Saturday, April 30, 2011

mitte üldse märatsev jama

okei, loobusin ajaloost, vaatasin natuke uuesti kuninglikke pulmi. ja nüüd viibin täielikult Kings of Leon'i lainel. täielikult ja sügavalt aheldatud.
ja lisaks veel midagi "Üüüühel seeikleval priiuserüütlil olgu valge sokk alati jalaaas..."

surfates R2 foorumis mingil põhjusel, leidsin selle:

Palun kasutada sõna homo asemel nöörkeraamika poisid. Tänan!

noniiiih

olen kolm tundi üritanud ajaloo pileteid alustada. ei toimi. mul juhe koos.
ja vahepeal tulid vanemad ka puhkuselt koju.
ja siis sain ma ka esimese osalise sünnipäevakingi kätte. natuke vara ehk, aganoh, vanaema käis Hollandis, oli ikka kõvasti möllanud seal poodides. ja ostis mulle mingi pluusi, lõige ja teemad olid suht nunnud. aga värv ja natukene ka suurus olid lihtsalt väga mööda. suuruselt lihtsalt veidi kitsas ehk. üllatav, kuid siiski. ma olen harjunud natuke suuremaid asju kandma, M, L ja XL teemat ka vahepeal, aga see oli XS. ehk lihtsalt natuke harjumatult kitsas. aga see ei ole veel põhiline trauma. värv oli trauma. oranž. absoluutselt rõvedate värvide tipp. eredam sort veel pealekauba. jajah, saan aru, et praegu on see teema moes ja tema, kui moeentusiastist daam, teab neid asju eriti täpselt, siis siiski. öäkk. aga noh, tänulik tuleb ikka olla ja eks seal Kreetal kulubki selline suvepluus ära. vähemalt pole see tema poolt kõik, nagu ikka.
limpsan nüüd ploomimahla edasi ja loodan, et äkki hakkab mõistus ka kunagi tööle ja saaks selle esimese pileti vähemalt tehtud.

õssõnõssõnõssõnõssõn

on rjeedeh, viies nädalapäev.
mulle meeldib olla kodus, mitte tööl tiksuda. nii õnnis.
kuigi algsed plaanid jäid katki, oli eksistensis täitsa normal varuvariant.
igasugustest teguritest mõjutatud ebakaine mõtlemine ja tegevus põhjustas lõpuks sügava sõrmehaava, veidi kõrbenud ent siiski maitsva šokolaadikoogi ja ma suutsin end kuidagi kuskil ära kõrvetada, mõnus jälg on pöidla peal. mõnna. nagu mu käed poleks juba katki piisavalt.
aga õhtul veel hiljem, kui selgus koju jõudis. vaatasin pulmameeleolus seda nende kohutumise ajendil tehtud filmi. täitsa sümpaatne, kuigi odav.  aga noh, ses suhtes mõistan, et kiiruga tehtud.
ja mingi pool 12 äkki? läksin õue. või noh, kui palju seal ikka õues oldi. jõime brändit ja vaatasime telkut, snookerit. ja millegipärast saan ma sellest mängust ainult purjus peaga aru. mäletan, kuidas Venemaa reisi ajal(pikemalt järgi mõeldes, läksime täna, täpselt aasta tagasi sinna), kui mind ukse taha kinni pandi, vaatasin telkust snookerit ja sain isegi pihta. järgmise nädala jooksul vaatasin kaine peaga veel, siis ei tajunud absoluuutselt. ja eks me tiksusime, rääkisime, lõpuks mingi 2 paiku vast, toodi koju mind ära, sest mul oli suht väss peal. solvuti ja midaiganes. aga midaiganes.
hommikul, magan õndsat und, paar telefonikõne ajavad mind üles. tänks, homod. ja nüüd tegin endale kohvi, lükkan tupsu alla ja hakkan ajaloo pileteid lahendama.
meeldivat aprillikuu viimast päeva.

