Sunday, February 13, 2011

unemati paneme tatttiiiiiiiii

oh õnnetust.
aga aga aga, nädalavahetus. möödus kodunt eemal, välja arvatud reede. ja siis ma ka koritasin.
laupäeval hommikul linna, võrguvarustust siis ostma. pooleldi saime isegi asjad kätte. lühikesed püksid sain, kaitsmeid njetu. ja muidugi ka selle korra lambine ost-uued papud. armsad roosakesed.
igaljuhuls, juhuls, põhimõte oli meil tegelt kraanikaussi ostma minna. või valima vähemalt, millega me hakkama ei saa. keegi meist ei oska valida. isegi kui vanemad jõuavad mingile ühisele meelele, siis mina dissin nende mõtte kohe ära ja uuesti nullis, sest neile meeldivad jõle koledad kraanikausid.
ja jättes mõttetu möla. liigun põhiteemani.
läksin tibukese juurde. seal passisime veits telkut. extreme'i pealt tuli world combat league, ülilahe kaklus käis lihtsalt. naised möllasid ka, päris kuumad teised. mehelikult kuumad. üks mustanahaline mutt nägi välja nagu Star Treki Spock. vähemalt sonks oli sama. ja jutud.
siis väiksed vessubaari mõtted. arbuusi-meloni-virsiku remix for teh win! muidugi olid ka omad kannatused, aga ma ei jaksa kirjeldada.
nii, tagasi Sikupilli, huvitavad tegevused ja magama ära.
hommikul üles?! :O jah, nii on. jaaa järjekordsed huvitavad tegevused kuni võiduka lõpuni, mil mu pohmas vanemad järgi jõudsid, nii nelja paiku. poodi, kust me lõpuks põlvekaitsmed ostsime. chopsticksi, kana-küüslaugu nuudlid aaalriiight, tuba on siiamaani seda lebra täis.ja nüüd ja nüüd ja nüüd vaatan wipeouti, hakkan varsti homseks päevaks küpsetama jaaaa siis äkki jõuan veel eesti laulu arvustuse ära kirjutada? ei tea, tahan kommi.

0 Jauramist: