Monday, October 31, 2011

oh yes

nädalavahetus möödus mul ebainimlike katsete tähe all, ehk siis, unustasin laupäeva õhtul telefoni koju ja pidin siis 2 ööpäeva hakkama saama. närvi ajas, aga ära tuli. tulin koolist maandusin jopega telo äärde, lülitasin ta sisse ja tundsin rõõmu. selle hetkeni, kuni ta huiama hakkas ja mul helistada ei lasknud. asjade lahenedes kulmineerus kalli haaateetseee leidmine 17-minutilise avakõnega.

huzzaahhhhh

joujoujouuuu, on alanud teine veerand, kohe läheb lahti ka nädal nõmedusi. aga nende peale ma mõelda ei taha, niiet meenutusi vaheajast siis, või noh selle lõpust: aitäh teile. laupäeval oli suur plaan meie kuuldemäng ära teha aksliga, aga tuli "ootamatu" kutse tantsule. linna siiski. no igaljuhul pidi tsernol räme paartihaard olema. ahsoo. ehk siis pointless bullshit, liikusime populari edasi. väike piparmünt apelsin ja dirrrtyyyy, omnomnom ja siis kodudesse tagasi. suutsin draamat ka tekitada, tuli tuju mingit liiklusmärki lüüa, lõingi, jäi püsti. kurat. igaljuhul.pühapäev oli nutune nii heas kui halvas, aga pole vigu. internaati ei tõmmanud kohe üldse, aga mis teha, elu on selline, tüütu. suuremast igavusest, mida tekitas poolteist tundi läpakata olemine, vedasin riidekappi tuimalt toas edasi tagasi. mõtlesin voodid ka ümber tõsta, aga logistika vedas alt. ehk selg hakkas valutama. igaljuhul, cheers mates, ma otsin endale uut voodit ning üritan ühtlasi ka muusika küsimustele vastata. aitäh.

Friday, October 28, 2011

tšempion ise

olen hulkunud siin ja seal. tegelt ainult seal. kalamajas käisin telkimas. firma sügispäevad, teate küll.
igaljuhul, vaheaeg on möödunud kui tuulispask mu koduõuelt ja nagu juba teada tuntud: kes karu käpajälge enne talve tulekut näeb, sel saab olema viljarikas sügis.
üldiselt, hellllllou, olen just koju saabunud. võtsime linnast väiksed kodukootud KFC-d. leti taga oli muidugi praekana ekspert-negroid. nüüd vaikselt ootan siin. kõht teeb lärmi ja sülge voolab kui kust varahommikkusse lumme, kõik on kontrolli all.
ostsin kamalutäie nõukaaegseid keemiaõpikuid, äkki nemad aitavad mind mu questis teaduskooli töö ära teha. aitäh.
tahan vahukomme. põletatult.

Wednesday, October 26, 2011

jeh

Tuesday, October 25, 2011

no muddduuugiiiiih

nii, ongi päev rikutud. emme, RAISK ÄRA SUNNI MIND KORISTAMA KOGUAEG. aitäh teile.

project well

vaheaja teine päev kodus. ja raisk, kui õnnelik ma olen, et ma midagi tegema ei pea. oot. blät. õele peab järgi minema. nooooh türrrrraaaaaaa. igaljuhul, mõtlesin, et tegelen oma top-secret projektiga, millest nii või naa midagi välja ei tule. tegelt, eile õhtul hakkas juba minema, kuigi tund aega mõelda, kas tegu on kuusnurga või kaheksanurgaga ajas mul juhtmed totaalselt keradesse. see selleks. mul on kõht tühi, niiet keegi võiks nüüd siia tulla ja mulle midagi süüa teha. ausõna.võin maksta isegi ses suhtes.
ja väike rändom ka- nähtavasti on õues ikka juba liiga külm ,et maika ja lühikeste pükstega õue minna. pidage seda meeles. jooge teed, sööge kinder muna ja olge tublid.

Sunday, October 23, 2011

ahjaaa

keegi võiks ballirahadest mulle selle 9 eurise silmalaineri raha tagasi plekkida, millega ma inimesi terve õhtu tääägisin. :D tegelt pohui, lõbus oli kõiki täis sodida. :D

jah, selle balli teemaga läks natuke kauem.

olles juut, ei raatsinud ma sinna kooli reedel juba kell kuus(?) kohale kolistada, seega läksin ilusti kella kaheksaks. balliruum iseenesest nägi hea välja ja üldse oli korraldus suht normalnaja välja isegi kukkunud. isegi rahvast oli palju kohale tiksunud. ja bläbläblä, see tähendab, et ma ei viitsi ballist kirjutada, niigi pidasin seal vähe aega vastu. sai lõpuks tõestatud, et ma tõesti ei oska tantsida ja ballid pole tõesti minu jaoks.
aftekas on aga nüüd minu teema. kusagil kell 11 jõudsime vast sinna. ehk isegi varem. sai joodud, möllatud, paar kaklust ära nähtud, draamat ja piljardit. nagu iga õlleka pidu siis üldiselt. 6.34 bussiga minema. aksi visati selle pealt välja :D igaljuhul, linna, korterisse, monkey, tuttu. eksju onju.
praegu jõudsin koju. pühapäeval. klassika.
teaduskooli tavaar jõudis kah siia, rängema hilinemisega, aga jõudis. ja see tundub kuradi raske ja arusaamatu ja ongi. tegelen sellega homme. okei, homme on kikuarst. ülehomme.

juhuu

unustasin reedel ennast msn-ist välja logida kodus ja peab ütlema, et  ma pole kunagi nii palju aknaid lahti näinud.

Saturday, October 22, 2011

ballroom blitz

ohoi. ballovna ja afterpaaarti, kõikidest nendest natuke hiljem. alustaks üldse reede hommikust.
selle aasta õudsuselt kolmas päev, vaid 2 tükki on see aasta veel perssekukkuvamad olnud. kõigepealt eelnes reedele juba ränk öö, magada ei saanud, sest kiku valutas no dvjdvj. valuvaigisteid läks mingite intervallide järel 15 tükki lõpuks, enne kui ma kartysin, et mul lõplikult pilt taskusse lippab. okei, olin linnas ka ses suhtes ja kohe kell 8 hommikul tõnismäele erakorralisse vastuvõttu. huinjaa, tehti ainult hammas lahti, põhjustati meeletut piina ning noh niisama chillgrillpill jou.  pole kunagi tibu ees nii palju nutnud, jõle mark oli tegelikult. pole üldse valust suuremat asja kunagi teinud. igaljuhul, kaarli põrgu läbi, helistasin emale ja kurtsin, et mitte munnigi see kaarli teema ei aidanud. helistas ta siis mu õigele kikuarstile  ning skooris mulle veel ühe käigu. ja kujuneski mu õuduste päev: ühel päeval mitu korda kikuarsti juurde. RÄME TRAKATS OLI EES. aga kahjuks ei osanud ka see arst midagi teha, niiet lihtsalt jou.
seejärel oli mul vaja kähku marsa peale saada ja ühikasse sõita, et asjad ära võtta sealt ja koolibussiga koju saada. käisime kähku korterist läbi, marsa oleks äärepealt lihtsalt tuimalt mööda sõitnud, awsum.ühikasse jõudes väike üllatus ka vahepeal: türadi homo toanaaber oli mu läppari endale hiivanud. normaalne vana. ma ei tea, mis sitta sa ultsile ja enda emale ajasid, aga mina ei usu küll mitte ühtegi sõna enam. TAOTLEN KOLIMIST!!:D
koju jõudes väike lõunauinak, väike sätt ja väike ball. ja sellest juba järgmises poustis

Tuesday, October 18, 2011

järgmised saad siis juudikuu lõpus ehk eile

sunshine is not a friend of mine. ja seda pole ka ujumine.
mu ninnu ikka sügeleb sellest klooripasast, pluss nähtavasti vehkisin ma liiga julmalt enda käega ja nyt see valutab. strongilt.
---
anywhore, nüüd läheb matemaatikaks, sest mul on tunne, et selle nädala jooksul, mil funktsioone on õpetatud, olen ma kusagil teisel lainel viibinud. üldiselt võivad funktsioonid persse minna. jep, mingu.