Thursday, April 28, 2011

annan sulle piitsa, mööda maanteed ratsutan

on hommik. varahommik.
 6.29 ja juba 11 minuti pärast peaks bussile liikuma,ent ma ei viitsi. absoluutselt ei viitsi.
kuulaks siin rahulikult mussi edasi ja keeraks mingi aeg magama tagasi.
ma vihkan ju neljapäeva, 6 keeletundi ja 2 mingit muud solki.
kirjanduseks pole mul puškin ka korralikult lahendatud, peaks kähkukähku midagi netist otsima, nii ma teen.
ja eilne tööpäev oli täis mõttetu läbra, lihtsalt tuim noh. oleks tahtnud siis tibuga kokku saada või midagi, aga ei, ma pean seal kuradi sadamas tiksuma.
dvj vj j dj, ma puškinit otsima.

Tuesday, April 26, 2011

ja veel veidi

Who the fuck said, "Less is more"? You know what is more? More.

nice one.

Apparently dry humping is not an acceptable substitute for a hug. Who knew?

ämplifaieeer

jejejejejejejeje, linnas käidud Šafrabovskiga(kõva error tserno diplomil :D:D), väiksed tupsud nupsud. kohustuslik hessi tuur solarises, need superstaari vennad möllasid seal all, kõrvad pidid valutama hakkama. siis kaupsis, digimaailmas, tserno ostis ambi, mina leidsin endale suurema Supermani t-särgi, ülijesss. nüüd saab jälle võimeid kasutama hakata.  ja uus kaardipakk, et reinu rohkem vinguda ei saaks, et sitad kaardid, tema ei mängi . :D
ja nüüd on mul mu eelmise nädalavahetuse palk 2 päevaga ära kulutatud, tuimalt. see uus telefon paistab jälle nii kauge. olen täiesti kohutav säästja, teantean.
nüüd lükkan tupsunupsu alla, ja vaatan edasi.
homme tööle. üksi vast. ülehomme ka.
ja siis lõppude lõpuks 2 vaba päeva. hjurraa. saab ehk tibukesega natuke aega veeta, kui härrale sobib muidugi.

bussitäis hõbedat

niii, murdmaavõistlused, päris korralik. kõik kooli võistkonnad said teise koha, omamoodi rekord jällegi.
mul oli alguses küll tunne, et me enda võistkonnaga ei saavuta küll mitte sittagi, aga esmamulje oli petlik, ja juba teise vahetusega olime rämeda edumaaga kolmandad, siis tegi liivik head tööd ja tõstis meid napilt teiseks. ja siis tulin otse loomulikult mina, suur sangar, ja rebisin kolmandaga jõhkra vahe sisse, esimest aga kahjuks enam kätte ei saanud. keidi tegi, mis suutis, aga järgi lõpuks ei jõudnud. dvjdvjdvj, teine koht, ikka ülirahul. ja nüüd tsernoga vast linna. või mis.
põõõõrrraaaaaaaaaaa, numpsikud.

Monday, April 25, 2011

eemaldaja

ohoooooo, nädal aega pole pmst kirjutatud.
pole ime ka, neljapäevast saadik lihtsalt tööl koguaeg tiksunud.
kõik tööpäevad-neljapäev,reede,laupäev olid jumala okeid, sest tegime Kerliga koos, aga pühapäeval pidi see pede Sonn mulle assistendiks tulema. tuligi, ainult tuumapohmelliga, püsti väga ei kannatanud olla. ja mul ei ole muud öelda, kui et tegu on ühe suurima debiilikuga, keda ma tunnen ja ma tõesti kahetsen, et ma üldse kedagi sellist tean. no kurat, kammoon, ma saan aru, et mingi mõõdukalt tina panna või midagi, aga see kütab ikka täie rauaga, õhtust õhtusse. ja siis saabuval koolipäeval räägib kõikidele, kui putsis ta oli. ei, sitaks lahe võll na.
aga see homo selleks, jäin siis üksi. täis pask. ma soovisin selle aja jooksul vähemalt paar korda kedagi pussitada või saada ise pussitatud. üheteistkümneks sain lõpetatud ja siis kähku pessu ja alla õlut timmima ja kaarte mängima. nii mingi poole ööni. kaardimängud läksid üllatavalt sitasti, niiet parem oleks, kui armastuses joppama hakkaks. ja pohui. kuidkuidkuid, palk oli see-eest mu kannatuste (mis sisaldas põletushaavu, kriimustusi ja 2 väga napikat pääsemist veenide läbilõikamisest) täidlasem ja kohekohekohe, täna, esmaspäeval, peale kooli lihtsalt mõnuga laristama. uus kott, särgid, numps dressikas, ongi kõik. ja nüüd pakiks homseks asjad kokku. murdmaavõistlused, iu. ja mu kand on päris korralikult ribadeks, ma ei tea, kas enda naelikud üldse lubavad hetkel midagi teha.
aga dvjdvjdvj, tempo risti vahuseks.

Tuesday, April 19, 2011

du du du duu Mary Janeeeeee

homme on 4:20 wooooooo, ilusat püha kõigile!
teisipäev wooooo
meedia tunnis suutsin jälle pisarateni naerda. bioloogias väänati mingi tore tunnikas.
ahjaa. üle 3 aasta vast, või midagi sain ma keemias esimese kolme. vähemalt sain parandatud selle kah.
flippisin mõnele väikse keskmise sõrme, oi küll kohe läks lahti kõnede blokk ja wazzevverr, andestagem.
ja trenn. täiesti perses, kohe näha, et pole 2 nädalat trennis käidud.
a 420-ga seoses, ei saa ma seda vast adekvaatselt tähistada, kuid keemia õpikojas ehk läheb jälle aurutamiseks lahti, siis hea tore olla ka.
tü tü tütüüüüüüüüü mary jaaneeeee

Monday, April 18, 2011

rolling rolling rolling on the river du du du du du

70-ndate muss on ikka tase.

aga, esmaspäev. oooooeh kui unine. esimesed 4 tundi olin kooma äärel. siis tuli mõte, et tõmbaks peale kuuendat minema tundidest. ma poleks nkn jaksanud seda kuradi cooperit joosta. ja nii ma siis lasin emal tõendi kirjutada ja tiksusin ühikasse. magamajäämise asemel aga ma kahjuks sattusin telefonide lainele ja sinna ma jäin paariks tunnikus, kuni tibuke tuli. siis lebs veits ja kussa.
aga. täna oli ka eesti keeles mingi suurepärane arvestustöö. 2,5-3 küsimust sain kuuest vastatud. ülejäänusid ei osanud. ja siis ma kogu ülejäänud A4 mõlemad pooled kirjutasin täiesti lambist teksti. pmst usust siis ajasin sitta seekord, enamvähem sellise üleminekuga: "pakuksin, et selle algkeelt räägiti umbes paartuhat aastat enne meie ajaarvamist...a miks arvatakse aega mingi muinasjututegelase järgi?
ja niimodi lihtsalt hakkasin laskma. lõpulauseteks olid:"on elu ja surm. ja kõik." kahjuks jälle vast arvamust tuli liiga palju, või noh, valele inimesele, sest see jalaka-ahv ju usub sellesse teemasse minu teada mingil määral. või ei? igal juhul, vale koht ja vale aeg, aga savi see, mõttetu töö oli see niikuiniiih.

a, kuulutaks kõigile, et täpselt kuu aja pärast saan ma lõpuks 16. jessss.
ja Rootsi tahaks juba ja Kreetale ka.

ou

on pühapäeva öö. passin kaberneemes ja sain just teada, et enamus arvavad, et ma olen mingi noh, koll. välimuselt. printsess fiona noh. ja. kurat.
---
see selleks, on pasamomendid läbi. nädalavahetuse töö tehtud ja guess who sai pmst 3 esimese päevaga ametikõrgendust? või noh, äkki saab. neljapäeval lähen desserdiosakonda proovima, eks näis, kuidas välja kukub. ja 1/3 on umbes mu HTC Herost käes. successsuccesssuccess.
---
vaatasin just slumdog millionaire'i korralikult ära. ikka jah, väga hea film. mitte lemmikutes, aga siiski. ülihea ülesehistus ja teemad. nüüd klõmmime aramist edasi.
olge mahedad edasi ja arvake ikka, et ma olen mingi kole tõbras. te kõik ise olete ka mordad, paksud ja tselluliidised. vähemalt enamus teist ahvidest.
ilus on siis, kui kondid on väljas, ja mina olen kategoorias checkkkkkkkkkkkkk.
ahvid, tšau.

