Monday, February 28, 2011

õhtu

ihihiihi, matemaatika verheiratedi kõrval on ikka superluks. :D  siis läheb igasuguste idiootsete asjade dissimine lahti. täna ei saanud lihtsalt kuidagi naeru pidama.
liiviku hääleefektid ja peatoimetaja pidevad küsimused ja väitlused "aga kas nii ei saa?" "aga mina tegin teistmoodi". see on nii klassikaline pull lihtsalt. üksi ma sealt tagant väga märkusi tegema ei hakka, kui siis vaid liivikule vastu haukuda ja väikestviisi mõnitada. lapsik, tean, aga naer ja klounaad kulub tahest tahtmata ära.

kuradikuradikuraaaaaaaaat

okei, vara hõiskasin. ta tuleb ikka. põhjendus oli hea. "ma ei saa kõiki joodikuid ühte tuppa panna, äkki hakkab sinu juures korralikuks?"  hahahaha, suurepärane pull ikka. aplausivääriline. ega ma mingi lasteaiakasvataja pole, et hakkaks joovaid väiksekesi kontrollima, mul endalgi pole piisavalt distsipliini selle jaoks.

kuidas ühe lihtsa sõnaga panna käntsel kurjadele plaanidele.

ärkan siis toredast koolijärgsest uinakust. astun toast välja ja mida ma kuulen? Ou, Raili pannakse sinuga ühte tuppa. Rellu õde, jessssss. aga olgu, olin siis natuke kibestunud ja võimalik, et ka vihane, et minuga seda ei arutatud, vaid otsus võeti vastu siis kui mina õilsat und lasin. kuid kuid, nüüd on asjad teistmoodi.
tuleb siis rellu õde minu tuppa ja küsib üle:
"Kuulsid, et mind tahetakse siia tuppa panna, kas see sobib sulle?"
"Ei."
"Okei"

ja kõnnib minema ta mu toast. küll Ulvi veel kahjuks asju paika panema tuleb, aga vähemalt niikaua on mul väike pääsemine veel.

Sunday, February 27, 2011

MSTRKRFT - Heartbreaker (Feat. John Legend)


vot nii olen ma veetnud oma aega kella poole kuuest saadik hommikul

smile to my enemies

ooo...mu käsi.
olen kaheksa tundi mänginud järjest Audiosurfi. ja kell on pool kaks päeval. 
epic no-life!
aga, audiosurf on räigelt hea mäng ka, tekitab paraja hüpnoosi ja krambid. eriti, kui terve selle kolm-neli minutit oled täielikus pinges, varbad kramplikult konksus, käsi robotlikult liikumas.

aga olgu, täna öösel me ei maga.
kell kolm hakkavad Oscarid, kohustuslik asi, ei tohi maha magada. Kahju, et mõni eesti kanal seda sisse ei osta, ma ei viitsi seda soomlaste möla seal taga kuulata. aga samas mingit teist kanalit ei viitsi otsida, vana hea Nelonen ikka jääb. 
ehk peaks päeva jooksul mingi väikse uinaku tegema.

Saturday, February 26, 2011

kodune

nv kodus. oh imet.

aga igaljuhul. ärkasin niinii vara, lil einstein hakkas ukse taga möllama.
ülesärge, natuke aega passisin tühja. siis köögikomandosse. meil õhtul majas mingi kogunemine.
ja nüüd möllan briti eBays ja otsin uusi asju. Uut kotti oleks vaja, mp4-mängijat jaa ehk mõni riideese ka. eks näis. uut supermani pluusi tahaks ka, vana on õudsalt väike, 2008. a. ostetud ka. kuigi olinvist sel ajal enamvähem samat kasvu. :D

Friday, February 25, 2011

oh yes

a, ja sain selle eelpool kirja pandud keemikukirjandi eest elu teise kirjandiviie. juheijuheijuhei.

limpsin RC colat, närin kukleid ja naudin kinder Buenot, hetk on bueeeeeeenooooo. selle bueno peale tahaks kohe Seksiabi Vallot vaadata :D jah, nii ma teen. klassik siiski.

bueeenooooo taaskord

reede. üks täiesti-täiesti mõttetu koolipäev. kirjanduses filmid, matas mingi uus ja megalihtne osa. pluss, tuli välja, miks ma tunnikontrolli nelja sain. ma suutsin jälle ühe ülesande vahele jätta. teist tööd järjest. *incredible facepalm* selle peale. ajaloos film. füüsikas tore kontrolltöö järeletegu, mis täiega aia taha läks. või minu teada vähemalt. psühholoogias vaatasime talendisaadete mingeid lõike. ja teemaks on üldiselt intelligentsus. lemmik. või midagi, oo kui nerdilt see praegu kõlas. :D eiei, alkoholiosa oli ka hea ja hallutsionogeenid. :D eriti viimane.
aga igaljuhul, koolist koju. paari tunniga vaatasin "Kuninga Kõne" lõppude lõpuks korralikult ära. pettuma väga ei pidanud, aga ausaltöeldes seda paljulubatud parima filmi Oscarit väga ei teeni. või noh, jääb napilt ilma, üks film sümpatiseeris rohkem. ja selleks muidugi Must Luik, ei tea, mis mind ikka nii korralikult ära lummas.
aga muidu, siis väiksele õele järgi. vaatasime telkust Timmyt niikaua, kuni hõimupealikud saabusid. ja nüüd ootan siin ööd. et saaks tuttu ära minna. tudu on hea.

