Tuesday, September 27, 2011

fake kinnnngss

söön kohupiimarõõõmu ja passin. peaks midagi asjalikku tegema, ei viiitsi.
eile käisin linnas õmblusi välja võtmas ning siis läksin tibu juurde. sinna jäin ma ööseks, sest nii on hea. aga kui ma keset ööd avastasin, et ma olen põrandale tudule sattunud, vabandust, vajunud, ei olnud tore.

aiblätttt, misss meelde tuli. kehalises kasvatuses pean homseks mingi kirjaliku teema ära tegema. no kurat raisk.

Sunday, September 25, 2011

üks mu lemparitest filmidest ja selle parim stseen, mis made my day.

mõni kanakoib kulub ikka vahel ära

ohhoo. anija viimane pidu lõppes vara ja pauguga.
kõik on tore ja okei, seltskond oli hea, huumorit sai, juttu sai aga mõni ikka ei oska juua. nagu näiteks peo peremees, kes lõpuks ikka korraliku lühise endas tekitas. polnud vist ammu kakelda saanud. ja jaurata.
igaljuhul läks ta kellelegi kallale, härra purve sattus sihiku alla, nii palju kui mina tean, siis ilma põhjuseta. või noh, kettasse läks ta selle pärast, et keegi üleval toidukilega mässas. ah vahet pole, oli mis oli. ja siis me sattusime temaga mingisse sõnavahetusse, nii vahepeale, lihtsalt jutusoojaks sattus tema poolt lause, et"tõmba nahhui". mina seda tõsiselt ei võtnud ja poleks pidanudki. vastasin samaga. aga tema võttis asja hinge ja hakkas jaurama teemal, et teda ei visata tema enda majast välja. fuck that. hakkas siis suurem valjuhäälne vaidlus, tema üritas mind jätkuvalt nahhui saata, mina ikka jauran edasi, et miks ta küll aru ei saa, et see nali oli. lõpuks läks sellele tasemele välja, et "ma olen jumala õnnelik, et ta kussast minema läks. saigi sitast lahti." seda ma nüüd muidugi tõsiselt ei mõtle, aga tol hetkel olin küll püha viha täis. asi kulmineerus otsusega emale helistada ja koju minna. asjad aetud, krabasin oma tavaari ja läksin õue ootama. koos nende üksikutega, kes seal veel alles olid, sest kusagil 20 inimest oli 15 minutit varem autodega nahui tõmmanud. :D  nojah. see tolgus tuli ikka trepi peale jaurama, et türa sa minu maa peal oled. aga ma tiksusin nüüd rahulikult edasi. hahhaa, tuleb meelde, et paar minutit enne auto saabumist nõjatusime me kristjaniga mingi suure laua vastu, mis seal grilli juures oli. korraga vajus laud lihtsalt kokku koos meiega. :D nii nagu mina nägin oli sellest lauast ainult hunnik palke alles. aga siis tuli isa ja viis meid koju ära. kell pool 1. uskumatu.

rääkides aga vahepealsetest asjadest, salvestasime me aksli ja sõskaga vist selle anekdoodi ära. või noh vähemalt nii jäi mul mulje, ma ei julge kuulata neid kahte varianti ausaltöeldes. :D
siiiiiiis, hmmm...., arvestades tserno maja pisikest elutoaruumi sai seal siiski tantsu tehtud.
mingi tooli suutsime heleniga natuke katki istuda.

ja kurat helari, see on sulle, mu armas:siidril ja GIN-il on vahe sees. järgmine kord võid arvestada sellega. :D

armsatest inimestest veel: tervitaks siin kohal tolbakat, kes mulle terve päeva on pinda käinud, et ma eilsest midagi kirjutaks.

tänastest asjadest nii palju, et ma pean küpsetama hakkama. kurat. ja selgus, et mul on 1 tähtis koostisosa puudu, milleks on tuhksuhkur blät.

Saturday, September 24, 2011

härra mustas ülikonnas

läheb vaikselt sätt lahti anijale tiksumiseks. valikusse lendavad ainult musta värvi riided, sest kõik heledamad variandid kipuvad seal sitaseks minema, olenemata kainsusastmest või peoliigist.

Nos quedaremos aqui.

nii. on laupäev, kuues nädalapäev. ja õhtul teeme siis anija viimase jämmi. kõlbab küll. teeme aksliga oma kuuldemängu seal ära, siis kui mõlemad meist oleme juba paar shoti teinud. sobib küll.
eile oli reede. täis mõttetu punkt. pean tõdema, et ma hakkan juba vaikselt ära sellest koolist väsima. kuigi kõik on imeliselt lihtne kruiis hetkel, on mul siiski väsimus peal. nagu tänagi magasin rohkem kui ma siiamaani olen kooliajal magada saanud. ja ikka on pask olla, sest tatataataaaaa selg ikka valutab. ma tahan haiglasse, seal on vähemalt jõhkralt tugevaid valuvaigisteid.

Thursday, September 22, 2011

ükskõiksus on kuritegu, on jah

nii huumor on vaadata, kuidas pisikesed suurtes armupiinades vaevlevad ja kurdavad hullude hingemurede üle. mitte mulle isiklikult, aga näiteks neid blogipostitusi pole ma nagu nii kaua aega viitsinud lugeda. esimene lause, siis kohe käntselisse kui diibiks läheb.
aga ma sellest ei tahtnud üldse rääkida. kirjutan kirjandit praegu. 1 lause 5 minutit pausi, 1 lause 5 minutit, jne jne.
jube. "Ükskõiksus on kuritegu". jahonküll, aga mida mina teha saan?!
tõmbasin annaabist endale samateemalise kirjandi, mis oli lihtsalt liiiiga diip, et ma midagi aru saaks, pluss midagi polnud küll seal minu jutuvärgi stiilis, niiet ei aitäh. ühtki head mõtet ka seal ei tulnud. okei, lõppsõna oli päris hea, selle ehk võtan.
mu pea ja selg valutavad, jess.

Wednesday, September 21, 2011

jizzer

lõpuks lisaks ühe pildi ka, mille peale i jizz in my pants otse looomulikult.

vihased keemikud

oh seda tänast. nii, mingid füüsikad, geograafiad, mõttetu kraam. enne matat käisime õunaraksus meimäega, sest tuli isu. leidsime siis jah, sealt ühest aiast mingid superhead variandid. laiame siis koridori peal ringi jaaaaaaa inksu võttis vahele, uuris, et kus ja mis. :D lõpuks tuli välja, et ta tahtis ainult meilt õuna saada, hea küll.
ja matemaatikavahetund oli üldse tore, sain jalakalt räigelt kaela selle küpsetiste värgi pärast ja ta nõudis, et ma täna midagi teeks, et homme tuleb erakorraline müük. fuck that! oi kurat, ma lihtsalt ei jaksa temaga enam jaurata. varem kohe tahtsin temaga mingit biifi ajada, nüüd on küll natuke kopad ja kuvaldad ette visanud. öeh. tema temaks. ja kool kooliks. jeh. ahjaa, inkus oli mingi parakas töö,  või noh tõotas tulle parakas, ei tulnud, simple as kooooook.
tahan kriketit vaadata, ei lubata.

Monday, September 19, 2011

because...

Remeber what Gandalf said:"All we have to decide is what to do with the time that is given to us."

vaikuuus ja karjeeed

sa püha taevane
meedia kodune töö, kuulamine
kuuldemäng, mis sai mingi euroopa parima kuuldemängu auhinna, on täiesti hullumeelselt igav.
ja kurat, kui aeglaselt võib lugeda?!

sicko

e.e.e. eee. eeeeeeeeeeeeeeeee
nii, mu vasak neer valutab. märk mingist tõsisemast asjast.

nii, laupäeva öösel läksin tibu juurde, puht lihtsalt tema tema tema. tema. igaljuhul, sai seal viibitud ja oldud pühapäeva õhtuni. tuli aeg kooli poole astuma hakata. madaffaaaaakkkkk.
kiisud, miisud. matemaatika i like. läksin spets pühapäeval ühikasse, et matat õppida, millega ma hakkama ei saanud. aga tööga sain millegipärast hakkama küll. huvitav.
päeva parima hetke, aka keemia tunni asemel oli mingi tuim loeng putuksööjataimedest or wasever, i didn't give a shit, nagu ikka.
ja muidududuuddu oli sama vana jumala lebo kool. ehk siis millegipärast on kõik siiamaani ülichilllgrill.
ahjaaa, mr.birchi maapealse asemikuna käisin ballikomitees. tundub täis äss värk tulevat. ainult et vaid kuid see aeg, 1930-40. sõjaaeg ja suur depressioon ja misiganes seal olid. päris lõbus pillerkaar. aga tegelt, eks see ülemkiht möllaski, nagu meie.

