Wednesday, August 31, 2011

no niii güüd


mida kur..

eee, hellouuuu, olen jobu juures linnas. eile käisime Überis, eks see paras pask oli.
nägin ühte vana klassiõde ja mul on õigus kui ma ütlen, et ta on sama loll nagu vanadel aegadel. sellega hengasime pikalt, vähemalt tema oli tantsumöllu poolt, mitte nagu minu kamraadid Jobu, Helari ja Tserno-vennad pidurid. aga üldiselt, oleks see koht natuke rõõmsam, s.t. et turva ei huia ja mendid ei kolla ukse taga, oleks päris normalbeat party. ahjaaa, huumor omaette. olime tsernoga suitsuruumis, noh teised olid ka, aga nad olid statistid. põhimõte selles, et tuleb turva sisse. käib korra eest mööda, me rahulikult tõmbame edasi ja siis korraga küsitakse tsernolt dokkarit ja lõpuks võetakse pakk üldse ära. ja nüüd anomaalia, paradoks - miks mitte mina? mitte, et ma nagu pettunud oleks, vastupidi, päris hea pull on tunduda habemik tsernost vanem :D või pigem, jah nii on, et kutte huiati korralikult rohkem.
kella veerand kaheni(?) tiksusime seal, siis mõtlesime vanalinna peale edasi minna. aga ega kõik nii roosiliselt ei läinud, jumal hoidku selle eest. ukse ees tiksub Jaan, sigalakku täis. okei, jätame ta sinnapaika, liigume mööda tänavat edasi, jaan tiksub kaasa. mendiauto. aaalriight. meid see ei tüüdanud, me vahetasime tänavapoolt. :D aga siis see niidasepoiss vaat läks mingite tsikkidega jaurama ja tserno läks tema juurde ja mendiauto sõitis hoopis sinna jaaaaaa valma. tserno puhuma ja tavaari. ja siis me liikusime edasi, parajalt pehmed ja jahedad, vähemalt meie kaks helariga, alaealised kurat raisk. kogu pleiss oli mente täis. no igaljuhul, linna peale polnud enam tuju minna. ja me kõndisime üüberist sikupilli. oh kui mahe. vahepeal väike söögiplats. ja siis meie teed lahknesid. mina kui linnatont, arvasin teadvat kiiremat teed sikupilli, ja siis me erinevaid teid pidi läksimegi. muidugi, mina jõudsin kiiremini, aga lõpuks pidin ikka need kuulmatud ära ootama.
aiaaa bläääää te nahka tjeeteeeeeeeeeeee, kuradi ahvid, homme kooli, jess. täna ärkasin selle jubeda mõtte peale üles. tore, et suve viimane võimalus kaua magada nii persse läks ja ma kell 9 üles tõusin.

Monday, August 29, 2011

sa ei näe mind, aga mina näen sind.

Triikisin keha külge üks-kaks...teist triikrauda, et tuul mind minema ei lennutaks. õhku tõusin siiski, lendasin minema ka. pluutole, panen siin äri püsti, toodan iglusid ja särkivärki. olen oma coconut tree all ja mõtlen, et oleks aeg koju lennata. asetan teenitud raha ühele šveitsi pangakontole, eemaldan triikrauad ja tulen. lendan lausa, nagu superman oma paberilehtede ja kinolinade ja paksude telekavaatajate ekraanidel, aga mina pole fiktsioon, ma olen päris...päris lollakaks peast minemas.

olen tool, mitte tööl

ehhhhhh blät, juudid, olen just kaotanud ühest oma sõrmusest pisitillukese kivikese, aga raisk, närvi ajab.
on möödunud päevi, kui mitte öelda kuid, sellest ajast kui viimati kirjutasin, aga elu ei peagi koguaeg Kongo poegade paradiis ja rentsel olema. pojad poegadeks.

