Saturday, October 30, 2010

oioi

oioioi, kuidas ma armastan netis täiesti suvaliselt jaurata, suvalistel teemadel ja ilma mingi seisukohata. lampi loobin sõnu, filosofeerin, ajan niisama paska ja lõpuks olen segaduses nagu kõik teisedki. siinkohal aga teeks enda hobikest ka täiega maha ja tsiteeriks: "Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded."

Luvluvluv


WOOOHOOO 29. detsember, Justin Bieberi fännide fantastiline kokkutulek. Olles ise mineja, tellin suure bussi, et ikka rohkem inimesi kaasa saaks võtta, niiet kes huvitatud, andke teada!
Sheeriks Facebooki linki ka, aga see on trollide poolt üle võetud. Trolls FTW!

Friday, October 29, 2010

ja mille kuradi pärast jälle piratebay ei tööta? kui ülekoormus, siis anname andeks, aga kurat küll.
piraatlus on inimkonna üks parimaid infotehnoloogilisi leiutisi.ausõna. ma pole juba ammuammu kinos käinud. mille kuradi pärast ma peaks maksma üldse millegi nii ebamugava eest? väljas on külm, sa pead kuhugi kinno sõitma, siis häbiväärselt palju raha kulutama, et pilet saada, siis läheb ju loogilise käiguna edasi see, et sa lähed kommipoodi, siis ostad popkorni ja juua. lõppkokkuvõtteks oled sa kulutanud sitaks plekki lihtsalt selleks, et vaadata midagi, mida sa oleks võinud kodus tasuta teha. tegelt, kui meelde tuletada, siis viimati ma käisin 1.märtsil Avatari vaatamas. Mäletan kuupäeva ainult seetõttu hästi, et samal päeval sain ma haiglast välja. Ja ka avatari oleks ma saanud edukalt kodus vaadata, aga ma tahtsin seda 3D biiti tajuda. täis mõttetu pask, ainult värvid olid ilusad. Ootasin ikka,et midagi lendab pidevalt näkku, aga ei. Ainus pingekoht oli filmieelne reklaam, kus mingi kärbes või misiganes ringi lendas. See tuletab meelde mingit aastat, milleks võis olla 2005/6 , kus ma käisin kinos mingit sellist filmi vaatamas a'la "Haikalapoiss ja laavatüdruk:3D". See odav 3D oli totaalselt parem ,kui see,mis nüüd on. Paberist prillid ja tavaar, aga kurat, pidevalt mingid rusikad lendasid ja tuld pritsis näkku, sitaks vinge oli. ma käisin seda 2 korda vaatamas isegi.
Rääkides viimasest toredast filmist, mida ma kodus toredasti vaatasin, oli Tekken. Äratundmisrõõm oli ikka fantastiline. Tekkeni mänge sai omal ajal ikka sitaks mängitud, Playstation 2 rokib. Kõik tegelased ilusti tuttavad. Ja kuigi mulle kaklusfilmid tavaliselt meeltmööda pole, oli see lihtsalt kuradi hea. Muss oli hea, stoori kulunud, kuid hea, kaklused olid khuulid. Kõik oli ettearvatav, kuid mis siis, rõõmu kui palju! Pluss, mul tuli ilge tahtmine seda mängida, aga kahjuks pole seda tehtud ei arvuti ega ka wii jaoks, niiet cäncel.
Aga jutt kommipoest ja popkornist ajas ila ikka voolama, kuis jaksas.