no kurat

olgu neetud see laiskus.
kell on kuus kolmkümmendneli. ei heiduta, kolme minuti pärast hüppan bussile.
aga kordan,olgu neetud mu laiskus.
Sinkleti tööst sain ainult ühe poole valmis ja mõtlesin, et jätkan bussis või tunnis. ja siis tegin arvutiekraanist telefoniga pilti, et saaks ikka paremini maha kirjutada.
endastki hakkab kahju.
aga olgu, ma lippan.

Thursday, February 24, 2011

õhtust

Presidendi kätlemine vaadatud.
kõigest sellest meeletust rahvamassist vaid 31 ilusat kleiti. noh, selline keskmine tulemus.
eelmine aasta sattusin ma samal päeval haiglasse, see tuli meelde täna vaatamise käigus.

kuid nüüd, hakkan ma lõppude lõpuks hamleti tööd kirjutama, äkki jõuab valmis isegi.

aga muidu

jube laupäevatunne on, ei kujuta ettegi, et homme peaks veel kooli minema. ja ega ma muidu ei läheks, kui mul füüsika kontrolltööd poleks vaja järgi teha.

ja kui juba vaba päeva teema peale läks, siis palavad õnnesoovid meie väiksele riigikesele. Eesti 93! Pane edasi.

nign rääkides tähistamisest, siis hetkel pole midagi paremat kui kakao, soojad pähklimuffinid ja film möllamas. seekord "Kuninga kõne", mis mul juba Oscaritega seoses kord vaadatud, aga nähtavasti polnud ma adekvaatne sel hetkel, sest ma ei mäleta midagi.

dilemma

olen otsustusvõimetu ja seisan mingi räige dilemma ees taaskord.
arutluse all on täna küsimus: kas blondiks tagasi või ei?

värvides blondiks kahjustan juukseid veelgi rohkem, tumedaks ülevärvimisel samuti, kuid vähem, aga varsti peaks sel juhul üle värvima küll. ja välja kasvatamine näeb lihtsalt rõve välja, pluss mu originaaljuuksevärv on muutunud...beežiks? :D

ja nüüd peaks siis kiiresti otsustama, sest mulle hakkab see väljakasvamine närvidele käima juba ja oleks vaja kähku üle värvida.

niiet, mida teha?  peaks facebookis mingi ürituse tegema sel teemal äkki :D

Wednesday, February 23, 2011

regenereerige palun

no ei olnud täna mõttetu koolipäev.
esimene tund füüsikat, kus toimus mingi ülesannete lahendamine, mis kähku kopa ette viskas.
majandusi polnud, sest vello oli aktustel.  arvestus jäi ka seega ära, successss. kolmanda tunni ajal pidime ka aktusele minema. aga selle me lasime üle ja jäime laanpere klassi kaarte mängima.
siis mata tunnikas, mis oli lihtne kuidagi.liiga kahtlaselt lihtne.kohe vaatan, kas ekoolis on hinne ehk üleval, kuigi kahtlen sügavalt. siiski, persse, jälle neli. oeeeeeeeeh. ära tüütab.
aga olgu matemaatika homodele, jätkaks topeltsaksakeelega, MIKS KÜLL SEE TOIMUMA PIDI?!  kuradi debiilik, joonestamine on palju ässam. vähemalt oli lühendatud ja vähemalt vaatasime filmi. siis bussiga koju.
ja ma avastasin mingi ülisõltuvusttekitava mängu: Amateur Surgeon.  ma olen koju saabumisest saadik seda vahelduva eduga pelanud.

ja siis sõin ma ära kahekorruselise karbi toffifeesid, väga vähese ajaga. ja nüüd on kole paha olla.

ja nüüd lähen ma tuttu ära, poh, et kell on vähe.
ja tänase päeva uudiseks on see, et London Elektricity uus album saabub aprilli lõpus. ja järgmine üritus, kus ta astub üles, olen mina kindlalt kohal, vanusepiiranguga või piiranguta, mingu persse.

Tuesday, February 22, 2011

misasja

midagi on toimumas. ma olen kuidagi...lagunemas?
nagu Black Swani peategelane, aga tal olid hallukad, et tal erinevaid haavu tekkis.
like...täiesti seletamatud kriimud ja haavad ja lööbed ja mis iganes. haavad on nagu lõikehaavad ja tekivad lõhedega kohtadesse, nagu nukid ja peopesad ja küünarnukid. nahk nagu rebeneks mul seljas.
iu.

ja ma astusin mingi korraliku klaasikillu ka täna jalga, superluks.

täiesti perssekukkunud päev üldiselt, või mis perssekukkunud, lihtsalt mannetu.