Saturday, September 17, 2011

i feel like ravin'

Friday, September 16, 2011

aga

Kas minust on imelik juba praegu ballikleiti otsida?...ei?

kas tõesti nii, jah ongi nii

"Kui sellised juba otsa peale saavad, siis call me Jesus"

ilusat õhtut, lapsukesed

fuck yes

poole tunni pärast saan kojuuuuuuuuuuu, sest ma ise nõudsin seda.
mingi tädi vahetas seda teemat, mis mul selle õmbluse peal on ja noh, tundub, et ta liimis ka selle haava külge midagi, sest raisk, kipitab.

moosisaiake ka

oooooooo hommikusöök saabus. seda putru ma ei näppinud, aga kohvi, mis on valgem kui piim? OM NOM NOM
väkk, lürr

o hellou

olen kolmandat päeva haiglas ja alles nüüd avastasin, et mu telefon saab tavalisest mobiilivõrgust mu läpparile netti jagada ja noh ses suhtes, et nüüd on mul ze internets check.
igaljuhul. alustagem siis teisipäevast. läksin linna, tibu juurde.
tibu juurest kolmapäeval haiglasse ja nüüd siin ma siis olen.
neljapäeval oli kelllll 1(?) opp. mu osteochondroma(? :D) või midagi sellise kirjapildiga, võeti maha. küsisin ka, et ega ma seda kasvajapoissi endaga kaasa ei saaks, purgis või kusagil. ei saanud. :( ja nüüd mu käsi valutab. meeletult. narkoosiuni oli tore aga mingid vene multad siin türadi palatis äratasid mu üles, kurat võtku teid.
tänane öö oli ka väga vaevaline, sest ma sain pmst ainult ühes asendis magada ja see tegi ka vähesel määral valu, i'm doomed.
ahjaa. kuigi ma tahaks täna juba koju saada, ei taha ma esmaspäeval kooli minna. matas on mingi arvestustöö ning ma olen juba 3 tundi puudunud, mis tähendab, et asi läheb väga persse. pluss, mul ei ole ühtegi õpikut ega asja kaasas. blät.
tahan hommikusööööökkiiiiiii.
või ikka ei taha ka, arvestades, millega esimenepäev mind kohe tervitati- oh yes, piima-madafakking-supp.
eile ma õnneks süüa ei tohtind.piin oli suur, aga natuke ka leevendav.
ma olen nüüd kusagil teist päeva välja mõtlemas, kuidas see voodi peats nagu üles käib. sest mu kael on uskumatult valus, aga ma täiesti pikali ka ei viitsi olla. google ei aidanud.
sain ka sõimata selle eest, et mu veenid liiga väiksed on ja mul kanüüli 3 korda üritati sisse toppida. aga meeleldi, mulle meeldivad süstid ja torked ja mis kõik veel. :D
GIMMEH PIZZAAAA

Tuesday, September 13, 2011

blät

ma vihkan meediat. ausõna. või vähemalt seda osa, mida see mustade küünealustega tädi meilt ootab.
ma olen rohkem selline telgitaguste vend, et kirjutan, loon ja lavastan, mitte ise ei esita seda. pluss, need teemad, mille peale me teeme seda saffi, on ikka korralik pask. shit on a stick. meedia köidab mind ainult kuidagi kirjutavalt ja piltlikult, mitte kohe kuradi filmide ja reklaamide ja kuuldemängudena. okei, kuuldemängud on khuulsid kui ise peale ei pea lugema, või antakse vabad käed. aga mingi anekdoodi lavastamist ma küll ei viitsi teha. kurat, näitering on selle jaoks. i'm fuckin pissed. pluss saime 3 miinust, sest keegi meie rühmast ei suutnud mingit situatsiooni soundträkki välja mõelda, mida pmst suude, käte ja käepäraste asjadega pidi tegema. kurat küll. või noh, ei tee ma teisi maha, kindlasti oli mõnel meist ka häid mõtteid, mis kas maha dissiti või ei lastud üldse kuulda. aga kuradi imelik asi ka, mida teha, mulle ei meeldi esineda sellisel kujul. muidu tsirkust võib lademetes seltskonnaga kütta, aga mitte avalikult kusagil mingi tropikarja ees. kordan, i'm fuckin pissed.

aga majandusse ma ka kindlasti ei taha minna, vello sakib,  kurat, kui halvad valikuvariandid, väga halvad.