teepakikeee

eile linna homme linna täna koju.
Eile, 6.15(OH JEESUS) äratus, linna vanaema juurde. Seal kõht täis söödud ja uuesti tuttu ära. 12 üles ja linna peale hulkuma. hüppasin teise vanaema juurest ka läbi, siis roccasse. Läksin sinna toreda sooviga osta endale vaid kõrvaklapid ja pokkerikomplekt, kuid jälle error ja tulin tagasi ka uute hilpudega. Pluss, pokkerikomplekti ma ei saanudki, homme ehk. Homme üldine plaan talvejopet hankida, varem ei näinud ma selleks erilist vajadust, aga ma nägin croppi vastas olevas poes ühte ülilahedat jopet, niiet mõte muutus.
see vaheaeg on ikka üks paras pask tegelikult, midagi ei toimu, kuhugile ei lähe, kodus kassid, ei tea küll miks. Neeme on ikka meelelahutuspaik number üks.üks.üks.
rääkides vahelduseks ka kohustusliku kirjanduse teemadel, pole mul jätkuvalt midagi loetud. Olen aga lugenud paar palju huvitavamat asja läbi. Üheks neist raamat, mille pealkiri oli "70 vandenõuteooriat" või midagi sellist. Kuradi huvitav oli, alates ufodest lõpetades atentaatidega. Kusjuures, ma olen tihti usaldanud pigem vandenõuteooriaid kui seda, mida lihtinimestele ette söödetakse. Teine oli fantastiline "Voonakeste vaikimine", sada korda nähtud film, aga raamatut polnud ennem kätte võtnud. Btw, tahaks c.s.i. raamatuid lugeda. Ma ühest variandist lugesin kunagi mingi veerandi ära, sitaks huvitav oli, aga siis lähenes raamatukogu tähtaeg jaa see jäi pooleli.
Olin nooremana suht suur raamatusõber, millegipärast hakkab see fiiling vaikselt tagasi tulema. vahepeal oli konkreetselt pohui.
A ja ma avastasin salarelva, kuidas järgmiseks balliks valmis olla. mulle kingiti eelmistel jõuludel(?) tantsuraamat, niiet jeaaaah, kunagi ehk sirvingi seda, siiamaani pole puutunudki. Ei tegelt, ma korraks vaatasin, mis tantsud seal on. nähes,et disko oli ka sees, vaatasin seda korra, märkasin midagi nähtavasti äärmiselt naljakat ja panin raamatu kinni. See diskovaade oli analoogne sellele.
aga kopraonud, ahoi.

Wednesday, October 27, 2010

22.okt. vist?!

mõtlesin,et räägiks ballilloo ka ära. läksin üksi, jumal tänatud, ja meelega üksi. See otsus päästis mind tantsimisest peaaegu täielikult, v.a. 3 tantsu, mis ma seal vahepeal koperdasin, üüberfeil. Järgmine aasta, kui korraldamiseks läheb, siis peaks vähemalt üritamagi nendest tantsuvahetundidest osa võtta. Ja miks vältida tantsu? Kordan uuesti, ma vihkan tantsimist, kuna mul pole selleks absoluutselt mitte mingisugust oskust, midagi läheb alati sassi.
Kell 8 see algas, südaööl lõppes, seega 4 tundi pidin ma seal ootama, millal küll ära minna saaks. Vahepeal oli isegi talutav, aga siiski oleks parema meelega Koogile läinud, kus kuulduste kohaselt pidi suht khuuuls olema. Balli lõppedes kähku riietusruumi, normalbiit hilbud selga ja edasi alevi suunas. Ja kingade vahetamine pehmete papude vastu oli lihtsalt ülim rahulolu.
Meanwhile, in China... oli koolitee muutunud uisuväljakuks, ühe korra oleks peaaegu maaühendus tulnud, kuid olen tšempion ja jäin jalule.
Aftekas oli küll raju. Koogilt tulnud neeme rahvas ja paar ülejäänut olid juba korralikus seisus, Sven ei märganud tund aega, et ta sõrmest voolab täiega verd, pluss kõndis ta ühel hetkel lihtsalt suvaliselt minema ja keegi teda enam ei näinud, hiljem tuli välja,et ta olevat koju sõitnud. jope peaks tal siiamaani õllekas rippuma. Siis näiteks üks vaieldamatu hitt oli see, kuidas Triin(reinu õde jep. :D ) ikka korralikult ära pööras. Täielik loom ikka(ei tegelt jumala huumor ikka,tahaks teada, kas rein digimuutuks ka), ahistas Aksit, kasutades viimase nõrka olukorda ära(too magas), tantsupõrandal oli täielik jumal ja ka lauatantsust ei öelnud ta ära. Ma pole veel küsinud, kuidas järgmine hommik olla oli. A, siis me hüppasime kord Kati, kord Heleniga Hakust läbi. noh, ülejärgmine korrus lihtsalt. Läksime sinna, tantsuplats täiesti tühi, või tähendab, et kogu koht täiesti tühi. Ja siis me reivisime! Ajasime piletimüügis mingit jama kokku, et meile räägiti,et mingi 4 inimest saaks tasuta sisse, mis vist isegi ei olnud väga vale, sest keegi tõesti vahepeal midagi sellist mainis. Pärast, kui Heleniga läksime, oli inimesi juba oioioi, lausa 4. Siis jälle reivisime ilusti oma kümme minutit ja kobisime õllekasse tagasi. Tahaks veel sinna. A õllekas oli muss parasjagu õudne, ainult ühed ja samad laulud olid korduses, pärast läks lõpuks heaks, nii seitsme paiku. Kaheksaks jõudsime Kerli juurde, jumal tänatud, et ta seal lähedal elab. Siis tuleb välja, et ta jättis oma mobiili sinna, dvj, tagasi. Ja siis ruttu Kerli poole uuesti ja seal tuttu ära.
Hommik. Mul oli tunne nagu mulle oleks päkapikk suhu sittunud. Nurgapoodi siis kähku, ostsin ühe kohupiimarõõmu ja lotte mahla. :D Ema järgi, kojuminek, sliip pühapäevani.

