes kolmveerand ajast.
lasnamäe kanal on wicked.
käib r2 ja michael jackson, kelle muusikat ma ei salli, niiet mu kõrvad jooksevad verd.
agajah, tore on olla, sest on reeeeeeeeeeede. viies nädalapäääääevvvvvv. hehehehe. nädalavahetusega ma vast midagi ette ei võta. ahjaa, pühapäeval vist tätoveerija juurde enda selga üle tegema, kui emme raha annab D: annab ta jeeeeeee.
reedest veel. täna oli mingi täiss pask mõttetu koolipäev. esimesed 2 tundi mingi kuradi kirjand, mille ma kindlasti 2 või 3 saan. kõik võib ju ilusti paigas olla, aga ma tegin kõik jumalad ja asjad nii maha seal. jube. teema oli "Inimene ja saatus". muidugi kirjutasin ma, et saatus kui selline ei eksisteeri ja iga inimene otsustab iseenda elukäigu eest, mitte mingi tont kusagil pilve otsas. persse külllll.
aga muidu on tore olla.
tervitan cock rocketit, kes mu päeviku peale joonistatud on. väga ilus.

hellouyuuuoyuyuyuyuyuuyuyuyuyuyuy

wats crackin. tiksun hetkel siis tallinnatehnikakõrgkoooooolis, arvuticlassis, keegi jaurab mingit sissejuhatust, et kuidas asju alla laadida. kuradi piraadid. igaljuhul, jehuuu. ja mingi maci kohandamine ka. ossid.
eile oli tore päev. pool tundi koolis ja sõitsõitsõit linnnaaaaa, kohilassse võistlustele otse loomulikult. pähe saime korralikult. pange panin korralikult. võrkpall sakib. jaja. aga, korralik trenn oli. jep. ja kogemus omaette. saime 2 kohta parema koha kui eelmine kord. ehk, tegelt läks sitasti. enda viimast kohta me ei kaitsnud. blääääd.
ja siis tund aega enne teatrisse minekut jõudsime tagasi, raisk. joujou. kähkukähku riidesse, mukid nukid. ja bussovnaja mašina peale. jajah. etendus ise oli minu jaoks paras bs. liiga palju lamedaid nalju, mis rõhusid mingite toredate roppude kõiki sütitavate sõnade peale. olen vanaks jäänud. minge persse.

Wednesday, November 23, 2011

*kroooooooooooooooks*

daiiijjjjdaijjjjj, hellou. nussasaiad on head praegu, ainult poolkuu ajal. muidu, sünoptikud, wats crackin?
mul kräkib nii, et istus hetkel prisma taga, juut kõrval. haaardkoor juuut. tahab mingit pedede teemantimängu mängida, hetero värk. seal on roosad kolmnurgad ja möllud ja need läigivad. täis hetero. hea, et ta seda koogimängu veel ei mängi. minu high score'i ta ei biidi nii või teisisti.
tänane koolipäev oli tore. sõime sitaks boršššššššši, jesss, räige õgla. õppimisest ma täna keeldusin enamasti. joonistasime võmpu. nagu eilegi. tore ju.
homme võrgupelavõistlused, kuhu me kaotama lähme, muidugi. aga mis siis, pulli peab saama. ostsin juba sportlikult cocat ka kaasa, läheb tippvärgiks kätte ära.

Tuesday, November 22, 2011

helloouu, vajutage vuntsidega kuud palun

tegin ka, et sinna igast saasta visata, ma seda siinset pleissi ei viitsi väga risustada.

aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh

ma tahaks nii väga maa alla vajuda praegu. või vähemalt kooli või midagi vahetada. või riiki näiteks juba ka.
see on psühholoogia, see jalgpall, kui tulema hakkab, siis enam pidama ei saa.
aga platsil võin ma küll rõõmuga edasi mängida jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, hea chill grill oli. pluss, kõige tugevam vastane on nüüd möödunud.

mõtlesin, et..

tahaks mingile jõhkrale laevakruiisile minna. no ikka korralik nädal näiteks. sõbrad-asjad kaasa ning lihtsalt räigelt tina panema ja pulllllli tegema. sobib?