nädalavahetus oli parim võimalik suve viimane reedelaupäevpühapäev.
aga kurat, fiilingut küll pole, et kool oleks peale tulemas. no lihtsalt ei usu, et see päev on juba üleülehomme. ja TEADE kõikidele ahvidele, kes minu klassis käivad ja esimesel  septembril kabinetis 110 oma kohta valivad, siis minu ja ollu klassikaline spot jääb samaks. iga juut, kes vähekenegi sinnapoole sihib, sel võetakse pea maha.

pläma plämaks.
esmaspäev ei vaja kajastamist, midagi pole kajastada, kui et jumala juua täis peaga tiksun kodus, olla ei oska.sest olen ülbe kui pärnu, jo.
tahaks alla sööma minna, aga kardan, et aurud reedavad ära jälle. pole seal kella kolmest saadik käinud :D

Friday, August 26, 2011

the people in charge

aaajeeee, 14-ndal septembril haiglasse check-in ja 15-ndal on opp. väga mahe, kahju ainult, et kossuhooaeg samale ajale jääb.

on hilja õhtu, tibu magab mu kõrval, oleme minu juures puhkusel. üritasin just vaadata mingit filmi, mille sisu oli naiss aga soundtrack nii jube, et pidin katkestama. kahju.

rängalt rändom raaaiskkkkkkk

oh ho. tänasest nii palju, et käisin aeda värvimas, millest umbes poole aja panime tina. ja aeda jõudsin üldse kokkuvõttes kusagil 10 meetri ulatuses värvida kui juba lõpetati keiss sääskede tõttu . okei, fun fun fun. või noh, siis tuli fun fun fun, kui me reinu juurde tiksusime. ja muidugi läks lahti cs ja nagu ikka on mul juua täis peaga alati täpsem käsi, ja kusjuures absoluutselt igal alal.
niisiis, homme arstile. kell 7 peab minekut juba tegema, mis tähendab vaid üht: vähemalt tund aega linnas ringi tikusmist ilma, et midagi lahti oleks või midagi teha oleks. juhei. ja kell on kaks, mis jätab mulle kusagil 4 tundi tuduaega, mis on arvestades veel kehtivat suveaega täielik pask.
meditsiinile verbaalselt halvav vokabulaar on juba selge ja kui ma homme opiajaga ei naase, siis minge te kõik ka anaaltorru peitu ära. näete, juba hiilgan.

Wednesday, August 24, 2011

spankin ze monkey, jeeh...

...like a nose.

Tuesday, August 23, 2011

öhöhöhö

üli väkk, terve see nädala peab ärkama kell 7.30 ja viima õe lasteaeda. ning ka õhtul järgi minema, oh kuradi õudus küll. alustades täna hommikust. ma kartsin, et ei suuda enam magama jääda, aga õnnestus ja eriti mõnusalt kaua ka.
ärkasin ühe paiku, vaatan teloekraani. 18 vastamata kõnet, oouuuuulriiight, kõik emalt. ohnoes. ma mõtlesin, et ma olen enese teadmata jälle mingi jama otsa sattunud, aga ei. tuleb välja, et tutvused meditsiinivallas olid siiski ka kasulikud. sain reedeks aja. ja nüüd kõige parem uudis, ema andis loa arsti verbaalselt nii kaua terroriseerida, kuni ma endale opiaja kirja saan. hurraaaaa, ma hakkan meditsiinilist komplekssõnavara üle vaatama, sest ikka tuleb kasuks. nüüd tahaks süüa, aga ma ei viitsi poodi minna. pähh.

Monday, August 22, 2011

no kurat raisk.