Monday, September 12, 2011

serve,jump,hit & roll

selle õppeaasta esimene võrgutrenn siis selja taga. oehh nii kahju, et nüüd tuleb sellest üks suur paus, sest pelada oli ülimahe. no kurat raisk. ja oma peaaegu lemparvõistlustele-staadioniteatejooksudele, ma ka minna ei saa. no kurat raisk veelkord.
ja no kurat raisk veel selle peale, et ma selle tänase mata töö nelja sain, kuigi paistis kindel viis. raudselt jätsin lihtsalt tuimalt midagi vahele.

auchiieeee

kuradi reijo, vana homo, viskas kaktusetüki mulle särgi vahele, selg ikka kipitab.

igaljuhul, pole ammu kirjutanud midagi. niisiis, alustagem.

nädalavahetusel tuli kallike neeme. kuradi paks juut oleks õigem öelda.
aga ei sionismile mitte nii tähelepanu pöörates, oli armas nagu alati. sest me olemegi armsad ja ilusad ja head.
midagi huvitvat iseenesest korda ei saatnud.
pühapäeval, õhtul, õssõntõssõn, ja siis oli kõik. mitte miskit ei jaganud maailmast välja. kõiik oli lukus ja ma ainult mõtlesin õuntest ja paneeritud lillkapsast millegipärast. õunu saime. plää kui head. või need lihtsalt tundusid head antud hetkel.
jaurannng jeje

täna on esmaspäev, homme on teisipäev. peale seda kolmapäev.

täna koolis. intsul oli sünnipäev ja tema käitumises ilmnes järgmine peatükk sarjast "The Happy Homo".
kalevi komme jagas, nagu neid õigeid kalevi komme, mitte haruüksusi. respekt talle selle eest.
ja siit ka pühendus mu lemmikkalevifirmakommile, oldschool pakend ka veel, the bigger the better.

Sunday, September 11, 2011

Thursday, September 8, 2011

madafakk

kossutrenn oli eile. ma valutan lihtsalt üle kogu keha. räigeräigeräige.
eilsest veel, veetsin õhtu tibu juures. varakult nokki, varakult äratus, varakult bussi peale. päris napilt jõudsin kooli.
tibu oli armas, tegi hommikusöögid ja tavaarid.

see selleks. täna oli kuus tundi, ooh fuck yea.  kuigi, algselt pidi 8 olema, aganoh, tuleb välja, et need tunnid on alles teisel poolaastal, aalriiight. või on üldse mingi fucked up case süsteemis.

jaaaaaaaa nüüd, hakkan midagi vaatama, või siis mitte. ÕPPIMAAA WOO. mulle hakkab alles nüüd kohale jõudma, et kool algas.

Tuesday, September 6, 2011

yes, i'm burnin' up!

Monday, September 5, 2011

deutschland über alles

okei, nice one, enne neljandat tundi helistab ema ja teade, ülehomme Saksamaale, kui ma kaasa viitsin minna. no quezzion, et viitsin. no minek oleneb sellest, et kas see auto veel alles on, mida isa sinna ostma läheb. parem oleks1!!!1
nüüd tiksun ühikas rahulikult, vaatab, mis keiss on.
mõte: võtaks 2 aastat kohe korraga ära.

Sunday, September 4, 2011

mingi ränk error oli.
anyjuut, tiksun ühika ees praegu mingi pundi tolgustega. ühikas pole veel lahti, sest mind toodi sunniviisiliselt liiga vara ära. kaasas on mul pool enda elu, pluss pool kellegi teise omast, a.k.a. kellegi küpsisepakk, mille piraati mängides kapist leidsin. hurraa.
tänatänatäna. eile. eile olin ma linnas. juudiga. juudid vajavad ka armastust, seda ikka saab. väiksed veinid särgid värgid. ütlen nyt, et rohkem ma alla 10-eurist pudelit ei osta. lihtsalt, et olla natuke vähem juut.
mingid sääsemölakad söövad, raisk. aga igaljuhul eile õhtu ja tänane hommik were cute as a motherfucker.
----
see jäi poolikuks. igaljuhul, nüüd ma olen ühikas sees olnud kaks ja pool tundi. kõik asjad on lahti pakitud ja omal kohal. kõlarid ja läppar said muidugi kohe esimesena paika, et kõikidele teada anda, et mul on uued ja võimsamad kõlarid. :D nüüd käib mingi bättel, kõrvaltoast tuleb ka mingi korralik tümmar. pask võrreldes minuga. out of date pesnjaad ka, kole kuulata.
kusjuures, jõudssin vahepeal enda raamatud ka lillaks ära pakkida. normalbeat.
varsti tutttuu ja kooli. õudus.

feet in the air, head on the ground

hola. on tekkinud mu ülitihedas graafikus väike time-slut ja ma saan siia kirjutada midagi.  never mind that, just tuli tegevust.