Saturday, April 16, 2011

ooooooooooo kui tore

esimesed 2 päeva tööl käidud. ja ei ole mu jalad täiesti fucked up.
ma vihkan seda tööd, aga vähemalt on hea tunne see, et teenin piisavalt, et ei peaks vanematelt enam raha nuiama.pmst teenin ma nädalalvahetusega umbes terve senise kuu-taskuraha.
aga, töötunnid on päris arvukad, kuid eks ma ürita hakkama saada.
---
reedene koolipäev oli massive pask oma 2 arvestustööga. aga vähemalt sain vast hakkama. vähemalt ajaloos kirjutasin küll jõhkra kirjandi valmis.
---
ja nüüüd, tuttu magama ära.
ja baizevei, igatsen oma jobukest, mul on tunne, et oleme kuidagi kaugenenud. ja pole üldse tore. ei. ei. ei.

Thursday, April 14, 2011

amarillllo

täna oli järjekordne sõjapäev preili Salumäega. või noh, pulli on ka saanud. ta teipis mu hambaharja ära ja teipis meie ukse ka pmst kinni. ja siis kleebib mulle erinevaid asju külge ja tagatipuks viskas mulle supilusikaga piki pead :D  muidu, täis pask päev see neljapäev, ja veel pasem päev on homme, kui on füüsika suurepärane arvestustöö, mille jaoks ma mingi 4h spikrit tegin. vähemalt päästsin vist enamuse klassist ära. ja ajaloos ka homme arvestustöö ja ohhooo, oleks pidanud jevgeni onegini läbi töötama. nüüd hakkan sellele jobile nimesilti tegema. kõva mõte ka, kool saab kohe läbi. aga okei. las lõbutseb. jajajaja, uka saks ikka rämedalt. lõpetame ühte peatükki inglise keeles mingi 3 kontrolltööga, no fuck off. täna ma isegi ei viitsinud pingutada.

oh õudu

8 minuti pärast algab kool ja eesti keele tunnikontroll. dvjdvjdvj.
eile, tegin seda kuradi jobu CS-i esitlust 2,5 tundi. sain mingi räigelt hilja magama ja nüüd on lihtsalt konkreetne unekas. vastik.  ja mu pesu ei kuivanud ka ära, seega märg särk mu seljas on ilgelt külm ja vastik, aga ma ei viitsi mingit muud kombinatsiooni kähku välja mõtlema hakata. head aega.

Tuesday, April 12, 2011

nahaal

ops
priv
kauboid
tulen täna toomemäe ilusatest hetkedest. või ei. füüsika õpikojast. joonistasin terve kuradi aja trolle, vahepeal möllasin seal nende juhtmetega ka. a elektriteema oli, ja siis alguses me tegime mingi särtsukatse, et võtsime kõik ringis käest kinni ja siis kellegi vahel oli laenguga pudel, mille mingit metalljublakat katsudes mingi räige suraka sai. ja ringis oli see mitmeid kordi hullem, sest see käis kogu kehast läbi, mitte lihtsalt näpust. ja mineeee.....pole hullemat surakat veel saanud. küünarnukid läksid kõikidel räigelt tuimaks. ja alguses oli suht kohutav valu ka, aga see selleks. muidu jah, täiesti lamp passimine.
tegin Jaanika joonestamistöö just ära, kuid kõige toredam on see, et samal ajal, kui ma olen hulgaliselt teiste töid teha möllanud, olen ma enda seisud täitsa unarusse jätnud, mis on suurepärane.
aaaa...füüsikast veel midagi. see tont õpetaja ütles midagi nii toredat:"mul ninakarvad ajavad koguaeg aevastama." ja mul tuli okserefleks peale, aga see selleks. ta ongi mingilt enda planeedilt.
käisin kussas ka vahepeal. ostsin hulgaliselt magusat otttsseee loomulikult.
ja nüüd ma siis sätin end vaikselt pikutama, mis siin ikka enam tiksuda.