unustasin midagi kirjutada. nimelt viskab mul nüüd eesti meditsiinisüsteem ränga kopa ette ja kui ei viska, siis viskit ja dvjdvj, elu läheb edasi, valudes, aga läheb. peaks iga kuradi hetk sigamaani täis olema, et aru poleks saada. nimelt, ei saanud ma jälle aega arsti juurde, kes mu käe kurat ära raviks enda saega. pidi kell 8 helistama, et numbrit saada. ema helistaski, minutipealt. kuradi hõivatud, okei, läks paar minutit edasi, sai liini peale. ja ülla kuradi ülla, kõik numbrid täis juba. fuck offf, kas on tegu mingi kuradi justin bieberi kontserdiga, et kõik piletid kuradi 1 minutiga välja müüakse?!!1!  või ongi ainult 1 number nädalas arsti vastuvõtule, no siis on ikka piider süsteem küll ma ütlen.
mu käsi hakkab kangreeni piirile jõudma. teate ikka, mis kuradi värk siis on?! kuradi invaliidsuspension fo life.
niiet nüüd pöördusime enda väheste tutvuste poole arstiringkonnas. kardan, et mingil vaktsiinivennal pole väga ütlemist seal, niiet olen perses mis perses. oleks siis mõni kirurg või asi. ja kui asjad näiteks järgmise nädala esmaspäevaks ei laabu, siis hoidku kõik tallinna haiglad, ehk siis mustamäe pommar alt, sest siit ma tulen. otse kuradi esmakorralise abi kabinettide uste taha ja hakkan laamendama, nagu seda nii mõnigi kord on ette tulnud. no 2 korda. üks kord eelmise aasta veebruaris, kus ma sinna kinnimajja pidin ka mõningaks ajaks jääma. haiglatoidud pähh. ja teine kord peale lõpupidu, mille tagajärjel vist 15-st D'lightist väike kerge allergia tuli ja mu nägu oli pmst tundmatu. tore, et keegi mind selles seisus ei näinud. taheti mingit süsti pepsi teha, ma keeldusin, tehti reiele. mõnus selline lihasehalvatus saabus.

don't block my shine, shawty

okei, on möödunud 2 mitte niivõrd sisukat päeva. sisu oli, sisu oli pokker.
täielik sõltuvus, pole kaugel see aeg, kui ma jälle suuremaid summasid võitma hakkan. hetkel on soojendus.
10 või midagi päeva koolini. oleks siis 10 nädalat või 10 korda 10 päeva või midagi, aga ei, peame oma kurvale saatusele vastu minema ja lootma, et see möödub ilma suurema sitata.

Saturday, August 20, 2011

Friday, August 19, 2011

Teade!

Sain eile lõunal ülihea pulli teada, vanavanaema jutustas midagi noorusaegadest ja...
tuli välja, et mu vanavanaonu oli kauboi USA-s. :D:D:D:D:D fo real :D

when they reminisce over you

my lord.
nii, ma alustaks mälugümnastikaga ja tuletaks eilset jaurangut meelde.
ma mingit ühendatud juttu ei tee.

  • juba riietusest alustades, olin ma väga valesti valmistunud mingi metsa, liiva ja puujuurte jaoks. need uued roosad papud on saatanast. või noh olid selle jaoks. pluss, heledad riided, üleni. nüüd üleni sitased.
  • riietest veel. hommikul olid mu püksid ohtrate vereplekkidega säärealalt, midagi nagu katki polnud, küllap keegi teine veristas mu peale :D
  • mängisin kossu. papudest ja pinnaseoludest mõjutatuna ma kukkusin kaitses korra pikali, sirgelt lihtsalt. pepu on valus. kossust sain ma ka arvatavasti selle korraliku sinika käel. kusjuures, mul on juua täis peaga sitaks täpne käsi.
  • pidime ujuma minema, tegime baywatchi kellegagi, see tähendab, et vette ei läinud, külm oli.
  • ilma sentigi rahhi raiskamata jäin ma nii kuradi täis. suve rekord saabus.
  • üllatuslikult pole mu riided nii sitased kui tulla lubas.
  • üllatuslikult on mul kõigi nimed meeles, kes end tutvustasid. ehk sitaks nimesid.
  • mind tassiti pidevalt millegipärast.
  • kõiki eitesid seal kutsusin tankideks, aga nad olidki kõik korpulendid.
  • kellegi telo jäi mu kätte, juba jõudsin tagastada mõisa poe ees. :D
rohkem ma ei mäleta. tavaline jaurang noh.
tahan ka teatada, et jõudsin edukalt koju. kolme tunniga. :D oleks ma hääletada viitsinud, oleks ehk vähem läinud.