Monday, November 21, 2011

nädalavahetusest veel ka

tibu tuli minu juurde puhkusele.
puhkus missugune arvestades mu terroristist einsteini, kes puid ja maid jagama tuli ning üldiselt kuri oli. pätt jälle on hammustamisega praktiseerima hakanud.
see välja arvata, oli kõik kena. kena. kena.

i can't reign

je, esmas oh esmas oh esmaspäev.
moraal on türadi tuhendega all, igati. võrgu suhtes, kooli suhtes, enda tegemiste suhtes. teen palju nahka ja üldse, mul on koppa nagu kõik jälle ette viskamas. või noh kas just koppa, kõik on suht normik. ja hetkel ma olen vast lihtsalt pissed off selle kuradi võrgutrenni pärast ja meie võistkonna pärast, kellega me neljapäeval peaksime võistlustele minema(minek suure küsimärgi all, marguss tegi pulli jälle). igaljuhul, keegi nagu ei viitsiks midagi teha, moraal on põhjas.miinustes. mul on kõigist koll siiralt ees ning jumal oidku mu häält, mida ma ära karjuma hakkan. laseks üle kõik pohuikalt. eiei.
mul on igav ka muidu. tulge mind ühikasse lõbustama kunagi.
homme. pointless päev. ja raisk, mingi totter jalkamäng ja ma üldse ei taha sinna väravasse minna, palun EIIIIIIIIIIII! ma võin füüsiliselt mitte surra(kaheldav), ent moraalselt ma hakkan küll hinge heitma, kui ma neid pomme juba liiga agaralt sisse laskma hakkan. no kurat, vaadake, kelle vastu homme biif on. kuradi 12 combo kuradi trikitajad ja isetsejad ja pommitajad ja btw, kari mehi. 0 womyn. võiks mingi tore reegel olla, et naisi ja mehi peaks olema fiftyfifty. dat would be.......actually shit aswell.

ja peale trenni oh jess, kähkukähkkkkuuuuuu konsuuumerisse ja suuur koka, millest esimese taevaliku sõõmu võtsin 5 sekundit peale maksmist. väga asjalik.

tahaks ühe tubsu alla visata, aga ma just pesin hambad ära raissssskkkkkkkkkkkk.

Saturday, November 19, 2011

ello, güüd mornin'

laupäev oh laupäev. kell on pool kümme hommikul ja ma olen juba mingi tunnikese üleval olnud, mis on masendav, sest ma tahaks äkki mõnel nädalavahetusel end üliüber välja puhata?:D olgu. eilsest rääkides. koolipäev oli chillgrill oma kahe arvestustööga, millest füüsika läks persse kui asi arvutusülesannete juurde jõudis. ma polnud selliseid teinudkiiiiii :( peaks vaatama, äkki keegi tubli kontrollis ära juba mingi asja...fuckerrr, ekool paneb errorit. no olgu, saabki hoida end veel.
wassssss else? ahjaa, eile oli esimene seeee kõrgkooli kursuse teema ära juba. kurat, ma pean selle ametliku nime kuidagi meelde jätma, asi oleks tunduvalt lihtsam. igaljuhul, esimene loeng siis põhilistest ehitusmaterjalidest, kus uue info tulv puudus täielikult ja midagi kosmilist nagu teada ei saanud. aga eesmärgi nimel võin ma selliseid loenguid taluda küll, hulgi. je je. peale seda tipa-tapa ema juurde, vrõnnavrõnna koju. ja siis peale mõningast passimist tipa-tapa neeme cathaussi, väike pokker, väiksed kõssid suured kõssid. jeje? je.
mul oli terve õhtu kõndides tunne, nagu ma lihtsalt läheks mingist jõhkrast mäest üles, kuigi maa peaks olema täiesti tasane siin. huvitav.
baboon out

Thursday, November 17, 2011

Clair de Lune

thursday ayooo. check, fold, mate. on möödunud nädala chillgrill koolipäev. sportinnõi rool, valuvelg.
jahjah, peale kuuendat siis väike paus ja keemia konstultatsijaa, tundub, et me ei jõua seal midagi nagu rääkida või ära teha. igaljuhul, hakkasin siis kella neljast harjutusi tegema, lõpetasin kell kaheksa. vaatasin natuke matemaatikat ja noh, tore on, homne arvestustöö onko kruiiis. võib-olla. või siis panen pange või sõnusin ära just midagi . on kuidas on.homme füüsika arvestusraboota ka.saab olema jälle üks suur sehkendamine ja spikritega sahistamine. olen mobiilne vend siis pigem.
tuju on mul ikka allpool igasugust arvestust.
and i ain't got a sign from my honey, kuradi juut.

baizevei
ma hakkasin mozarti-taktikat kasutama. ehk siis, on tõestatud fakt, et need õpilased, kes koduse õppimise käigus või kasvõi tunnis Mozarti kuulavad, nende tulemused on tunduvalt paremad teistest klemmidest. olgu, Mozarti ma ei taha kuulata, see on liiga morbiidne kohati, aga Debussy ja Schumann käravad küll, peaasi, et klassikaline teema.
helllllou