Nüüd siis lõpuks vaheaeg, võinoh, vaheaeg on poole peal juba aga mis siis. ja saaab magadamagadamagadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. jeaaah.

Sunday, October 24, 2010

olles kõik välja mõelnud.

mulle meeldib asju kaugele ette juba ära mõelda, nüüd ka seekord.
kuna sisekujunduse õppimise idee on natuke kopa ette visanud, või õigemini avastasin ma,et mul on mingi kahtlaselt imelik maitse ja see kuhugi ei kõlba, siis avastasin teise kutsumuse, mis mulle väga meeldib, nimelt tahan keemiat õppima hakata. Lemmikõppeaine koolis, ainus koht,kus ma praktiliselt kogu teemast aru saan. Pluss, õpikoda on ka sitaks awesome.
Nagu mulle lõpuks kohale jõudis, ei ole mul eriti enam põhjust Tallinna õppima jääda, kuna korter on välja üüritud ja see oli ainus Tallinna ülikooli valiku põhjus. Niisiis, kas keemiat õppima minna Tartusse või tõmbaks kuhugi välismaale ära. Rootsi või kuhugi.

a ja mul on tunne nagu minust on autoga üle sõidetud.

Tuesday, October 19, 2010

cuddy airlines

avastasin uue skilli, mulle meeldib paberlennukeid tuunida. niisiis loon oma korporatsiooni.
ehitasin matas eriti võrdse hävitaja. kahjuks see ei lenda. panin liiga palju raskusi peale.

aga praegu. mängin solitäääri ja kuulan meediaõpetaja jutustlusi.

eile. tuunisime toa seina ära, varsti pilti ka. ja lõunasöögiks olid friiikaaad jeaaaaah.

a pärastpoole kirjutan veel, kuigi õppida on vaja. vist.

Sunday, October 10, 2010

rets

foxxxeyyyyy

noh, mis seal ikka. oleks midagi nagu paremat oodanud, arvestades retsijate klassi,kuid vähemalt saime ajendi, et meie teeks selle tunduvalt parema. Ja see õuuuudne jura,mis me lõpus sööma pidime, ajas mind pakkima ja tekitas allergia. aga kliistri seest õunade näksamine oli päris great, vähemalt saavutasin masterleveli.a ja hommikuse teatevõistluse ajal ikka masterfail, kui mu koordinaadid täiega mööda olid ning ma kuhugi väga mööda kohta sattusin. kõik arvavad,et ma lõin pea vastu seda aknalauda ära. ei löönud. või vähemalt ma ei tundnud seda.

ja mu reielihas läks plaktsi jälle katki. seda juba tegelt neljapäeval, aga unustasin mainida. nüüd on jälle normaalsel trennil kriips peal ja murdmaad ja 100m ei saa ka kuidagi joostud
, eks need hüüumärgid varsti ühtedeks saavad ka.

eile. onni juures nagu ikka, ainuke entertainment oli fat fuck ja tema seiklused maas.
täna, pühapäeval, käisime linnas. vanemad otsisid terve linna jyskide pealt ühte lauda taga. mina sain hunniku kellukese limonaadi^^

Thursday, October 7, 2010

oh õnnistust

täna oli fantastiliselt jobu päev.
kossuvõistlused olid, kolmas koht. ja ma hakkasin ainult 2 korda nutma. :D
esimene kord siis, kui ma täie hooga kellegilt otse piki nina sain täie laksu ja mul hingamine mingi l põhjusel kinni jäi. teine kord siis, kui lauast palli püüdes mu parema käe sõrm korraks vist liigesest välja käis. aga eks tongi sai ka kõvasti. mu eriline feilimine esimeses mängus, kus ma ei teinud just suuri vigu, aga niisama lollitasin. või siis hetk, kui keegi meilt oli tagasimängu tegemas mulle söötes ja ma üritasin seda päästa hüpates üle keskjoone ja maandudes põhimõtteliselt sillas. selg sai natuke valu ja ikka oli tagasimäng, aga savi, stiilipunktid meile. ja 9-st vabaviskest suutsin ma ainult 1 sisse visata, aga noh, eks kossus on mu koordinaadid alati perssekukkunud olnud.