ahsoo

olen ühte Kolga korterisse unustatud nähtavasti :D ega vahet pole, mul on suht huvitav, mõtlen ainult, et kuidas siit koju saada.eee...eile, aablas paartihaard, oh sa säde, kui juua täis ma suutsin jääda. ja siis ma tegin ühe kõne, tahtsin minema saada ja sattusingi siia.
huvitav huvitav.
ahjaa, tättari tegemine oli õudne. nagu keegi suraks kikuarsti puuriga nahast läbi. mõnna.

tahaks süüa, viimati oli see eile hommikul kui midagi ampsasin.

ja, mõtlesin välja, kuidas koju pääsen. bussiga jõelähtmesse ja sealt marsale. aganüüd peab kodeerima hakkama, et kus mis bussipeatus ja misiganes. ma ei tea kolgast persetki.

Thursday, August 18, 2011

kell on hommik

jah on, jälle mingi pask vara ärkamine, aga eks harjutama peab. oi ei.
igaljuhul, kohevarsti linna ära. seal nii seitsmeni tegevust ja siis Aablasse vist, oleneb tujust täitsa. ja ilmast.
ohjah.

Wednesday, August 17, 2011

sugary

sweet. kuradi homo exostosis, mis mulle juba teist päeva põrgupiinu valmistab. arsti juurde on järts mingi kuradi mitu nädalat ja see on loterii, kas üldse sinna kunagi pääseb. ma ei saa kätt õlast kõrgemale tõsta ning ka üldine liigutamine on vastumeelne.
jumala eest, ma võtan varsti sae ja käsi lendab, ei tohiks väga valusam olla kui see praegu on.

Tuesday, August 16, 2011

ivory tower

olen natsilaagrist üpris õnnelikuna tagasi. aga seda ainult seetõttu, et mu valutav kasvajakäsi viis mu mõtted eemal suus toimuvast.
hengasin enne seda vanaema juures, mis alati on üks täielik morbiidsus. koguaeg on jutt ainult surmast, mustadest stsenaariumitest, surmast ja sellest, et tahaks juba ise lahkuda(vanavanaema juba kulunud heietamine). ja siis nad imestavad, et miks ma nii morn kuidagi olen, et varem olin nii rõõmus. noh, olen rõõmus edasi, aga vabandage, mitte teie juures! :D vähemalt topiti kõtu tugevalt täis.
nii, dentist külastatud, kristiinesse poodidesse kolama. uus t-särk, sittakanti bobby pin'e ja hübriidjalanõud mis kujutavad endast siis combot tennised/wedge'id/kingad/misiganes.

ja swedi tunnelis oli veidi muhedat streethuumorit ka:

tätoveerija juurde ülehomme, kindla peale minek ja kui on mingi loterii isikute säilitamise koha pealt, siis olgu, pole  minu teha midagi siin enam. austan teiste arvamusi, kuid eelkõige ikka iseenda oma.

Monday, August 15, 2011

monkey roll amigos

hellloooouuuuuuu juudid, on saareelaniku äööäü viies kuues nädal saarel. jätkuvalt pole ühtegi laeva näha olnud ja asi kisub nutuseks. alfonso aitab mu näljahäda leevendada loovutades oma ühe eee...tentacle'i(english on mul better than estonian), mida grillida saaks. maitses hästi. kaikki banaanid onko otsas saare pealt ja otsin nüüd pirne, tomateid ja  luunja kurke. hüva. küll leiab. suutsin lassoga selle albiino-põdra kinni püüda. kodustasin ära, nimeks tal sai, kuna olen suur mehhiko seebikate austaja, siis Fernando Ramirez IV. ilus nimi. neljas, sest neljas koht on alati parem kui viies. õpetasin ta ka ohtrate vigadega rääkima ning millegipärast on tal küljes tugev vene aksent. aga see-eest on ta mustal loomaaedade turul aina rohkem ja rohkem väärt. Urmas läks vangi narkootikumide omamise eest või kas just vangi, pigem on tal koduarest enda seadusesilmast naise karmi käe all. vahele jäi ta peale meie trummiringiõhtut, kui kõvasti napsu ja peale tegime. vahepeal, kui ma teile oma lugu kirjutanud pole, on juhtunud mitte just kuigi huvitavaid seiku, mis mul tänu mälukaotusele(iga seebika kohustuslik stooriline) veelgi enam ununesid. head aega, küll kohtume veel.