Monday, October 17, 2011

guess who

me. olen siiski ballile minemas. peale pooletunnist lisashopingu/otsinguretke, ehk siis rängalt kiiiiiiresti läks. vähemalt jääb see mulle endale ja ma võin selle ära rikkuda kiirelt ja kärmelt, nagu mul ikka see kombeks on uute asjadega.
issi tõi göteburgist mulle fazerina komme, ehk siis ma söön ja jizzin samaaegselt.
----
kuid üldiselt üldisest üldsusest.  terve aasta, iga kuradi päev, võiks umbes pooltest tundidest enamus rahvast tantsima minna. rohkem kruiiis ei annagi enam meie elu olla.

fffffffgnnnnnnnnn  ujn hbnml.jyhbn yyyyyyyyyyyyyy          y y -ööl  fthdfuy iblb i hbjplik b khg c n jy  vc
---
väike einstein saatis sõnumi teile kõigile.

esmaspäev

"Ema, meil midagi juua pole?"
Ei ole.
"Kas ma pean tõesti sellisesse äärmusesse langema, et hakkan piima jooma?"
Võta kapist üks GIN.
--------------------
viis minutit tagasi.

Saturday, October 15, 2011

HE'S BAAAAACCKKK!

on saabunud õilis ja soe aeg, mil meie kõikide 2004-2005 aasta lemmikmees Günther oma uue singliga välja tuleb.soovitan jällegi soojalt sõna kuulata, ja vuntsi vaadata, ülejäänu jätab külmaks. :D
Succumb to Güntherism:
Respect, Sex, Glamour, and Champagne. YEEEHBUDDY!

OÜ Juut

okei, laupäeva õhtu. olen kodus rõõmsameelselt.
neljapäevast saadik linnas aina tiksunud ja ausaltöeldes, linna viskab vahest ikka ränga kopa ette. liiga palju massi kesklinnas. või tegelikult kõige rohkem viskas kolli ette see, et ma ei leidnud balli jaoks peale ohtrat tuuseldamist sobivat kleiti ning seetõttu, kallid kaasmaalased, hetkel mind pole ballile tulemas. äftekal olen niikuinii kohal, naksti. aga jah, ma olen juba arvestanud, et vähemalt jalakas võtab mu pea selle eest maha, aga ses suhtes, et ma ei esine ega midagi ju, vahet pole.  tegelikult tahaks muidugi näha, mida meie omad siis suudavad ja kuidas kõik välja kukub, aga noh. kleit on põhiline ja mida pole seda pole. kuradi, oleks ma varem teadnud, et selline nuss ja koledate ürpide vool hakkab juhtuma, siis oleks endale ise midagi meisterdanud, aga muidugi, kus sa sellega. kõik peab viimastele minutitele jätma. fucking christ :D
ma panin tähele, et sõna "aga" on minu puhul väga popikas variant. kole lugeda.

Broken fool whore? damn right :D

Wednesday, October 12, 2011

jougenouh

hellouhellou
eile olid kossuvõistlused, pääsesin kahe katkise põlvega, katkine küünarnukk, haige selg. sain nosplisse laksu-klassika. lendasin 2 korda massiivselt pikali maha. ühe korra seejuures kündsin ka oma haige käega maad. mõnus.
ühtegi vabakat ma viskama ei peanud, õnneks. korve viskasin ka suhteliselt vähe, sest Inksu asemel tulnud marrgusssss ei teadnud mu õiget positsiooni ja toppis mu kaitsesse, blätttttt. no igaljuhul, kolmas koht. pole paha. klassikaline vaid.
ja siis tänatänatäna. pildistamine ajaloo kontrolltöö asemel, sobib küll :D pluss, paljudest tundidest läks enamus rahvast tantsima, niiet jumala kruiis päev oli.  pildistamisest nii palju, et suht rahul olin. vähemalt autahvlipilt tuli nunnukas. sellest lasin kohe portreelaksud ka teha. ja siis kehaline 5 inimesega ja selle peale tunnise vahega võrgutrenn, mis täiesti persse läks. vanas saalis mängimine sakib, seal on liiga külm ja sõrmed on jumala kanged.
peaks kutseid tegema ballile, kuid ei. homme on CS-is Austraalia KT, milleks peaks nüüd õppima, kui vaid viitsiks.

