Saturday, April 24, 2010

boo

Privv. I'm officially fucked. Sest et otseloomulikult ma ei suuda nii palju õppida ja ajud lähevad vussikrussisussi.Karbussi ka veel lisaks.
Ja homme on eesti keele proovieksam. Aga see on poh, sest öeldi,et tuleb üks eelmiste aastate töödest. Ja mina,nagu ikka, tõmban kõik eelnevad variandid alla ja täidan ära. Sest mina ei suuda ju kunagi ausalt mõnda tööd teha. Peale seda suuremat sorti väikest pingelangust kavatsen end kännuämbliku staatusesse juua. Lihtsalt. Eriti veel siis, kui asi peaks täiega persse lendama.

Monday, April 19, 2010

minu nägu siin, minu nägu seal

ammu olen ma tahtnud möliseda kusagil nendest, kellel nähtavasti kodus kunagi midagi paremat teha pole, kui endast koguaeg pilte klõpsida. MADAFAKING GET A LAIF, HOMOKESED. te olete kohati ilusad küll, ei pea seda koguaeg õnnetute koledate ees lehvitama :D

Saturday, April 17, 2010

aga Viljandi võistlused jäääääävad ära, fakkkkkkjejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

hävitatud laupäev?

indeed so.
Kuusalu valla mv naiste võrkpallis siis. Suht mõnuga ebaaus, sest ülejäänud olid kahemeetriste liikmetega võistkonnad kelle keskmine vanus oli u. 30 aastat. jebbbaaaaaaaa.
Aga ses suhtes väga ei kurda, et 4. koht siiski. Aga ajaraisk. Sest mul on vaja õppida,õppida ja veelkord õppida. Palju õnne mulle.

Friday, April 16, 2010

Aintz ruuulib

Niisiis, mu TKG-s käigust. Jõle mõnusalt nostalgiline oli kõik, mingil hetkel tahtsin isegi tagasi sinna suunduda aga see selleks. Õpetajate toas kohtusin Ainoga, kes üllatusüllatus, ei olnudki nii väga munn seekord. Kildu rebis hoopis. Ütles lihtsalt, et mine võta raamatukogust õpik, tuubi pähe ja helista, millal eksamit tahad teha. Olgu pealegi, ronisin siis raamatukokku, kus peale veerandtunnist selgitamist ja kätega vehkimist sain ma oma raamatu. Seejärel heitsin osadele vanadele kamraadidele pilgu peale ja tõmbasin uttu.
Aga silmaarst oli küll superluks, mulle pandi järjekordselt neid lahedaid tilku silma, mis pupilli iirisesuuruseks enam-vähem teevad. Ja nüüd ma lähedale ei näe, suurepärane.

guess who?

ok, aitab tühjusest.
kui millegist muust rääkida pole, räägin hetkeseisust.
ehk siis tuleb minu elu suurepärane monoloog.

Niisiiis, alustades tänasest.
Täna tõotab tulla üks traumeeriv päev, sest ma pean minema TKG-sse ja kohtuma suurepärase Ainoga. Aino on väga tore. Ta on totaalne munn. Ja kõik, kes on minu vastu munnid, saavad sama palju vastu seda armastust. Aga miks üldse TKG-sse ? Sest, geenius nagu ma olen, suutis teha nii,et selle klassi lõpus tulevad mulle kõik viied. Aga kiituskirja ma ei saa, sest 7. klassi loodusõpetuse hinne oli mul 3 või 4 . Niisiis, pean ma parandama loodusõpetuse hinnet TKG-s. Ja nad korraldavad mulle eraldi eksami selle jaoks. Niiet erinevalt teistes, pean mina tegema 4 eksamit. cyka!
Aga ei kurda tegelt, vanu houmisid on ka tore vahest näha.
Tulemusi näete järgmises postituses. Juhul, kui ma muidugi seda ära ei unusta.
Peale selle lähen ma veel silmaarstile, sest ma olen pime. Reaalselt. Ok, mitte väga, aga piisavalt.
Nädalavahetus tuleb nii gei, kui vähegi olla saab.Mõlemad täis võrkpalli.
Laupäeval on Kuusalu valla meistrivõistlused ja pühapäeval segavõrkpalli võistlused Viljandis.
Ütleks, et valla mv on suht pohh, aga need Viljandi võistlused tulevad täiesti kohutavad. Viljandi omas on võitkonnas 4 tüdrukut ja 2 poissi. Me ei tea, kes need poisid on ja me ei oska nendega kokku mängida, niiet suht persses seis. Aga bussireis on lahe vähemalt. Saab Kihnu Virvet teha jälle niikaua, kuni hääl kaob enam-vähem täielikult.
Aga ma nüüd hakkan sättima vaikselt. Wish me luck.