Monday, February 21, 2011

ning veel korraks

homseks peab kirjanduses see Hamleti jura tehtud olema. mul juba hea muinasjutt valmis, kuidas selle esitamisest pääseda reedeni. "äöäööu....ma tõesti tahaksin esitada selle, aga mul jäi vihik koju ja koju saan ma alles kolmapäeval ning seega saaksin ma selle reedel kirjanduse tunnis esitada äkki? plzplzplzplz"
hihihi, läheb läbi küll. ja meil pole homme tundigi ju temaga, nahui homme?!

emerge

jätkaks pühapäeva õhtuga. kui oleks vaid millegiga jätkata. ahjaa, unetu öö taaskord seletamatutel põhjustel.
seega olen laupäeva varahommikust esmaspäeva hilisõhtuni maganud kusagil viis-kuus tundi. mõnus, aga väsinud polnud päeva jooksul vähemalt, praegu nokin juba vaiskelt.

aga üldiselt, koolipäev oli jama. ajaloos lebo kt, eesti keeles käänamismallide suurepärane tunnikontroll, mille ma arvasin, et saan kindla kahe. suur oli mu üllatud, kui paberi peal tiksus 5- ja see ka mingi osastava käände vea pärast. "au" osastav on ju kogu loogika järgi "aud"? nähtavasti ikka pole.

kehalises hoota kaugus. viimane katse, arvatavasti uus isiklik, läks persse, sest ma hüppasin tagasi näoli maha. :D kaunike.

peale kaheksandat muska tuli siia, jaurasime siin märkamatult pika aja. käisime alevis,ostsin mingit räigelt head kommi ( maasika-koore, OM NOM NOM). ja küpsist. küpsised on head.

ja üldiselt, mul on pohui, mul on kraana.

öö ja pühapäev

okei, esmaspäev on juba läbi, aga ma pole jaksanud siia sattuda.

niisiis, jätkame viljandijutlusi ja oleme jõudnud õhtusse. öösse õigemini. avamine oli päris hea pull:D
pidime keidiga lavale minema kuusalu delegatsioonina, läksime ka ja tegime seal väikestviisi tsirkust. väga eetiline vist polnud, aga peaasi, et endal lõbus oli. kamoon, 29 kooli ja kõik tuimalt seisavad, eih, me peame särama, maalt ja hobusega, nagu me oleme.
üldiselt toimus see pärimusmuusikaaidas. "koht, kus villased tukka viskavad".
garderoobinumber kaalus terve kilo, püksid vajusid sedamaid sentimeetreid allapoole, kui selle numbri sai kuidagi taskusse surutud. aga olgu, jubedad tantsunumbrid ja tseremoonia läbi, tiksusime koju. saalikesse. kuhu olid saabunud miinuskraadid.
keskööni sai seal saku tiimiga veidi juttu puhutud kui tuli aeg tuttu minna. 4 tundi ma lihtsalt piinlesin seal. külm oli, jalad olid külmakrampides, puhur tootis mu pea ääres külma õhku. mul olid kõik riided seljas, mis mul kaasas olid kaasaarvatud jope, aga mul oli ikka jube seal olla. kella poole viie ajal mõtlesin, et otsin uusi karjamaid ja läksin vanadesse pimedatesse koridoridesse luusima. ja ops, mingi nurga taga oli mingi hunnik vaipu või mida iganes. seal oli õhutemperatuur päris mõnus, niiet sinna ma magama jäingi.
hommik oli aga trauma. ärkasin selle peale üles, et administraator või keegi tegi lähedalasuvas köögis süüa ja kuulas raadiot. üritan püsti tõusta, aga ei. tuleb välja, et need vaibad olid seal tagurpidi ja mingite liimilaikudega. seega ma kleepusin, üleni.
üles ma sealt kuidagi sain. ja sita une tõttu läksid ka mõlemad mängud parajalt persse, aga neid ma kommenteerida ei viitsi, kuigi ühe neist me võitsime.
sõitsime tagasi, võtsime poest väikse viikümnevollise liivimaa palsami. hea magus lüristada seal bussis. kuusalust linna, sest mul oli ühikasse minekuni liiga palju aega. seal tibukesega vessubaari, piparmünt-kirss-ja midagi veel. maitseelamus polnud just kuigi märkimisväärne. aga noh, esimene korralik piip seal, eelnevatel kordadel on alati midagi metsa läinud.

see postitus juba pikkpikkpikk, jätkan järgmises.