-------------------------

mind tabas mingisugune valgustatus, nagu näha.
anywhore, jõudsin linna päält tagasi, vigastatud, ent õnne tipus.
ostsin endale kings of leon'i postri, nüüd tiksub mu ukse küljes kari karvaseid mehi.

ahjaa, homme on minek to a evil nazi death camp called the dentist. niiet, kas ma saaks kohe praegu kuuli äkki kui on võimalik?

Sunday, August 14, 2011

üühhhh

tibud, tore on, aga ei ole.
või on siiski.
ma olen erakordselt vara üleval. pool üksteist on mõistagi liiga vähe.
kuid, eesmärk on üllas või noh eriti ihaldusväärne, niiet tasub vaeva näha.
linna lähen, kalamajja telkima. tundub lahe.
eile, või siis täna varahommikul, kuidas keegi soovib, oli väike filmiõhtu. me vaatasime Bulworthi ning teine oli kohustuslik kategooria "Filmid, mida mina olen mitmeid kordi näinud" ja selles siis seekord Scarface.klassika.


ja unustasin hommikul selle postitada, niiet postitan nyt.
paneeritud lillkapsas aaaallllriiiiggghhtttttttt

Saturday, August 13, 2011

starshine

kell onko pool 1 öösel ning ma suundun kohe õue lamamistooli poole. kütan vaate kirde poole. nii kassiopeia ja perseuse vahele ning tähesadu alaku. praegu on lagi, võinoh, laeaeg, täna öösel. tase on ca. 100 tunnis, kuid täiskuu nusperdab jälle teema ära. või noh, eelmine aasta oli lihtsalt ebaselge taevas ja seekord on liiga valge. aga midagi näeb ikka. ja jupiteri on ka eredalt näha. jumal tänatud, et ma enda telosse taevakaardi tõmbasin, mis telefoni positsiooni järgi end äöäöü....okei, ma ei oska seletada seda. aga kuhu ma enda telo keeran, neid konstellatsioone ja planeete ta näitab, mis telo ees on. või noh, sumthin like dat.
teleskoop võiks mul olla, õnn oleks mu õuel.

Friday, August 12, 2011

i remember the future, like it was only yesterday

this is slow.
hoian praegu einsteini, kellel on praegu hüsteeriahoog ning ta on end lukustanud enda tuppa. väga lihtne vähemasti.
täna ja eile polegi nagu mitte midagi teinud. või noh, eile oli taas pokkerimaraton. kaks mängu panin kinni, kahes jäin teiseks, viimases sõin end vabatahlikult välja. ja flushidega läks kuidagi eriti hästi. ühe mängu jooksul 5 poti-flushi pole just kuigi sagedane nähtus.
täna oleks ka vast täies ulatuses mängupäev olnud, aga ma vältisin enda telefoni. õhtu on tegelikult veel noor ja heltsuki pidi siia mängima tulema, niiet ega ka tänane päev ilma oma hasartmängukilluta jää.
kõik on tühi, tahaks jobuga rääkida, aga telefoni pole mõtet ju sees hoida, ega ju?

Wednesday, August 10, 2011

OH LAWWWDDD

kurja, luuvalu on jälle jalgades. ja see tähendab vaid üht: ma kasvan!
perse tegelikult, sest seda on viimasel ajal päris palju tunda olnud ja suvi on 2 cm juurde visanud.
6 cm veel mu ideaalkasvuni! sinna ma vast ei jõua, kuid ei kurda.
kuid, valu on valu ja see valu on eriti julm.

oh sweetie

hommikul vara klapid lahti ja linna. tuletab mulle seda terrorit meelde, mis meid 20 päeva pärast tabab.
no igaljuhul, linn was fine. väiksed pitsad väike kaubamaja väiksed jalutuskäigud väike trammisõit ja väike suvine tihe koduasemik.
ma olen õnnelik!

