Sunday, January 31, 2010

The IT-crowd

Pühapäeviti ETV kell 20.30 , parim telesaade Eesti telemaastikul.
Üldiselt see saade on juhendajaks inglise huumori mõistmisel, mis tavaliselt kohale ei jõua. absoluutselt.

Saturday, January 30, 2010

"Raha ei tee kedagi õnnelikuks."

vaidleksin antud väitele tugevalt vastu. Mind küll teeks, sest meie materialistlikus maailmas on tegelikult raha tähtsaim kõigest. Puudu jääks armastust, aga ma julgen öelda, et ega eriti ei huvita küll. Mehe saab nii või teisiti, rikastega abielluvad kõik. Ja tooksin välja mõttetera " Kes elab armastuse nimel saab varsti nälga tunda." Pärit on see Tipi ja Täpi kullalaulust. Või vähemalt oli see midagi sinnakanti.Õige ju. Kes elasid armastuse nimel? Hipid. Ja kes nad olid? Vaesed narkarid.
Kõva elu ju.
Üldiselt raha teeks mind väga ja väga õnnelikuks.

Monday, January 18, 2010

kas ma olen kõikide arust superman või mis nagu toimub?

selline pinge on peal lihtsalt. 2 olümpiaadi, millest üks on laupäeval ja millest ma sain TÄNA teada. Siis kuradi vene keele KT, mitte kui sittagi aru ei saa raisk. Kolmapäeval kõnevõistlus(no oli seda veel vaja?). no möll käib, aga ma arvan,et ma lihtsalt tapan ära ennast selle tempoga.

Sunday, January 17, 2010

sisukus, mis tapab.

sorri, et ma kirjutada pole jõudunud, aga see nädal on olnud üks kiiremaid ja sisukaimaid üldse.kuigi järgnevalt tuleb välja,et ma nagu midagi õieti ju ei teinud, polnud mul siiski pmst mitte ühtegi vaba minutit. Kõigepealt esmaspäeval algas kool. nuss värk arvestades sellega,et ma ei saanud öösel mitte ühtegi tundi magada, vaatasin nightchati retarde. Niinii, esmaspäeva ma tegelikult eriti ei mäletagi, ma olin kooma kukkumise äärel, õhtul sõitsin autoga linna, möllasime poodides vastu minu tahtmist ja jäime linna ööseks. teisipäeva hommik, jälle peab vara üles tõusma, laevale oli vaja jõuda. Nii, laeval jõin ära meeletus koguses kohvi, ema kaardiga ofc. jejejeje.
ja seejärel läks trall lahti, päev otsa poodides KÕNDIMIST, fakkkkk juuuuuuu, mu jalad olid täiesti ribadeks. aga vähemalt sai lõpukleidi, särgidvärgid. ja tagasi koju jõudsin ka alles mingi kuradi 2 öösel seega olin ma ka järgmine päev koolis täiesti masendavas seisus. aga soome laeval tagasi sõites kohtasin mingeid väga täis aga nunnusid soome kutte, khuuulz. kolmapäev-unes.
neljapäev- ballett. Sai 2 ja pool tundi tšekkida meestantsijate jõhkraid kannilihaseid, tore :)
ja siis jälle hilja öösel magama, reedel ujumisvõistlused. ja jumala pohhui,mis koha ma sain suht, peaasi ,et kähku sai ära ujutud ja tuli isiklik ka vähemalt. LÕpuks sai magadaaaaaaaaaaaaaaaa.

Sunday, January 10, 2010

hahhaaha.

just hakkasin oma telekat vaatama, kuid midagi oli valesti, nimelt lülitas see end kohe välja tagasi.
lähemal inspekteerimisel leidsin vea põhjuse:väike õde oli videomängijasse toppinud käärid ja lusika.

that's just wrong, bro.

Jutt sellest siis, et mind on juba pikemat aega häirinud üks reklaam/annetusteatis/vms Delfis või kuskil, kus on kirjutatud mingi väikese tüdruku haigusest, palutud raha ja veel oli sinna lisatud pilte sellest väikesest tüdrukust. Kohutav ju, lapse eksploiteerimine raha saamiseks on üks kõige haigemaid asju, mida inimene teha saab ja veel haiget last tema haiguspiltidega. Okei, peab tunnistama, et äriliselt on kõik väga hästi läbi mõeldud, sest piltide vaatamisel läheb inimestel süda veel härdamaks ja raha lendab, aga SIISKI, julm tegu. ja nii kaua, kui see kuulutus seal on ,nii kaua ma Delfis ei käi. Fuck off, Delfi debiilik.