Monday, October 10, 2011

kurat

terve türadi päeva on mind see asi kummitanud, palume rahule jätta juba.

welcome to the madafakk

esmaspäev. tore esmaspäev.
kuradi mata arvestustöö, raudne kolm. või mingi muu pask.
äöäööäü, esta arvestustööö, raudne kolm. või mingi muu pask.

tegelt oleme täna selle ballivärgendusega enamjaolt tegelenud. printisime, lõikasime, möllasime. sain endale uued ülesanded peale, mis mul juba valmis on. loodame, et rohkem sitta ei tule mu kanda, sest nüüd peaks kõik see graafiline osa nüüd tehtud olema. ja mina kui graafikaboss olen valmis omadega. olgu nii siis.
nüüd jääb üle ainult kleit sebida endale ja aega selleks jääb aina vähemaks ja vähemaks.

homme kossuvõistlused, täis äss värk. looddame, et eelmiste aastate kolmandad kohad saavad ikka kaitstud.
võrgutrennis saime teada, et me lähme riiklikele jälle. noh, et saaks lõbusam. sest ega seal peale pullitegemise midagi mõistlikumat ära ei tee.
kiisud. miisud.
mõtlesin end blondiks tagasi värvida. aga seda peale kolmapäevast pildistamist, kurat teab, mis persse võib minna.
ooo kuidas ma oma kuldkiharaid igatsen.

Sunday, October 9, 2011

tahaks nutta

tahan minna Venemaale ainult sellepärast, et neid osta. HULGI. ja siis minna sinna toredasse baari, istuda maha,  tellida praad, virutada üks cherry ette endale ja röögatada üle baari:"DVA CARLSBERG, PAZAALUSTA!"
see kulmu asi läks nüüd küll persse. vaatasin jersey shore'i terve kuradi päev.

Saturday, October 8, 2011

i'm on a mission

niisiis. homme võtan end käsile ja õpin ära ühe kulmu tõstmise. kasvõi kuradi terve päeva tiksun selle peegli ees ja kütan nii, et otsaesine ja silmad valutavad ja löövad tuld, aga ma teen selle ära. puht lihtsalt sellepärast, et mulle meeldiks nii.

BEEFCAKE! BEEEEEFCAAAAKEEEE!!

oooooooo beatrisssssssss

nii. pole kaua aega sattunud, asi hakkab allamäge tolmama kuis jõge. on laupäev. tulin mingi aeg tagasi linnast tagasi tagasi. guido juures sai veedetud nii mõnigi tund. kahju on vaid mu küpsisetordist, mis söömata jäi. no kurat raisk.
see selleks. i'm in tha jungle. kodus olen lõppude lõpuks. ja on tore. pimedas toas tiksuda. jah on küll. loen vello42-te, kvaliteediotsinguil. leidsin vist üles.  linnadžungel möliseb kõrval, mingi Toe Tag-i lugu on peal. mulle ei meeldi. üldiseltki ei lähe EHH mulle sugugi peale, ainult Öökülm on miskipärast mu kuulmisläve ületanud suurejooneliselt.
esmaspäeval on meil 3 tööd, milleks õppida ma ei viitsi. aga peab, sest vene keel suck's balls ja matemaatika on lihtsalt nõutud värk. ja kuidagi ma pean selle kuradi füüsika ka korda saama. kuradi ahv muhv pani mulle kolmapäeval kahe selle eest, et ma ülesannete asemel seda kuradi raskolnikovi häma kirjutasin. olgu. aga kurat tunnitöö ma tegin ju lõpuks tunni ajal valmis ka. blät. kolmapäevast rääkides. oli üldse üks õudsemaid koolipäevi lähiajaloos. peedistatud sai ikka julmalt kokkuvõtteks, kurat küll. keemias feilisin ka, türa küll.

aitab heietamisest, on aeg tööle hakata või midagi. ehk siis netis edasi tiksuda.