Saturday, February 19, 2011

laiv reportaaž

viljandi spordihoone fuajee põrandalt otse.
sest meie suurepärases elamus wifit pole aga vaadates välimust, siis eriti ei üllatu ka. 
aga igaljuhul. kolmest mängust 1 on võidetud, seega kõik eesmärgid on täidetud. :D
nüüd võib rahulikult koju kruiisida.
peale mängu vedelesime saunus ja trippisime linna peale. Papa pizzas tegime väiksed pitsaringid. siit ka päeva küsimus: "Kas te siin pitsasid ka pakute?"
ja igaljuhul, mõnus lebs on olla. kohe peame mingile nõmedale kohustuslikule diskole möllama minema. 
oh ei.

aga noh, eks homme jällle. kui ühikasse jõuan. head aega.

Friday, February 18, 2011

khm.

johhhaidii, noored džentelmenid. on aeg magamaminekuks ja mul on uni ka, success.
igaljuhul, homme kell üheksa kurat teab kust väljasõit. wish us luck, pärdikud. või noh, pole vast vaja, nii või naa saame täiega kottidesse.
homme ehk tuleb reportaaž ka, kui läppar kunagi kotist välja peaks jõudma. ja kui seal perseaugus wifi on. parem oleks, raisad. a, kuna tegu on saaliga, siis kõigepealt paluks ühte elektrikontakti, ja siis võime wifit otsima asuda.

ilusat nädalavahetust ja head uut aastat.

ei tulnud...

...midagi välja mu filmivaatamisest.
veetsin hoopis mitmeid tunde cheezburgeris. ja naersin. oi kui palju.
vahepeal pelasin all Wiiga tennist ja mõõgavehklemist.  tänane trenn tehtud vähemalt.
ja nüüd jälle cheezburger. After 12 sektsioon.

i can has cheezburger?

sick bastard

neljapäeval jäin haigeks, matemaatikani pidasin vastu, kuid siis tõmbasin ühikasse tuttu ära. kella viieks oli äratus, et trenni jõuaks. siis oli tervis ka juba rööpais tagasi. poolteist tundi tiksusin saalis siis, tegime enamus ajast mingeid suhteliselt mõttetuid harjutusi kokkumängimise asemel. niiet noh, palju õnne, kui nv-l meil jälle sitasti läheb. täna, reedel, peaksin tegelt kell kaks poiste trenni nende vastu mängima minema, aga noh, eks teised tsikid saavad minuta ka hakkama. mul on siin kodus nii tore olla. pole ammu nii pikalt maganudki.ja oleks pikemaltki maganud kui Agapuu, vana tropp, poleks mind oma sõnumitega üles äratanud.
---
just meisterdasin endale neljakäigulise hommikusöögi, millest ma suutsin ainult 2 käiku ära süüa. kõht sai täis liiga vara.
---
mõtlesin, et jätkan täna oma "Road to Oscars"'it. kuigi mul on kõik parima filmi nominendid nähtud, vaatan siis ülejäänud kategooriad ka üle.

Wednesday, February 16, 2011

ujee

uus tegevus mulle terveks lõunaks/õhtupoolikuks. jälgin Kanepi vs. Petkovici mängu. noh, vähemalt numbrite muutumist laivis. asi seegi. pilti kusagilt ei näe. tennis ruulib.

mul on uni

nii uni. mingi pool tundi sai õilsat und magatud peale kuuendat, kuni mõni lohh, nimesid ei hakka nimetama, paugutas paar korda uksi ja nii tuli sliibile käntsel.
nüüd peaks õppima või midagi. või joonestama. mul jälle mingi tore virn teiste töid, mida tegema peaks. ma olen ühte mingit kuradi kastijoonist mingi 11 korda teinud. aga pole hullu, saabki kätt harjutada.
ahjaaa, see perverssne hamleti töö peab ka tehtud olema ja kurat ma ei oska ju. vastasin selle raamatu niigi mingi muinasjutuga ära. persse küll.eks tuleb appi vana hea google'i otsing.
ja homme füüsika kontrolltöö ka. panustan liiviku spikri peale, loodan, et seal puudujääke pole.

tahan õhtusööki juba, kalasupp sakib nii kuis jaksab.
---
juheijuheijuhei, leidsin mingi lehekülje, mis on Hamleti saatuse esseesid paksult täis. great success.

Tuesday, February 15, 2011

cosmokosmoos.

ma vaatan, et ma teen blogistamise kõrgstatistikat.
liiga palju postitusi juba minu kohta need poolteist kuud kogunenud.
aga noh, kui sama hooga jätkata, siis aastakokkuvõte tuleb raju isiklik rekord yo!
ja homme on nii nii pointless päev. vaid joonestamine teeb elu ilusaks ja seal ka mul kõik valmis, eks ma hakka siis teiste töid tegema või midagi. i like. nii mõnedki tumepruunid cornyd on juba soolas. cookie chunks, OM NOM NOM.
agaaa, ma vaatan, et blogi sisu hakkab mõttetuks muutuma võrreldes algusaegadega, kus käis filosofeerimine ja õiendamine erinevate jobude asjade kallal. oeh, kvantiteet biidib kvaliteedi. aga ega vist midagi ei käi väga pinda ka enam. kahjuks või õnneks või kuhugi.

ZweiPac

oo teisipäev, meil jäi 2 tundi ära. inku ja kehaline. uujeee.
niiet pääsesin peale kuuendat siia ära. mõte oli tuttu minna, aga kahjuks mõni tolgus rikkus mu rahu.
ja tuli välja, et mu toanaaber visatakse siit välja ja ma saan endale uue kamraadi, kes siin kunagi praktiliselt ei viibi. GREAT SUCCESS. enam vähem.
trenn oli hea. meid oli vähe, aga mängida sai ikka parajalt. põlvekaitsmete olemasolu tõttu ei läinud mul seekord põlved lõhki, nüüd läksid küünarnukid. ja peopesa, mille keegi mul küüntega lõhki tõmbas, särk oli veretäpikesi täis. nojah noh. tudu on peal aga magama ei taha.

gimmeh pizza.

Ma tahan saada keemikuks

ja siit mu uusim kirjand. oh damn me. hinne pole veel selgunud, eks varsti selgub. ja puhtandis on mõned asjad parandatud, siit toores mustand. kolmas lõik saksa täpsusest on vabsjee moondatud puhtandis, ma ei tea, mis sokki ma mustandis küll ajasin.

Üheksanda klassi alguses kirjutasin ma täiesti naeruväärse kirjandi selles, kuidas ma psühholoogiks tahtsin saada. Tegu oli tol hetkel täieliku väljamõeldisega, kuid praeguseks hetkeks olen jõudnud selgusele:tahan saada keemikuks.
Miks just keemia? Tegelikult pole ma isegi aru saanud, miks see nii köitvaks on muutunud. Võib-olla on asi selle arusaadavuses, vähemalt minu jaoks. Tihtijuhtub nii, et kui õpetaja mõnda uut osa seletab, vaevlevad enamik õpilastest teadmatuses ja arusaamatuses, mina aga saan kõigest ilusti aru. Lihtsast arusaamisest aga ei piisa, pean tõsiselt keskenduma ja keemia õppeainele rohkem panustama, kui tahan gümnaasiumi lõpuks vastava riigieksami pea täiuslikult sooritada. Samuti pean rohkem rõhku panema bioloogiale, mis on aga raskendatud, sest tundides me ei õpi sellest ausaltöeldes mitte midagi.
Ühtlasi meeldib mulle keemiaga seotud täppistöö, sest detailirohkus ja ülim täpsus on ühed mu parimad küljed. Eesti keeles see just välja ei paista, aga mujal olen saksa täpsusega, vähemalt enda arvates.
Peale gümnaasiumi on plaanis minna kas Tallinna Tehnikaülikooli või Tartu  Ülikooli. Esimesel variandil on paremad eelised, sest tegu on rakenduskeemia ja biotehnoloogia erialaga. See tähendab, et mul on palju paremad võimalused tööd saada kahte ainet korraga võttes, mitte ainult tavalist keemiat Tartus õppides.
Varem oli mul mõte minna Rootsi, Umea Ülikooli õppima minna, kuid Eestis, eriti Tallinas oleks mul tunduvalt mugavam, sest seal on juba korter olemas, ei pea ühiselamus elama või korterit mingi kõrgema hinna eest üürima.
Peale lõpetamist kõrgkoolist on mul võimalik tööle asuda keemikuna, tehnoloogina keemiatööstustes-ja firmades, erinevates laborites, riigistruktuurides, õppejõuna ja nii edasi. Eestis on rohkem kui sadakond erinevat keemialaborit, toiduainetööstust ja õppeasutust, kuhu saaksin tööle asuda.
Tahan õppida keemiat, sest teadus on pidevas arenfus ning tööd on lõputult. Juba Eesti mastaabis saaksin osaleda fossiilkütuste-järgse uue keemiatehnoloogia väljatöötamises ja juurutamises, kõrgtehnoloogilise tööstuse loomises ja arendamises. Teadus on tulevik ning ma tahan saada osa parema tuleviku loomisel.


uuesti läbi kirjutades mõtlen ma, et on ikka üks eriti pask ja arusaamatu kirjand. aga noh, mis teha kui juhe pidevalt kokku jookseb.