Wednesday, October 6, 2010

lay your body down, lay your body down, lay your body down

Crossfire. Kurat kui hea laul.

igaljuhul, täna võistlused. Hästi läks. põhimõtteliselt. Kolmas koht riiklikel teatejooksudel, ehk siis meie kool on Eestis jätkuvalt kolmandal kohal. Igaljuhul,minu panus oli väike, kuid ise olen esitusega rahul. Sealt tulles oli hea tuju, kossutrennis oli hea tuju, nüüd on tuju nullis. ma ei tea miks. lihtsalt täielik tülpimus.
a siinkohal ka sorri bussivendadele, kes meie pärast 10 minutit kauem bussikas pidid paratsema.

Homme siis kossuvõistlused, oh seda õnnistust. Tavaliselt ma olen närvis enne võsitlusi, aga selle üle on konkreetselt pohhui.

Kahest matatunnist, millest ma ilma jään, pole pohhui. Teisipäeval arvestustöö, mille ma pean kindlalt viie saama aga noh, eks need puudumised maksavad kätte.

Rääkides muudel teemadel, ootan reedet. Retsimine, õhtune jämm. Juhul,kui see muidugi toimub. Parem oleks,kui toimub, muidu on küll päris perssekukkunud. Tsernoga mõtlesime keset jämmi Kussa lõputule teele minna ja vaadata, kui hulluks me lähme( ihihi :D ), aga kahjuks ta jätab reede vahele :( kurja.

a ja mul on mobiilis veel teemasid, millest kirjutada, küll kunagi jõuan.Tuesday, October 5, 2010

Tariif on 15 krooni minut.

Ma olen mõelnud, et maailma parim töökoht peale kommivabrikus töötamist on kindlalt infoliini töötaja olemine.
kuradi palju nalja peaks saama, kui mingid jokkis vennad küsivad nii andekalt lolle küsimusi, et krambid on pea iga kõne peale. ka niisama pulli tehakse ju pidevalt.
näiteks isand Tserno pidevad küsimused: "palun positsioneerige mind." või " kus me oleme?"
igasugust sitta on kokku räägitud.
või siis näiteks loomaaia infotelefon. tuleb meelde üks hea pull sellega: "Tere, kas loomaaed? Ega teilt tiigrit rentida ei saa?" "Kas te neegreid müüte, tahaks ühte." "Palju teil need šimpansid maksavad? Mul oleks sõpra vaja."
Või mureliin. "ma ei oska pannkooke teha", "ma olen nii tühine inimene","leidsin oma toast laiba, mis ma teen?" ja nii edasi.
aga olgu, praegu lõpetan, meedia on täistuuridel.

öökull

mul on mobiilis märkmeid, millest ma kirjutama siin peaks ja kuna mul meedia töö valmis, sis ma kasutan hetke. igav on :D
alustagem.

stress, pidev stress.

meedia, jätkuvalt.
kuradi gei, mul on sitaks pinget peal hetkel.
Homme võistlused, ülehomme võistlused. Riiklikud teatejooksud ja koss, oh juudas.
Ajalehega on ka tähtaeg lähenemas, täna nagu alustasin, küsisin intervjueeritava õpsi emaili, unustasin paari sekundiga selle ära. persse küll.
Entertainment lehekülje peaks ka ära tegema. saast. filmindus on vähemalt hea teema.

jumal õnnistagu lolle

oh seda õnnistust,et mu toas nüüd 3 hullu on. igaõhtused kaklused ja räuskamine. No kurat, kellel lõpeb padjasõda verise seljahaavaga? ainult meil. pudeliga otse kolmandasse silma on ka tore saada ja eriti meeldiv on prügikaste voodite peale tühjendada, nii et tekk jogurtit täis saab. kaarte pelada on võrdne poole hommikuni ja rämedaid pettusi teha, kahjuks on põhiohver asjast vaikselt aru saamas. läpakaga on ainus probleem. ise ei saa enam vabsjee seal oldud. aga olgu, jobinad kuulavad nõmedaid raadiojaame, kus tuleb ainult mainstream sitta. eile oli hea, öösel panin r2-e linnadžungli peale ja ma kogemata armusin hiphop mussi ära, aga mitte mingisse järjekordesse mainstream paska, vaid näiteks see. soulful aye. a btw, jälle on meediatund.

ja 3 inimese lisandumisel muutus tuba järjekordelt, nüüd olin kuri, võtsin pool tuba enda valdusesse lihtsalt põhimõtteliselt, aga kitsal voodil on lihtsalt väga parakas magada, pole mitu ööd korralikult tudu saanud. pask.