Friday, September 2, 2011

rändom

There is enough DNA in your body, that if put end on end it would reach the sun and back 500 times.
ca. 150 mln km * 500. wicked.


It took humans thirteen years to learn how to slice bread.


Clans of long ago that wanted to get rid of unwanted people without killing them used to burn their houses down -- hence the expression "to get fired".


Childbirth is the second most painful thing in the world, right next to being burned alive.


The chicken is the closest living relative to the T-Rex.
baizevei, maailmas on rohkem kanu kui inimesi.

Carmine is actually crushed up insect skeletons, it's most commonly found in lip gloss.

Your tongue is the strongest muscle in your body.

The average person spends about 2 years on the phone in a lifetime. 
ääänd 2 nädalat suudeldes.

Your thumb is the same length as your nose.

aga, delivers what promises vähemalt.
Elu jooksul toodab inimene umbes 2 ujumisbasseinitäit ila. mõnus.

daipohh, mul oli igav. :D
see loom lendab siit!

tekitasin empsile kõva arve hetkel. registreerisin end EKA-sse eelõppesse. arhitektuuri.
teisipäeval läheb mölluks. ja nii iga teisipäev, neljapäev ja reede. kahjuks mingil haigel kellaajal, milleks on 19.10, aga ei morjenda väga. sisse sain ka sinna vaatamata sellele, et kõik kohad olid juba täis, lucker djeelo.

aga koolipäevast ka. raamatuid tuli ikka korralik persetäis ja see pole veel kõik. kohustuslikku kirjandust tuli veel korralikum persetäis, oh õudust. söögivahetund on nüüd korralikult persse keeratud, sest liiga kitsas on.
ja üldiselt, mul ei ole reede tunne. kool algas imelikul päeval, paras trauma.

ja bussiga oli ka jälle mingi jama. tagasisõidul meid loobiti tuimalt neeme ristis maha, öeldi, et mingi teine buss võib-olla tuleb. mina aga, kellel oli ilge tahtmine koju saada, mitte kõndides, helistasin valda ja sealt saadeti kohe mingi buss järgi. roolis oli see sama vend, kes meid eile ekslikult kostiverre viis.

Thursday, September 1, 2011

kiisu takso

ongi kõik. paar tundi kooli läbi.
juba hommikul läks paras pull lahti. me läksime enda eramarsa peale, mille juht teatas, et kõigepealt ihasalu ja siis kostivere. sel hetkel tundus loogiline, et ka kostiverest keegi peale võetakse. sõidamesõidame, jõuame kostasse, kuid poe juurest mööda ja koolitee peale. nii, nüüd oli küll kõva kahtlus, et meid toodi hoopis siia kooli. ja nii oligi. jäime siis seal parklas seisma. paar vaikset hetke, keegi ei tee midagi, ja siis korraga juht küsib, et noh, kas te kooli ei lähegi või?!
siis keegi kobises midagi eespool, et me käime kuusalus tegelikult. ja siis algaski sõit õige koha poole. kusjuures, et veelgi aega raisata, keeras bussijuht maanteelt ära vana maantee peale. üli huumor. aga vähemalt vip värk, visati enamvähem ukse ette maha.
klassi jõudes oli tõeline klassika, kogu kuradi rahvas oleks nagu üle pika aja tsivilisatsiooni lastud, täiega jaurati ja rebiti pulli nii et vähe polnud. jälle pisarateni.
aktus-sama vana pask, nagu ikka. seletasin uuele tüdrukule mingeid asju. ahjaa, eri mõnusalt raske oli seletada õpinguraamatu põhimõtet, inglise keeles oli see ikka paras challenge.
natuke huumorit veel. fuajees keksleb minu juurde Ints. teantean, wtf tõesti. :D aga igaljuhul, vabandas. kurat teab, mille eest. ise ta ütles, et eelmise aasta eest. mingid vaidlused ja asjad. ise ma küll väga ei mäleta, et nii hullult oleks jauramist olnud. :D igaljuhul paras pull.

ja saimegi koju, suure bussiga jälle, kurat küll.