Saturday, January 9, 2010

Space via Guugel Öörth

Kuna talviti on liigaliiga külm, et öösiti tähti vaadata, pean ma oma massiivset tähtede vaatamise tungi rahuldama Googleööörthiga. Ja peaks mainima,et pilt võtab hingetuks, kõik need värvilised galaktikad ja tähed ja udukogud on nii kaunid isegi ekraanil. tegelikult, tähtede vaatamine on suvel üks meelistegevusi, on ju väga mõnus võtta kell kolm öösel endale teetass kõrvale, istuda aias lamamistoolile ja siis lihtsalt pilgud taevale suunata. Eriti soovitan seda tegevust augusti 2-l nädalal teha, siis on suuremat sorti tähesadu, kirde suunas, veidi allpool Kassiopeiat.
a btw, Guugelöörthiga käisin Marssi ka uurimas, jumala khuuulz.

Friday, January 8, 2010

parim, mis minuga eile juhtus!

oli see, et ma avastasin enda jaoks uue DnB raadio. SWEEET!!!
kurat, kui mõnus see on, ja lehe kujundus on üks parimaid,mida ma näinud olen. Eelkõige seetõttu, et see on nii mõnusalt ROOOSA!
Ma arvan, et ma jätan Bassdrive'i mõneks ajaks maha ja kuulan lolitkat. Pmst määrav tegur on see, et Lolitkas näeb laulu ja esitaja kohe ära, Bassdrive'is peab kusagil foorumites ja chatterites möllama hakkama. niiet, lapsed,kõik parematele karjamaadele, roosadele karjamaadele!

Thursday, January 7, 2010

mannavaht.

a btw, ma hakkan nüüd igapäev postitusi tegema, pohhui millest, kasvõi esimesest sõnast, mis mulle pähe hüppab.

deep.

avastasin just, et ma olen üks ilge lohhhh( что за хуй! ).
tegelt ka, ma ei mõtle üldse teiste peale, solvan neid ja teen haiget täielikult alateadlikult.
asi on selles, et ma võtan asju kõike enda järgi, ütlen seda, mis mind isiklikult ei solvaks ja millest oleks mul jumala pohhui. seega nüüdsest otsustasin ma, et ma olen koguaeg vait lihtsalt, vastan, siis ,kui midagi küsitakse, muidu suu täielikult lukus. ma ei taha lihtsalt rohkem haiget teha, jumala nuss tunne on. tegelikult, vaikus on khuuulz asi, lihtsalt kuulad, kuigi vahel on tahe vahele möliseda,kui ikka väga mööda pannakse....kuid jään oma liistude juurde ja vaikin.
ei tõesti, toimub sõnatsölibaat, aga ainult tõsielus, not over the internets.

Wednesday, January 6, 2010

тактак...музыка!

Nagu sooviti, siis järgnev iba räägib mu muusikalistest eelistustest ja sellest pasast, mida ma absoluutselt ei kuula.
Nii, nagu varemgi kirjutatud, meeldib mulle kõigekõige rohkem drum and bass. Aga, mitte selline lõhkumine, vaid just rahulik, chillout - liquid funk. see on just nii mõnuzz, sujuv, tudumuusika.
Tõsiselt, soovitan neile, kellel on uneprobleemid.
Soul music, ya dig?
Lemmikud sellel alal: London Elektricity, Netsky, Logistics, jne.

Bassdrive- parim raadiojaam üldse, pmst mängib see mu toas koguaeg. Maksimum, kaua ma seda kuulanud olen on 36 tundi. siis ma mängisin pokkerit. Kohutav.

Nii, põhimõtteliselt ma midagi muud ei kuulagi nii väga. Kohati läheb see mainstream pask ka hästi peale, nagu Lady Gaga, The Black eyed peas, shit like that.

Kusjuures, siis kui tuju tuleb, kuulan Klassikaraadiot. jumala head mussi tuleb.

Dubstepi kuulasin ka vahepeal sitaks aga siis ühe saatusliku õhtuga viskas nii üle,et rohkem ei taha väga kuulda seda.

Niinii, totaalselt ei lähe mulle peale see pask, mida eelnevalt pole mainitud. Kohati veel mõni žanr ehk istub, aga ma ei viitsi neid välja tuua. Aga kõige rohkem ma jälestan hiphoppi, no ei ole rõvedamat asja, ma isegi ei oska ennast piisavalt väljendada, et selgitada oma viha selle muusikastiili vastu or smthn.

Enivei, pohhui,et mingi mõttetu postitus tuli aga siiski,
HEAD UUT AASTAT kerge hilinemisega! (pohhui, kõigest 6 päeva).