Wednesday, November 16, 2011

'cause every little thing is gonna be alright

mul on mingi imelik tunne sees.tühi. kas seda just tühjuseks nimetada saab, pigem miskit on muljuda saanud. kõvasti. ma ei leia mitte mingit põhjust selleks, aga lihtsalt midagi on korrast ära. seetõttu olen oma pool tundi kuulanud enda moodlifterit:

güüüüüd fiiling, jeeeeh

cooolio

nii, kolmapäev.
eila käisime telemajas und raadiomajas. nukutuba, leopold ja jänku juss jäid hinge. siis musiga kokku, kompressoris pannkoogimaailm, huuukahhh palace, õlled, kojukojukoju. jalka, mida ma suutsin ainult poolaja lõpuni vaadata, masendavaks kiskus. aga 1-1, impossibru.
je, tänasest rääkida, kuus tundi ja tehnikakõrgkooli mingi programmi tutvustusele, mis tundus täitsa asjalik ning ma hakkan seal siis käima nüüd reedeti. ainepunkt, eelis, särgid värgid. tuleb kasuks.
ja siis jõudsin viie paiku tagasi siia ühikamaailma, olles pool tundi trenni hiljaks jäänud, otsustasin siiski minna kähku. ja täiesti pask mõte. kogu krempel ajas mind nii kuradi närvi, meil on võistlused nädala pärast ja kõik on hukas. napilt oleks kõiki tuimalt putsi saatma hakanud.
nüüd ootan söömaaega, tuhlapausi, vaatan howimetyoumotherit und hakkan keemia konsultatsiooniülesandeid tegema.

Monday, November 14, 2011

see lihtsalt ei lakka meeldimast, juba kuradi poolteist aastat


luks, luks, luks.

esmaspäev, koll ees päev, jehuu. mitte midagi mõistlikku nagu rääkida pole. kõik on täna omamoodi persse kukkunud ja üldse on midagi nagu valesti.
tuju on poolhalb. see on suht jama.
närin siin juustukukleid ja mõtlen, mis nüüd edasi teha. peaks homseks kunstiajaloo konspekti valmis kirjutama, mulle ei meeldi need hüüüüüumärgid seal eeekoooolis. samas tahaks lihtsalt chillida und grillida. minna kuhugi, kus on soe ja päikeseline. ausaltöeldes läheks ma isegi Kreetale tagasi hetkel, kuigi ma lubasin seda enam mittte kunagi teha.aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sunday, November 13, 2011

gotta get down on sunday

wats crackin. on lõppenud nädal ja toimus esimene nädalavahetus üle tüki aja, mil ma olin kodus. hea on olla. närin mandariine ja joon teeed, xmas fiiling on küdemas.
avastasin, et homseks on rängalt asju vaja ära teha, aga noh, ega muidugi ei võtnud ma midagi kaasa, sest kui ljäppar kotti panna, ei mahu sinna mitte kui midagi muud. jess. 
kell on 7 ja mul on tudu peal. aga tahaks väiksed aurusaunad ja vannid ja möllud ära teha. ja ma luban endale nyt, et teen homeks süüa kaasa. niiet, kui mul homme võikusid kaasas pole, annan loa piki vahtimist virutada.

Saturday, November 12, 2011

it's OK to be gay

K:    cookie. says:
 helari
 mul on hirm
 või õigemini kuri kahtlus
h says:
 mille suhtes
K:    cookie. says:
 kas sulle ei tundu kuidagi, et kask on homo?
 nagu otseses mõttes
h says:
   ee, ei   mille pärast sa seda järeldad ?
K:    cookie. says:
 ta räägib dildodest koguaeg
h says:
:D
  K:    cookie. says:
 ja täna, kui tal see strap-oni teema tuli, siis mulle oli enam kui kindel see, et ta tahab ise mustikasse saada
h says:
 a, mingi überclassis? ma pole sealset dialoogi päris pikalt hoolikalt jälginud   aga vaevalt, et ta PÄRISELT homo on
K:    cookie. says:
 mul on ikka kahtlused peal
 liibuvad särgid, jõukas, fifty, ja iga kord kui ma tema peal homonalju teen, siis viskab vedru välja
 totally kapihomo
h says:
   aga pead testima siis kuidasgi seda...
K:    cookie. says:
 sul on paremad võimalused selleks

Friday, November 11, 2011

aga siiski

hetkel on jalkaseis kooooooolm null ja ma ei viitsi vaadata seda jama enam.
joon kokat, söön saia. mu dieet käib nii.