Monday, April 11, 2011

ok, kärab küll.

okei, tantsusaagast nüüd natuke edasi. käisin siis vahepeal tibuga kuusalus, kõnnin siis vaikselt tagasi kui äkki helistab ingrit. küsib, et kas ma olen internaadis, et ma tulgu nüüd rääkima ta kabinetti. veel tore lisaküsimus oli, et kas sa oled maha rahunenud. EI!
igaljuhul, tiksun siis spordikeskusesse ja sain lihtsalt tund aega privaatset lektüüri. otsisime mingit kompromissi, et ma sellest vehkimisest ja tilulilutamisest pääseks. kaldusime teemadest lihtsalt koguaeg nii kõrvale kui vähegi sai, aga igaljuhul, saime kompromissile. ma teen kirjaliku töö ja hakkan siis näiteks väljas jooksmas käima. WIN.
tegime andresega intervjuu ka ära, suht isegi libedalt läks see asi. nüüd peab selle kokku klopsima. ja selle muinasjututeema peaks ka ära tegema. oh noes. ja 2 tükki ka veel. nõõõõõu. vähemalt palk on korralik.

nii rahul

esmaspäev oh esmaspäev.
hihihiihi
päeva nael, kehaline kasvatus. lõppude lõpuks ma võtsin ennast kokku ja lihtsalt ütlesin ingritile näkku kõik selle, mis ma tema lektüüüridest ja arvamustest arvan, nagu minu koht pole keskkoolis ja midaiganes.
on küll minu koht siin. ma ei taha tantsida lihtsalt, kas on nii raske aru saada?
mul viskas see kopa lihtsalt nii rängalt ette, eriti see teema, et "sa oled siis vales kohas", dvjdvjdvj, ma kaalusin väga sügavalt koolivahetus. oli juba kindel plaan, et kohe kui tunnist pääsen, helistan emale, räägime asjad läbi ja otsin mingi uue kooli. aga siis tabas mind suurepärane mõttevälgatus:
minna poiste kehalisse üle. mõeldud, tehtud.
möllasin siis direktori juurest läbi, see suhtus jumala chillilt asja ja lihtsalt palus mul avalduse kirjutada talle ja kehalise õpetajatega rääkida. dvjdjvjdvj
kähku spordikasse jutule. nii, margus oli mingi misssssassssjaaaaaaa, aga olgu pealegi. ja inks, see võttis vabsjee vabalt. küsis lihtsalt, et kas selle tantsukava pärast? jah . :D
ja olin ma siis sitaks õnnelik, kuni saadab mulle sõnumi herr Velts Sats isiklikult ja ütleb, et ma ei saa poolelioleva kursuse pealt üle minna. FML.

Saturday, April 9, 2011

nonii

ärkasin üles ja tundsin end nii, nagu oleks ma lihtsalt räigelt molli saanud.

Friday, April 8, 2011

Ei usu Veerpalu

sest positiivne proov on postiiivne proov ja topletpositiivne proov veel eriti.
ja kõvasti võtab sümpaatiat alla ka buukfessi pealeht, mis nüüd toatajaid paksult täis on. oh õnne.
pole vaja kurat sitta ajada rohkem, öelgu lihtsalt ära, et jah, kasutas dopingut ja lähme eludega edasi ja postimehest oleks midagi asjalikumat ka lugeda.
----
aga tänasest kikuarstist. valutu tol hetkel, põrgulik nüüd.
mul tõmmati pmst mingi iidne juur välja. ja nüüd selle koha peal laiub mingi auk, veidi kinniõmmeldud, aga siiski verd tuleb, suus on rauase vere maitse ja õudsalt mahedalt valus on ka. hakaku hüübima, ahv.
pluss, ma sõin oma tundetu alahuule ära õhtusöögi ajal. noh, marrasnaha ulatuses. läks lihtsalt toiduga kaasa.
----
anijal toimub mingi möll täna. mina hoidusin minemast, sest miinused kaaluvad plussid päris kuradi korralikult üle.
põhiasi: seda maja pole terve talv köetud. punkt 2: seal pole vett, torustik puruks orsmth.
ja nüüd ma siin kodus siis rahulikult pikutan.
mõtlesin, et hakkaks ajaloo pileteid läbi tegema.
----
Ja siis see,
et elu võib sitt olla aga suits olgu priima.