Monday, August 8, 2011

i am ready, i am fine.

on möödunud taaskord päev mu elust. mõeldes, et ma pole kunagi enam nii noor, kui ma olin eile või paar tundi tagasi või paar sekundit. või pole kunagi vanem olnud kui praegu praegu praegu.
mõeldes, et sündides olin väikese hetke maailma noorim laps ja kui keegigi sündis samal sajandiksekundil maailmas, olin vähemalt eesti noorim, ma usun.
peaks midagi ette võtma, et iga kulutatud sekund poleks lihtsalt tuulde lennutatud.
melanhoolsus tekkis just vaadatud filmist Cruel Intentions, mis on elu kusagil viies film, mis mind nutma on ajanud. hurraa selle peale. ja kusjuures pole see üldse teemasse mu jutuga, aga mis siis.
täna pole miskit muud erilist teinud, käisin poistega pokkerit mängimas. lõpuks kukutasin end meelega välja, et koju saaks, kolli viskas ette.

viin teab seda, millest H2O-l pole aimugi

o johhaidii, näpserdasin just telefoni ja sattusin sõnumitesse.
ja sirvides seal tuli ette oi kui palju selliseid asju, mille peale peaks tõdema nii mõndagi:
jumala eest, tuletage järgmine kord enne joomat meelde, et ma enda telo koju jätaks.
või natuke meeldivam, kuid samas ebaturvalisem variant: kui juua täis peaga enda telefoni kasvõi näppimagi hakkan, eemaldage see kähku!
seda võiks teha nii mõnegi inimese puhul veel, kelle purjakil kõned kell 4 öösel on küll meelelahutuslikud, kuid samas pideval praktiseerimisel lõpuks kolli ette viskavad.
aga rääkides enda keissist nüüd, siis ohhoo, mida kõike ka saadetud poleks. märkan mingit armukadeduse keissi, armukeissi ja mingit täielikku random mula.
nagu öeldakse, joogisena mõtlevad inimesed seda, mida kaine peaga endale ei julge tunnistada. pluss emotsionaalsus kütab umbes 10 korda suuremaks. kusjuures, nii lollakate sõnumite pärast on hommikul ikka väga parakas olla, lootes vaid, et see, kes rünnaku alla sattus oli ise ka korralikus seisundis. või siis läheb lihtsalt suureks alkoholi süüdistamiseks ja jamamiseks, et ei ma ei mäleta midagi, ma kustutasin ära. kõnedega samamoodi. aga need kustuvad vähemalt lihtsalt.
vanas telos oli veel sittakanti pärleid, oma sadades variantides.
ja ise nende sõnumite rünnaku alla langeda on muidugi omaette huumor.igasugused armuavaldused ja lollused. samas, mõnikord on haiget ka tehtud, aga järgneval päeval paranes kõik.

höhöhö. ma tuttu ära nüüd

Saturday, August 6, 2011

in the junnngleeee the mightyyy jungleeeeeeeeeee

ahnii
laupäev, kodus.
imelik küll, aga midagi ma ei tee ja ei hakka ka tegema. ikka olen haige ja aina hullemaks läheb.
rammestus, konstantne unekas ja nohu ja köha ja paha on olla ja häält enam pole ja mis on väga hea, söögiisu pole juba pikemat aega, mis tähendab, et jehuu jehuu, ma ei pea isegi jälgima, mida ma söön, sest ma ei söögi.
aga, samas olen õudselt tegus ka olnud. tegelesin mingi sorteerimise ja mölluga. ja vaatasin filme sitaks. jõulukaid :D sest tuju oli hetkel vastav ja ausaltöeldes, pole paremat aega jõulufilme vaadata, kui suvel. talvel on lihtsalt ränk kopp ees.

ja panin endale tätoveerija juurde aja kinni, või noh, protsess on pooleli, kuid eks varsti selgub, millal täpsemalt.

Friday, August 5, 2011

on pool üks

päeval mitte öösel.
olen rampväsinud, sest nohu ja kurgu tõttu on mul eriti keeruline unne laskuda.
see selleks, paari minuti pärast tuleb sõit Kuusallu ja ühikasse, kuhu ma õppeaasta lõpus nii mõndagi sinna jätsin, mida nüüd vaja tegelikult oleks või siis ära visata. ja enda suurepäraste postrite pärast olen ma ka mures, mis sinna seintele jäid, ma loodan, et need ikka alles on, muidu läheb kibekähku uute ostmiseks.
ja seejärel linna, huvitav.

tahaks kohvi. ja süüa.

Wednesday, August 3, 2011

olen tähele pannud...

...et ma ropendan liiga liiga liiga palju juba. aga kahjuks ei oska ma end kuidagi teistmoodi enam väljendada. ja ausaltöeldes, on mu verbaalselt mitte nii tsiviliseeritum sõnavara kõikides olukordades suhteliselt tabav ja ega kuidagi teisiti ei saagi midagi nagu öeldud. niiet ma ei tea, ma ei suuda ennast kuidagi piirata ja ega mul endal polekski nagu midagi sellise sõnakasutuse vastu, aga teistel kukkedel on midagi alati öelda. eriti mu natuke vanemal tutvusringkonnal, kelle ees ma pean lausa vägisi ennast tagasi hoidma.

no nüüd paneks küll fakti maha, et ikka täieliku meremehe suuvärgiga variant. ja siit väike illustratsioon:
it's a pin-up, u kno. ja pin-up'id ja see üldine stiil on mulle viimasel ajal väga sümpaatseks muutunud, maalid, mitte fotod. okei, osad fotod ka. ja see konkreetne sailor on Gil Elvgreni kätetöö, pin-up god, nagu ta oli.
ma tahaks ka mingi tööga hakkama saada, aga inimkehade joonistamine on põrgust.

äöäöü ja

ma suutsin saada endale nohupoisi ja valusa kurgu, keset suve, wat.
mu jalad on kui jääst ja kõigele lisaks on mul määratu uni, sest põrandad pole minu sõbrad. vähemalt tudumise suhtes. 0 minutit ilusaid unenägusid. peaks magama kobima, aga ausaltöeldes juhei.
tänasest paartist lähemalt, uneka tõttu ma ei mäleta tänasest mitte tuhkagi, või noh, häguselt midagi ikka.
hommikul terroriseeriti mu niigi vaevatud süsteeme Phil Collinsi ja muu sellise juraga, mis peale ei lähe.
Arnoldit tuli vahepeal, mitte hommikul vist, see oli suht khuulio. varjude mäng on ja jääb lempariks.
vaatasime The Beachi. vinge. tähendab, et mina tegin süüa samal ajal, niiet pool jäi nägemata, aga kuna tegu korduvalt nähtud muuviga, siis polnud väga hullu, mis sest, et ma midagi sellest eriti ei mäletanud.
enne kojuminekut hüppasin vanaema juurest läbi. viskas aina uusi Saksa keele õpikuid ja sellist kama ette. uus Mood ka, marsas oli lugemist vähemalt ja üllatavalt isegi palju. sain ka järjekordse lektüüri teemal: kui palju ma oma väikesest õest samas vanuses tsiviliseeritum olin ja et ma peaks talle rohkem rääkimist ja joonistamist ja sellist kraami õpetama. rõõmuga teeks seda, kui ta vaid paigal püsiks või midagi kuulda võtaks. kurat, ma juba lugesin sel ajal ja tuulasin vanaemaga muuseumides ringi. ma pakun, et kui me veel linnas elaks ja ta rohkem seal õismäel viibiks, oleks ta hetkel tunduvalt äöäöäöü...ma ei leia sobivat sõna hetkel. igaljuhul, sama hea kui mina. :D:D:D
aga ketraks siis hetkel plaanis oleva tegevuskava ka ette:
möllasin apollos ja ostsin juba praegu tulevikule ette mõeldes keemia riigieksami tööraamatu ja mingi ülesandekogu, et siis hakkan varakult selle õppeaasta eksamiks ette valmistuma, sest sellist sitta nagu selle aasta eksamiga oli, ma enam kogeda ei taha. niiet keemia siit ma tulen. geod ma ei tee, mõttetu sitt. ja eks ma võtan ka puht respektist ette ka need saksa keele õpikud ja vaatan, mis saab. üks tundus selline suht hea variant. eestikeelse kõrvaltekstiga, lõpuks, mida ma ikka arusaamatult neist puhtalt saksakeelseist aru peaks aru saama?
niiet, hakkan õppima. ja veedan selle ülejäänud nädala kindlalt kodus! kuigi vanemad tahavad mind laupäeval kodunt välja peksta. ja paradoks on alati see, et kui ma kuhugi minna ei soovi, siis nad just tahavad minust lahti saada. muidu on alati midagi teha, aga täpselt mitte noil nv-del.