üksteistüksteistüksteistüksteist

jne. igaljuhul, pole sattunud siia, sest mitte midagi kirjutamisväärset ei toimu. koolis on rõveigav, pooled tunnid on lihtsalt chill grill ilma õpetejata. täna ka. 3 tundi tegime tööd, ülejäänu passime niisama. sõrmuste osas suutsime vähemalt lõpuks selgusele jõuda ja noh, mina võitsin. väga hea, et ma signele selle variandi saatsin ja edasi võitlesin. :D ehk siis olin juut ja sahkerdasin. igaljuhul. täna on reeeedeehhhhhh, üllataval kombel lähen ma koju.
suuuurest telkust jalkat vaatama, ma kuhugi pubisse ei viitsi minna. tahaks tuttu.

Wednesday, November 9, 2011

oeh

see kuradi sõrmuste teema. mis kurat inimeste maitsetel viga on? viskasin siis meie klassi gruppi selle kuradi asja üles, et kõik ühe pildi viskaksid ja iga kuradi teine sõrmus viitab sellele, et sellega saaks pedesid peksma minna. jumala eest. kui asi niimoodi jätkub ja mingi no korralik rõvekas sõrmus tuleb, siis jätan vahele ja lasen endale isikliku teha.
lasteaed.

Tuesday, November 8, 2011

underneath my bed

kurat, mõtlesin hommikul, et kuhu kõik mu riided on saanud, mis mu kapist imepäraselt kadusid. garderoobis tuli välja, et ema on kõik talle vähegi minevad riided omistanud. juut.
igaljuhul eilsest. kõigepealt kohe teises tunnis visati mind jalaka tunnist välja, või noh, vale väljend. otsus oli mõlemapoolne. tiksusin siis halliksaare diivanil, hea lebo olla. ülejäänud päev tiksus normilt, aga asja nüristas see, et pidin koju minema. ja nagu tuleb välja, siis enamvähem asjatult. aga samas asja oli ka, tegime selle kuradi kuuldemängu ära. just oli meedia tund, kuulati ära. ma põgenesin klassist selleks ajaks. toimis.
selle tegemisest muidugi nii palju, et kõigepealt pääletegu, väike pokker ja paar lõiku lugemist. pokker, paar lõiku. jne. ma pole pikka aega nii palju naernud, andži lugemine lihtsalt skooris.
aga mind pekstakse siit minema, tund algas. hääädaega

Sunday, November 6, 2011

diamonds are forever, forever

true dat. igaljuhul, olen siin asjad unarusse jätnud, kurat võtku teid. jah, teie olete süüdi. miks keegi mind maa peale ei kutsu, miks jätan ma kõik viimsete hetkede peale, milleks seda küll vaja on? ja pöördudes normaalsuste peale. koolist on mul lõplikult villand. forever, forever, diamonds are. jajah.
täna tulin jobulinnu poolt siia, koju. päris huvitav on siin, pole kaua aega sattunud siia. jajah. jõudsin ca kell 13.30 koitsa, ja hakkasin siis keemiat lõpuks kütma, homme on saatmistähtaeg. ups. enamvähem sain hakkama. välja arvatud 1 ülesanne millega ma praegu andres andrus veerpalu almers andineeme juuti terroriseerin. ja tehud. :D väga hea, tänks juut. igaljuhul.
mul oli kell neli juba uni peal. praegu on kell pool kaheksa. peaks tudile tõmbama. ärkasin ma ju niii nii vara, kell kuradi üheksa. jumala pärast, pühapäev on ju, oli vaja sellel tondil nii vara mu kõrvalt ära kaduda? mu selg valutab mingist imelikust vööndist ja tundub, et see on sisevalu, niiet paranoilise ahvina hakkan ma siseelundite skeeme vaatama ja otsima, mis asi mul seal valutada võib. okei, vaadatud. seal on ainult mingi kuradi kopsuosa, aga selgitab nii mõndagi. sissehingamisel valutab. je. olgu pealegi.
ma mõtlesin, et ma tahan ühte tätoveeringut veel. üks teemant sääre alaossa, bcuz diamonds are forever, forever. ja seda minagi. põhimõtteliselt.


Wednesday, November 2, 2011

3 kohupiimarõõmu

eksju onju. ma lähen smouksile, aga tulen kohe tagasi, siis jutustan midagi , okei.
valma.
no igaljuhul, on kolmapäev. parakaim koolipäev. tundides oli lihtsalt nii takoine kass peal, et ise ka ei usu. ajaloos lasime korralikult ikka sliipi ära. meile pidi mingi karistus tulema. oo ma kardan. :D
möllasime signega siin sõrmuste kallal, mõte siis selline, et otsisime 4 kujundusplaani, need prindin välja, lähevad esmaspäeval 2 klassi peale hääletusele. jah nii on.
ma tahan süüa ja tibu juurde. ühikas on kass olla. eriti ilma tubsu või millegita. blät.