Wednesday, October 5, 2011

no kurja

kuna mulle on kellegi poolt usaldatud õilis ülesanne kujundada ja orgunnida meie lõpusõrmused sel aastal, siis olen ma näiteks tänase õhtu ainult sõrmuste pilte vaadanud. mul on koll ees, aga mis teha, tähtis on.  muidu poleks väga probleeme, aga mille türa pärast peab meie kooli lühend olema mingi kuradi Ku Klux Klan, raisk?!:D  aga, kui KK kärab ka, siis on vabsjee äss, kohe plaan check. nüüd ma pean mingi sada kavandit kütma, hääletusele laskma, jne. aga mul polegi elu :D

õunakeeks

ohhoo, on täiesti õudne päev mul selja taga. koolipäev, ma mõtlen. neljas tunnis keerati sitta nii, et vähe polnud ja lõpuks tuleb välja, et toiduks on kalasupp, no fuck offffff. ja fuck off ka see reegel, et nad lihtsalt peavad nädalas ühe korra mingi kalavärgi tegema. mingu persse. juhtus ka mu elu lühim arstilkäik-pool minutit.  öeldi, et olen tervenemas ja kõik, saadeti minema. ooulraaight.  ahjaaa, tagasiteel koju sain einsteinilt jalaga näkku. et saaks lõbusam.
kõik paratsevad. mul on koll ees ja vaheaeg kuluks ära nagu näpud kurku. baithevei, kui sa hoiad oma ühte kätt rusikas ja pigistad pöialt ning samal ajal topid näppe kurku, siis ei tule okserefleksi. lihtsalt, et te teaksite. :D
ja kossuvõistlused on kaaaa järgmine nädal, oh goodygoodygoody

Sunday, October 2, 2011

VAHVEL, RAISK!

olin eelmises elus kommunist

aga olen siiamaani.
any veis, on möödunud "nunnu" nädalavahetus mu lemmikuga. ja jällegi ei saanud ma end korralikult välja magada, niiet järjekordne nädal tuleb, mis persse läheb. vähemalt hingeliselt on kõik sitaks ilus. otsustasin, et lasen oma vabastuse üle ja hakkan trennides ja kehalise tundides käima. mul on ebaaktiivsusest kolljuhhh ees.
"tahan saada laulvaks kosmeetikuks" kostus praegu telkust :D ooolraaaight.
 ohhoo ohhoo, ilusat esmaspäeva siis meile kõigile, arvestades seda, et meil homme see parakas mata arvestustöö lamp värk on raisk. kass peal sellest jadade jaurangust.
käisin vanatädi sünnipäeval ka täna. väga mahe süldikas oli. sai roppumoodi söödud ja veini lürbitud.  huumorit ka. ja siis oldi tehtud ka sedasamust torti/kooki, mis oli selleaastase briti kuningliku pulma pulmatort. ja ütleme nii, et usaldades oma toiduprodigyst vanatädi, kes kõike õigesti teeb, siis ütleks ka kohe ära, et tegu oli ikka täis pasa puuviljakoogiga. rammus ja otsapidi vürtsikas ka veel. mingite imelikult eksootiliste puuviljatükkide ja asjadega. ainus söödav asi oli see martsipanikate. ja täiega söödav. mängisin piraati ja lasin pisduuri selle enda naabrite tükkide pealt. :D
tegin enda pitsad valmis, parajad nunnukad tulid. hommikul on kohe plaanid ise need nahka panna. isa tahtis ka juba liisingusse paar tükki võtta. kütan sellised intressid peale, et vähe pole.
hellouhellouhelllouuuuuuuu it's the cuddy si6 show