joooooouh

hõumod, homo-hõumid, get it ? :D
igaljuhuul, eile. oli võrgutrenn. 4 inimest kohal, sest võistlused on läbi ja keegi ei viitsi enam trenni teha. aga, oligi parem. suur koormus oli peal ja päris läbi võttis. ja nii ma kogemata  siis pool kaheksa magama vajusingi. südaööl ärkasin köhahoo peale üles, tiksusin niisama riingi, käisin pesus, möllasin, läksin uuesti magama.
aga eilsest veel rääkida, oli meil jälle kuus tundi. wooooo. esimene tund oli eesti keel ja kirjand.
teemad olid kohe eriti odavad, lääged ja fantaasiavaesed, kuid kirjutamine oli ülimalt lihtne ja sain vist 30 minutiga kaheleheküljelise kirjandi valmis. teema oli siis: Tunnen Kevadväsimust.  enamuses ajasin lihtsalt mingit totaalset sitta kokku sinna, pohui, mida väljamõeldum, seda paremini läheb jalakale tavaliselt peale. success. muud väga nagu eile polnud.
sama tänasega. täiesti mõttetu jauramine ja passimine need 6 tundi. ja muff is back, hurraaaaaaaaaaaaaa.
nüüd tiksun siin, bussis, tripin linna, kikuarstile. ja et seekord läheks sama valutult kui eelmine, siis oleks naiss.

Wednesday, April 6, 2011

oiii

mehhiko immigrandist töömees, Senor Paco käis minu toas pistikuid parandamas.
ja ei tea miks? sest mina suutsin korgid läbi lasta eile õhtul. nii, et meie toas ja kõrval elektrit polnud :D
kaval vend olen.
panin pikendusjuhtme otsa Mp3-laadija, käis mingi plaks, sinine tore sähvatus(pimedas eriti efektne) ja oligi vool lännu.

ops

hahahaha, vaatasin just korraks, mis huvitavad google'i otsingud on minu blogi juurde inimesi toonud.
minu sümpaatia kuulub otse loomulikult sõnapaarile "homode kruiis".

sweet dreams are made of this.

and that.

igaljuhul, tervitusi siitmaalt.
eile olid võrguvõistlused. kolmandad, juuuuhei. ja kuidas veel see kolmas koht võideti, oi persse, kui tasavägine ja pingeline mäng. hääl ära karjutud, kurk ülivalus.
vahepeal hakkas mul paha, mängu ajal tahtis pilt kokku joosta.
igaljuhul, mitu head lööki, palju keskpäraseid lööke, 1 superlöök, 2 blokki, paar ässa vist ka ja siis päris korralikult vigu ka. aga miinustesse vast ei läinud.
aga. ega broilerite vastu ei saagi.

jõudsime vast enne seitsmendat tundi kooli tagasi, tundi ei läinud. jumala eest mitte. arvutiõpetus oleks küll lõpliku uneka peale tõmmanud. joonestada oli vaja, matat oli õppida vaja. peale paaritunnist matat tuli välja, et kõik oli ikka valesti. fuuuuuuuu. aga loodan, et seda arvestustööd täna vähemalt alla nelja ei saanud, päris kuradi kellad oleks.

ja tänane päev oli täiesti mõttetu. täiesti. füüsika mit herr Rebane on täielik tühjus. topeltvenekeel oli piin. matas töö. kusjuures tundus, et mul läks ainult see viimane ülesanne, mingi valemi tuletamine metsa. ülejäänu vist käras küll. joonestamises ma isegi ei viitsinud joonestada. ma vast teen seda vabal ajal liiga palju, et tunnis midagi asjalikku korda saata. oujes. boršš oli hea. jah, oli küll. ja saksa keeles töö. tore, et paralleelil see varem tehtud sai, leidsime tööde peiduka üles ja vaatasime kõik vastused endale valmis. ma loodan, et keidi väga pange ei pannud.
ja nüüd. peaks cs-i esitluse ära tegema. ei viitsi. meil homme niigi topelttund paralleeliga, niiet ma seda homme nkn esitada ei jõuaks. väga mahe. lähen alevisse, ostan süüa midagi. dallase saia. oh yummmy.

Tuesday, April 5, 2011

mina. nartsissistlik paranoiline inimestevältija.

tegin mingi isiksusehäirete testi, tänks Leelu & Facebook btw, igaljuhul. tulemused siis järgmised:

DisorderRating
Paranoid Disorder:High
Schizoid Disorder:Moderate
Schizotypal Disorder:Moderate
Antisocial Disorder:Moderate
Borderline Disorder:Low
Histrionic Disorder:Moderate
Narcissistic Disorder:High
Avoidant Disorder:High
Dependent Disorder:High
Obsessive-Compulsive Disorder:High

-- Personality Disorder Test - Take It! --
-- Personality Disorders --
ohhoo. aga vähemalt sain enda kodukootud diagnoosidele kinnitusi. aitäh.

Monday, April 4, 2011

see aeg ei ole raisatud.

nii esmaspäev. ma sain puhata, successs.
okei, palavik oli ka. ja ma olen mingi seljalihase väga julmalt ära tõmmanud kusagilt tiiva juurest.
ja seega mind ei lastud lihtsalt kooli. kuigi oleks võinud omadele nagu appi minna või nii võrgumängus, aga noh, sitta kah, poleks vast kuigi mõistlik olnud.
homme siis võistlused. topiti meid kõige sitemasse alagruppi koos keilaga. gei-la lala lalalalalaa. oh kuidas me kottidesse hakkame saama. ma usun, et siit küll midagi korralikku seekord ei tule. kahjuks.
ja jumala pärast, peaks mingi kõne nendele eitedele valmis kirjutama teemal, et kui üks vastuvõtt või löök või midagi persse läheb, pole kohe kogu mäng persses. nagu käitumisest näha on. ja jumala eest, kui ma homme pean karjuma seal oma haige kurguga hakkama, siis hoidke kurat end.

Sunday, April 3, 2011

väikseid asju märgata ja sinu kõrval ärgata, tahaksin, sest oled lihtsalt hea.

lihtsalt lihtsalt hea.

infotehnoloogiavaba nädalavahetus sai lõppude lõpuks läbi. ainult paar rikkumist.
okei. keda ma siin ikka petan ?  arvuti oli koguaeg sees ja ma vaatasin filme suures osas. vahepeal väike solitaire ja mahjong, aga facebookis ei käinud nt üldse. :O
Ja siis suurepärane laupäevane filmivalik: Charlie ja Šokolaadivabrik. mul tuli mingi tuju peale selle filmiga, raske kirjeldada. ahjaa. seda kommitehast vaadates suudan ma end alati sinna sisse projekteerida ja ma olen pea terve filmi lihtsalt paradiisis. täielik jizz. šokolaadijões suplen, oh sweet sweet sweeeet. hambad ja terve kuradi keha valutaks tundlikusest liigse magususe vastu, aga pohui, ujun ikka, hambad laiali. oh om nom nom.
järgmine. Sucker Punch. Ülistiilne lihtsalt, kinos oleks ehk veelgi timmim värk. eks peab üle vaatama. näidatakse meil üldse seda? igaljuhul graafika, stoori, kõik tipptopp.
aga, korraks hüppaks tagasi Reedesse. Õppisin juua täis peaga malet mängima. ja siiamaani on selge, oh imede imet. rohkem reedest ei räägi puhtlihtsalt, ma ei mäleta midagi asjalikku.
ja oleme tagasi laupäevas. õhtupoole kutsuti linnamelusse Printsessi poolt. marsaga ma siis sinna ka läksin. ming15 minutit oli sättimisaega ehk, no ei olnud ma kiire. siis prisma taha. jah, prisma. mitte otseselt, midaiganes :D igaljühuuul, tiksusime siis seal enamus ajast, vaatasime telkut, TV6 ruulib absoluutselt. väike romantikadoktor ja siis kella kolme paiku ehk magama. või midagi. vist küll.
jaaaa muidugi suurepärane äratus kell 7.30, et ikka ilusti 8.15 bussi peale jõuaks. jõudsin. varuga kahjuks ka. r-kioskist väiksed kohviringid. täis saast kohvi baithevei. ja spordihoonesse valla meistrivõistlustele.
ja nüüd tervitage Kuusalu Valla Võrkpalli Meistrivõistluste 2011 pronksmedaliomanikku Kadi Kukkel Si6-e.
aitäh, aitäh.

Friday, April 1, 2011

rjeeeedeh

lülitan end nädalavahetuseks tsivilisatsioonist välja. kuigi, vanemad tahtsid mind linna peksta, ma seda ei tee vast. ainult väga hea pakkumise peale.
ma olen väsinud.
ainult telefon on veel jõus, sest ma ei julge seda välja lülitada, ehk läheb errorisse või midagi.

headaega. ja kui ma homme siia või üldse arvutisse ilmun, siis karistage mind julmalt.