Monday, February 14, 2011

oi

oi oi, inimeste lollus on ikka piiritu.
õllepudeliga intra peale lällama ja vehkima ja siis vahele odavalt jääda on eriti kuradi tark. arvestades veel seda, et vastavad juua täis lapsed pidid järgmise sita peale siit lendama ka. ilusat pakkimist, tsikid. tuult tiibadesse!

okok

esmaspäev läbi.
mõtlesin, et ei viitsi Eesti laulu arvustust sel aastal teha. see kogu üritus on ausaltöeldes natuke pekki jooksnud, Purga & Co. pole ikka selliste asjade jaoks mõeldud. Outloudz on lemmar. ja Rolf, nagu millegipärast iga aasta. One on One on jätkuvalt parimlaul, mis sellel võistlusel kunagi tiksunud on. või nii.
agaaa nüüd, hakkan imepäraselt matat õppima, sest noh, trigonomeetria on kerge, aga kui midagi kahe silma vahele jääb, siis on ikka pekkis küll.
ja kehalisi katseid tegime ka. rippes tiksumises tegin isegi isikliku, ülejäänus on toimumas jätkuv taandareng. agaa, kõhulihaste arvu üle olen ma isegi uhke, sest on tunne, et ma olen oma teraskõtu natuke käest ära lasknud.

aga noh, lasen Progressiooni käima ja nii. ja kuulan intriige. päris huvitav.


aaaaaa, ja ilusat sõbrapäeva jätku. üks mõttetu päev. mingi eelmine aasta sai kirjutatud, et see peaks rahvuspüha olema, vale jutt.

Sunday, February 13, 2011

ouujeee

supahstaar käib hetkel. dynamite on absoluutne lemmar!
ja üldiselt, eelvoorud ongi kõige lahedamad, siis saab pulli ka. ülejäänu on pohui.

unemati paneme tatttiiiiiiiii

oh õnnetust.
aga aga aga, nädalavahetus. möödus kodunt eemal, välja arvatud reede. ja siis ma ka koritasin.
laupäeval hommikul linna, võrguvarustust siis ostma. pooleldi saime isegi asjad kätte. lühikesed püksid sain, kaitsmeid njetu. ja muidugi ka selle korra lambine ost-uued papud. armsad roosakesed.
igaljuhuls, juhuls, põhimõte oli meil tegelt kraanikaussi ostma minna. või valima vähemalt, millega me hakkama ei saa. keegi meist ei oska valida. isegi kui vanemad jõuavad mingile ühisele meelele, siis mina dissin nende mõtte kohe ära ja uuesti nullis, sest neile meeldivad jõle koledad kraanikausid.
ja jättes mõttetu möla. liigun põhiteemani.
läksin tibukese juurde. seal passisime veits telkut. extreme'i pealt tuli world combat league, ülilahe kaklus käis lihtsalt. naised möllasid ka, päris kuumad teised. mehelikult kuumad. üks mustanahaline mutt nägi välja nagu Star Treki Spock. vähemalt sonks oli sama. ja jutud.
siis väiksed vessubaari mõtted. arbuusi-meloni-virsiku remix for teh win! muidugi olid ka omad kannatused, aga ma ei jaksa kirjeldada.
nii, tagasi Sikupilli, huvitavad tegevused ja magama ära.
hommikul üles?! :O jah, nii on. jaaa järjekordsed huvitavad tegevused kuni võiduka lõpuni, mil mu pohmas vanemad järgi jõudsid, nii nelja paiku. poodi, kust me lõpuks põlvekaitsmed ostsime. chopsticksi, kana-küüslaugu nuudlid aaalriiight, tuba on siiamaani seda lebra täis.ja nüüd ja nüüd ja nüüd vaatan wipeouti, hakkan varsti homseks päevaks küpsetama jaaaa siis äkki jõuan veel eesti laulu arvustuse ära kirjutada? ei tea, tahan kommi.

Friday, February 11, 2011

jah,

Mulle meeldib ikka vuuke puhastada. ja keraamilisi plaate ka, ülejäänud koristamine võib omaette olla. ja ma pean sauna ja selle eesruumi ka ära desinfitseerima, persse küll.

direct me to the sun

mulle meeldib. neljapäev. eih. mis siis. 2 tööd ja mingi nõme kirjand. "Mina tahan saada..." ja amet lõppu. teist korda juba see sama jura. vähemalt võrraldes eelmise aastaga ei pidanud ma endale midagi kähku välja mõtlema, vaid plaanid olid valmis. Mina tahan saada keemikuks. varsti ehk lükkan selle üles ka siia, kui viitsin, kui esmaspäeval ühikasse jõuan. ausaltöeldes, mul on isegi tunne, et see võib mu siiani parim kirjand tulla, sest esmakordselt ma tunnen, et ma ei peksnud seal absoluutselt segast.pööh, see jube koolipäev läbi, tuli otsa veel keemia õpikoda, mis, nagu alati, oli khuuls. peale seda võrku toksima. sain servilt palliga näkku ja frustratsiooni väljaelamiseks tegin üle pika aja ühe parima ründelöögi. viha peab õigetesse kohtadesse koondama. ühikasse, ja siis toimus vaieldamatult kiireim kuusalus käik. bussiga sinna, 10 minutit konsumis, bussiga tagasi. 20 minutit kokku, hea töö. siis tegime tsernoga kultuuriõhtu ja joonistasime. ma joonistasin meduusi, millest pool tuli sitaks hästi välja ja pool näeb välja, nagu see oleks trammi alla jäänud. vinge.
ja reede. 5 tundi. kikuarstile. passi järgi. koju. ja jään ka siia.
ja homme. kõigepealt lähme vist linna võrku varustust ostma. ja siis vb jään linna ja sealt ehk pühapäeval siis ühikasse, aga see on vaid hüpotees. ülimeeldiv hüpotees, aga siiski.

Wednesday, February 9, 2011

movie night, kuuekümne teine jagu.

või midagi sellist.
hakkasin oma filmilisti vaatama, mis mul tehtud on. ja siis avastasin, et seda pole. arvutis kustus kõik ju ära, persse küll.
hakkasin siis meenutama ja tulid meelde Easy A ja My suicide.
esimesega probleeme polnud, see mainstream teema ja on üleval igal pool. suht J.Hughes teema. Ehk siis hea. Mitte selline tavaline klišeedest kubisev koolikoridoridraama.
jaaaa, My suicide on probleemne. seda pole lihtsalt kusagil üleval. independent movie ka ju, festivaliteema vaid. aga selle sisu köidab mind nii täie rauaga, et tõsiselt tahan näha.

ja Ly tuleb tagasi, JESS, ainus, kes Intsu suudab paika panna. hurraaaaaaaaaaa.

phahahahhaa

psühho koogikesed söödi ära, nüüd on siin nagu vangilaager. enne kööki ei saa, kuni sööja selgunud on.
mind teades, võiks öelda, et ma sõin need ise ära, aga seda ma ei teinud. psühho ju, kurat teab, mida ta sööb.

hea pull igaljuhul.

minult lasti ka teekarp pisduuri. ja kes ei tee draamat? mina.

ohoho

lolzor. mata periood tuli kolm. pakkusin, et läheksin lollidemaale, Rikma keeldus. Ütles klassijuhatajale ja peale kuuendat tundi langesin ähvarduste alla. lubati emale helistada ja öeldi, et mul pole enam tulevikku muidu. päris vinge :D
üldiselt, kolmapäevad on lebode lebod. majanduses tegime suurepärast äriplaani, kuidas 1 000 000 mitte toimivat pastakat maha parseldada ilma suuremat kahjumit saamata. meie, kriminaalid, tegime ülihea plaani. Satsile see ei meeldinud. liiga seadustega vastuolus. :D üldiselt plaan nii, et parseldame need metalli kokkuostu, võtame suurlaenu, kuulutametagasi maksmata kähku pankroti välja ja tõmbame riigist kiirelt nahui. sitaks hea. tahaks ära teha.

jaaa, eile. peale viiendat ära. Loksale. Foley ja Agapuuga sai timmitud. neljast kümneni. kell kümme olid kõik ära kukkunud. ei, päris vinge. hommik oli natuke vaevaline, aga ei kurda. vaatasime Resurrectionit ja poole peal vajus silm kinni. järgmine pilt on hommikul, kui ärkasin. voodis isegi.

nerd rage.

Monday, February 7, 2011

ihihi vaimustav.

ekool plaksti lahti ja tuleb välja, et Rebane on homme in tha mood. mõlemas tunnis tunnikontrollid. keemias kohe esimene tund ja ma ei viiitsi õppida, kell on palju ka juba. ja bioloogias vana hea korduvalt leierdatud fotosüntees. väga kaunis. ops, r2-st hakkab tramm ja buss ka kohe, lülitan sinna end. ehk vahepeal viitsin mingit keemia juhendit ka luua. ja peale trammi ja bussi mu ultimate lemmik Linnadžungel. massive.

joint account

esmaspäev oooo esmaspäev. ei visanudki koppa ette see esmaspäev.
esimesed tunnid venisid kui moos, matas sai arvestustöö tehtud. ma loodan, et 5, muidu on kõik persses. periood tuleks sel juhul kolm. pluss, ma pean ka kolmapäeval ühe paranduse viie peale tegema. muidu on küll kellad mis kellad mis kellad.
eesti keeles me loeme nüüd, sest hääl mõnel meist on läinud.jevgenka on isegi päris kuradi huvitav raamat. mitte eriti. aga ma võin teeselda, et on.
urramurra. kehalises trippisime heleniga lumelinnas ringi, äässs on jätkuvalt valus.
ja siis peale tunde ei jaksanud trenni minna, hakkasin filmi vaatama. "In The Land of Women". Suhteliselt tuim oli. Ei midagi erilist, aga pani natuke mõtlema mõndade asjade üle. paratamatus.
ja eile vaatasin "Another Gay Movie" ära. noh, vaadates ka pealkirja, pole varem nii geid filmi näinud, isegi "I love you Phillip Morrist" ei ületa. nii nunnu.

aga noh, siin ma nüüd siis istun. möödas hea hea nädalavahetus. ees sitem arginädal. oh õnne.
ja homme on meedia, pöidlad pihku, et seal midagi ei juhtuks nagu eelmine nädal. Kasega ma siiamaani ei räägi tänu eelmise teisipäeva intsidendile.