Tuesday, August 2, 2011

bätmäääännänänänänänänäääänänänänänäänän

mingi kollane karumsi kohuke on saaast!
aga see selleks, maandusin, endalegi üllatuslikult, taaskord linnas. väga tore ja mahe ja ses suhtes, aga sitaks külm on, wtf.
igaljuhul, tegevusplaan nägi ette tserno ja olluga kokku sattumist. jaaaaaa hengasime vabakal. mis oli iseenesest väga kirev ja teemat, sest loomi oli seal ikka igasuguseid. ja üllatus üllatus, tserno polnudki peale meie väikest intsidenti mu peale öäöäööüüü....pissed off? phew thank güüüdness, aga minu tapmisplaane haudus ta ikkagi. väga tore, nüüd peab teda vältima, elu lõpuni, jäädavalt. õnneks on missioon lihtne. okei, bullshit, tsernot vältida pole võimalik. selleks pean ma siit riigist nahhui kolima, nime vahetama ja arvatavasti ka sugu.
ostsime tubsuuuuuu, aaaalriiiight.
käisime Hookahis, chocomint ja melon otse loomulikult. sest paremat hetkel ei leidu või ei taha leiduda või ei taha ma ka otsida.
ning nüüd, kvartiiira, batman begins käib, aga ma ei viitsi jälgida. Christian Bale on hot muidugi, aga eks ma võin netist pilte ka vaadata. :D
tahakssüüaagamaeitahasüüasestkilosidonkogunenudhirmutavaltpaljujamulonpaastunädalmidamatänajubahessisrikkusin, kuratmindvõtku.

aye, the booty

ega ma siis pepude pärast, lihtsalt hea pesnja

Monday, August 1, 2011

tutututttttuuuuuuuu

ja päeva parim osa, ma SAIN ENDALE UUE KÄRBSEPIITSA MILLEGA ÄMBLIKKE TERMINEERIDA WOOOOOOOOO. helesinine ja lilla. üüber.

spideytulen AUGUST

ja käes on August.
igaljuhul, tere. olen tagasi tsivilisatsioonis, millest ma tegelikult ei lahkunud kordagi. lihtsalt, arvutit väga ei näppinud.
paks juut oli külas, seega tegelesime millegi muuga. ja tegelikult ega väga midagi ei teinudki. õsssõntõssõn ja vana tallinn koorega. omsnoms. eile pelasime võrku ja pokkerit ja käisime erinevate aiasaaduste raksus. tikrid olid lemparid. ja herneid ei leidnudki, aga noh, ei kurda.
aga täna täna täna, o je, poodidesse. ja kooliasjad check. nüüd on koolisaasta lemmikosa läbi, jääb üle vaid uut suvevaheaega oodata. ja parim koolitarve, mille täna hankisin, on veekeetja. pöidlad püsti! vähemalt ei pea enam selle köögivõtmega jaurama. täname.
nagistan röstitud, soolatud mandleid süstemaatiliselt peost suhu ja hammaste vahele, soolane on, tahan juua, võtan juua, külm jääkuubikutega kokakooola, hurraahurraa.
ahjaa, Johnny, la gente esta muy loca, what the fuck?!