Friday, February 26, 2010

ei näi sel teel lõppu tulevat...

...haiglast välja saamisel otse loomulikult.
keegi ei tea midagi ja ma pean veel vähemalt nädalavahetuse siin passima.
Niiet, vb. tuleb blogikirjutamises natuke aktiivsem periood, fuck yea. :d

Thursday, February 25, 2010

miks mul nüüd kuidagi palju vaba aega on?

3 postitust päevas? my god, mis juhtunud on?
haiglasse sattusin, see juhtus.
neerudega miskit viga, keegi pole sõnakestki rääkinud.
eile öösel platseerusin siia, mu palatikaaslasteks on mingi väike poiss ja ta ema, kes vaatavad muumitrolle koguaeg. jeeeee.
üldiselt. toit on täielik pask. arstid pole just lahedad, või õigemini pole ma neid eriti kohanud. kanüül mu kätus valutab. ja üldiselt tervis on sitt.

Tuesday, February 23, 2010

aga kirjandeid kirjutada ma armastan.

ei, niimodi ei saa just öelda, aga midagi sinnakanti küll. mu suurekssuureks üllatuseks.
viimati kirjutasime kirjandi headusest ja viisakusest. mõte jooksis tugevalt kokku alustuseks ja millest seal ikka kirjutada. kõik on teada. igas inimeses peitub kübeke viisakust ja headust, ebaviisakust ja halba. mõttetu teema üldiselt, eriti veel selle koha pealt, et kirjutama pidi ka enda kogemustest seoses viisakuse ja headusega. jõle tore küll. ma ei vaata inimesi üldse selliste aspektide pealt ja mind ei huvita ka eriti. olen halb nännänänääääääää.
aga seda ma ei tahtnud igati roosilisele Jalakale esitada ja kirjutasin mingit totaalset kelbast kokku. kui tagasi saan, siis saate ise ka seda jama lugeda. olge lahedad,head ja viisakad aga edasi.

Monday, February 22, 2010

MA POLE SURNUD!

mul lihtsalt pole aega.
ja millestki pole kirjutada ka.
agaaa chillax, mul ainult 1 asi veel ära teha ja siis on aega nagu raba.


ja mu lubadus iga päev pohhuilt 1 postitus teha failed big-time. 2 kuu võrra.

Saturday, February 6, 2010

Eurotrall

Aasta suurim möll algab ja seda Eesti eelvooruga, siin siis arvamused lugudest, mis meie rahvuslikus finaalis kisklevad. Üldiselt võib juba ette öelda, et selle aasta valik on suhteliselt kesine ja vaikselt juba hakkab häirima Purga üli-funky vms muusikamaitse.
Kuid asuks siis asja kallale, maailmaparimmuusikakriitik ftw!
1.Iiris Vesik-Astronaut. Mitte euromaterjal ja see kohutavalt peenike hääl on kohati häiriv. Laulul iseenesest pole nagu viga midagi, kuidagi venib, aga meloodia on hea. Üldiselt tänu ta häälele pole sõnadest eriti midagi aru saada niiet ei suuda seda ka astronautidega seostada, kuid hullu pole.
2.Disko 4000-Ei usu. Kuidagi üldse ei ole nagu usutav,et sellistelt muusikutelt midagi sellist välja tuleb, arvestades, et kõik tegijad on seal nagu rokipeerud pigem.Muidu kehv lugu suhteliselt, Järvise hääl jätab soovida, sõnad on kehvad, biit on halb ja primitiivne. Ei sobi ka eurovisioonile absoluutselt.
3.Rolf Junior & Violina-Maagiline päev. Parim lugu ja sobivaim eurolugu tänavuses finaalis. Esimene neist kümnest, mida ma üldse kuulsin. Jäi kõrvadesse mõnusalt kummitama ja tekkis soov veel kord seda kuulata. Võib-olla lööks isegi rohkem läbi,kui sõnad oleksid inglisekeelsed.
4.Mimicry-New.Ei sobiks Eurovisionile. Mitte mingil juhul, rahvas ei saaks lihtsalt Kene aksendi võludele pihta. Pluss on tegu suhteliselt kehva lauluga. Eriline, kuid mitte meeldivalt.
5.Marten Kuningas & Mahavok-Oota mind veel. See biit on kuidagi nii tuttav! Üldiselt võimas vokaalne osa Marteni poolt ja üldse enam-vähem hea lugu. Ma isegi ei oska öelda, kas see sobiks eurole või ei, kuid kaldun teise variandi poole pigem vist. Inglisekeelne lahendus oleks võib-olla isegi parem olnud.
6.3 Pead-Poolel teel. Ok, tõsine ERR-i,R2-e ja Purga korruptsioon. Puhas pask ju, või noh, mitte kõige hullem, aga Eurovisionile selline ei kõlbaks mitte mingil juhul.
7.Lenna Kuurmaa-Rapunzel. Tõeliselt mõnus old-school vibe'iga lugu ,kuid kahtlen,et selline läbi lööks. kuigi laul iseenesest on väga väga hea, nagu kõik, mis Epliku käte alt läbi käib.
8.Malcolm Lincoln-Siren. Ma tõsiselt ei viitsi seda kuulata, esimesed 20 sekundit ütlesid kõik. Uina-muina I say.
9.Groundhog day-Teiste seest kõigile. Iseenesest väga hea laul aga jällegi võib selliste laulude puhul eesti keel kahjuks tulla. Muidu isegi vist sobiks eurokale. Jäi kuidagi lühikeseks ka millegipärast.
10.Seda Tiiu Kiigu laulu ma ei viitsi kuulatagi, jumala pohhui. Netikommentaaride järgi juba aru saada, mis jamaga tegu on.