Saturday, February 5, 2011

oooo, lemmik!

avastades eile oma uue lemmikoha terves majas-vanni, kavatsen ma nüüd pidevalt seal vedeleda. muss tööle, strobo möllama ja lihtsalt mõtlen, passin, loen, midaiganes. me likey.

Friday, February 4, 2011

kettas väike tropp

no ei ole koll ees.
terve õhtu on peres arutletud, või siis irratsionaalselt mölisetud, selle üle, mis me perereisiga ette võtame. on kaks võimalust, kas kreetale või ütleme reisifirma asendusest ära, maksame trahvi ja lähme kuhugi Hispaaniasse või Portugali.
Kreeta vastu olen ma täiesti kategooriliselt, sest see linn, kuhu me läheme, tundub minusugusele tapvalt igav, sest seal on peamine rõhk ööelul, mida ma koos vanematega elada ei saa. pluss, satuks reis mu sünnipäevale ja ma ei taha seda üksikuna veeta, kalliread on hinge läinud.
Teides variandid olid veel Madeirale või Costa Bravasse või kuhugi sinnakanti, aga ma leppisin vastumeelselt vanemate Kreetaga, juhul, kui meile mingit paremat kuupäeva pakutakse.Hilisemas mais siis, 7,8,9 on Rootsi tripp, kuhu ma pean ilma Johnita minema ja on täielik mõttetus nüüd, sest a-klassi rahvaga, vähemalt omasoolistega ma läbi ei käi, kuigi võiks. huvitavad tundute küll.
ja kuradi rassistist isa, kes kategooriliselt Türgi ja selle elanike vastu on. esimest korda pean ütlema vanema kohta, et no on ikka kuradi loll. ega tema ju aru ei saa, et kõik kandid on ta "tšurkasid" täis.
mina tahaks aga räigelt Alanyasse uuesti, seal oli eelmine kord nii hea. shoppamisvõimalused viimase peal, rand hotelli tagaõuel, vaade vahemerele, pmst hotelli parim tuba, hea söök, kuradi täispakett, persse küll.

a jaa, ma tegelikult tahaks ka väga Madeirale, sest sellest linnast, kuhu pakkumine tehti on lihtsalt nii kuradi võrratu pilt tehtud, mis mind armuma pani, siin. saadangi hinnapäringu sinna, äkki lähme.

tegelikult ma enam üldse ei tea, mida tahta. kõik on nii persse jooksnud. tänks, marodöörid Egiptuses, kes te kõik ära nussisite kõik.
olen sellest tsirkusest väsinud ja tahan juba meie uut stroboga vanni testida, kusagil keskööl tiksun sinna siis.

Thursday, February 3, 2011

õhtune chillääksrilääks

avastasin just midagi väga head.
Otsides mingit 24/7 trummijabassi raadiot, leidsin ma hoopis midagi uut, hiphop jaama.
ja oujeee, kogu õhtu on see mänginud, koguaeg hea.
Niiet, Smoothbeats!

bueeenooo

sitt...ämbris sitt.

Egiptusel käntsel peal. Mais Kreetale või kuhugi sinnakanti. minge persse.
Olen viimasel ajal maganud rohkem, kui üleval olnud, tõeliselt tappev väss on peal kakskümmendneli ja seitse.
Täna oli esimest korda sel veerandil neljapäeva täiesti lõpuni ära. polnud põhjust põgenemiseks. Terve päev oli üks korralik tühikargamine. Eesti keeles lugesime mõlemad tunnid, võtsin Jevgeni Onegini ette. Luule, ajee. aga hetkel veel üllatavalt huvitav ja arusaadav, sama keiss, mis tartüffigagi. jaaaa, kuna Rikma on haige, peame me Laanpere uimast matemaatikatundi taluma, mis on täielik ajusurm selle kõige suurimates mõõtmetes. lollide tase jäägu lollidele, tahan tavalisi tunde tagasi kähkukähkukähku. no kamoon simmo, mitu korda peab ühte asja seletama ja seletama ja seletama. mulle tundub, et seal on kõik tunnid sellised, ühtegi ülesannet ei tehta ja ainult lastakse teooriat sadu kordi läbi. et ikka liitmise ja lahutamise kümne piires selgeks saaks.
vene keeles oli mingi töö, alguses panin täiesti lambiselt, aga siis hakkas loogika imepäraselt tööle ja lõpuks pääsesingi ainult kahe veaga. tunni alguses suutis halliksaar totaalselt kettasse ajada oma puudumistejauramisega. no fuck off tõesti.

Tuesday, February 1, 2011

ooooooooo tuleriidale

fml, no midas nyt?
valimiskompass näitas mu eelistuseks Keskerakonda, mis on ka mu real-life valik.
ja nüüd täiega kahelt poolt fleimi, tuleriidale saatmine. keskmine sõrm kase poole püsti ja möllud, mingu persse oma venemaasüüdistustega. ise ta ei saa munnigi aru.